Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Bosszantó hírek  - Page 8 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 8 Voting_barBosszantó hírek  - Page 8 Vote_rcap 
Luce Summer
Bosszantó hírek  - Page 8 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 8 Voting_barBosszantó hírek  - Page 8 Vote_rcap 
Rose Summer
Bosszantó hírek  - Page 8 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 8 Voting_barBosszantó hírek  - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Cole
Bosszantó hírek  - Page 8 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 8 Voting_barBosszantó hírek  - Page 8 Vote_rcap 
James Cole
Bosszantó hírek  - Page 8 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 8 Voting_barBosszantó hírek  - Page 8 Vote_rcap 
Edward Summer
Bosszantó hírek  - Page 8 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 8 Voting_barBosszantó hírek  - Page 8 Vote_rcap 
Noah Cole
Bosszantó hírek  - Page 8 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 8 Voting_barBosszantó hírek  - Page 8 Vote_rcap 
Andy Biersack
Bosszantó hírek  - Page 8 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 8 Voting_barBosszantó hírek  - Page 8 Vote_rcap 
Lucifer
Bosszantó hírek  - Page 8 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 8 Voting_barBosszantó hírek  - Page 8 Vote_rcap 
Jake Walker
Bosszantó hírek  - Page 8 Vote_lcapBosszantó hírek  - Page 8 Voting_barBosszantó hírek  - Page 8 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Bosszantó hírek

Go down 
+4
Lucas
Adam
Aridam
Melui
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:28 am

-Megjöttem. -Állok meg Adam mellett.- Oh...azt hiszem már nem számít. Sajnálom hogy eddig tartott...
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:31 am

-Azét ez még jól jöhet köszönöm. Nézek a virágra. Sajnos ügyesen repül a madárkánk.-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:33 am

-Látom....
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:34 am

-Mi legyen most?
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:36 am

-Nem tudunk mást csinálni, mint eddig. Árulunk amíg van vevőkörünk és nyomozunk utánuk.-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:37 am

-Oké.-vigyorgok.-Akkor menjünk is.-indulok meg.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:39 am

-Várj csak.-fogom meg a karját.-Nekünk van egy kis elintézni valónk. Nem bánod ha egy kicsit "elbeszélgetünk" Meluival?-nézek Aridamra. Jah nem egészen ezt terveztük Lucas-sal.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:40 am

-Maradjon élve. Fordulok ki...nem vagyok kíváncsi a kis hármasra.-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:41 am

-Most miért? Dolgunk van...
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:43 am

-Miért?-a kezét amelyet megfogtam felhúztam a lapockájához.-Valamivel fizetned kell a múltkoriért.-vigyorgok.-Igaz Lucas? Szerinted is meg kéne nevelni a kis hölgyet?
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:47 am

-Hmm. De most enyém hátulról. El akarom verni a fenekét, rossz kislánynak az jár.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:47 am

-Ahogy óhajtod.-fordítom meg a kishölgyet.Megfogom az állát és felemelem, hogy a szemmebe nézzen.
-Úgy is szeretném látni a könnyeit.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:50 am

-El ne repüljetek drágáim.-jelenik meg arcomon egy pimasz mosoly.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:56 am

-A helyedben már másra használnám azt a nagy szád.-SZépen ledöntöttem közben elszívtam az erejét, hogy véletlen se történjen ilyen. Amíg én gondoskodtam arról, hogy fulladozzon és bekönnyezzen, Lucas gondoskodott róla, hogy olyan sebes legyen a kis hátsója, hogy ülni ne tudjon. MOndjuk ezek után úgy adtunk neki, hogy nem csak emaitt nem fog tudni ülni.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 2:56 pm

Ahogy gondoltam, Adamék még kevésbe fogták vissza magukat. Nem mintha amúgy nagyon vissza szokták volna...
Kimerültem...sokáig húzódott és gondolom nem kell mondanom, hogy egy démonhoz és egy vámpírhoz képest egy mágus szinte nulla fizikummal rendelkezik.
MIndenem sajog...deréktól lefelé meg megmozdulni sem tudok.
-MÁris vége? Pedig úgy élveztem.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 3:01 pm

Leguggoltam elé és megragadtam a torkát hogy feljebb húzzam.
-Látom, a könnyeid mindent elárulnak, azzal együtt, hogy mozdulni sem bírsz.-vigyorgok közben pedig visszaadom az erejét.
-Ha meggyógyítod magad többé nem kapod vissza az erőd és gondoskodom róla, hogy minden percben ugyan így érezd magad. Szenvedj csak egy kicsit.-súgom a fülébe egy kicsit beteges vigyorral.
Persze tisztában vagyok vele, hogy lenne ereje megölni, de általában ilyenkor még szófogadó.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 3:04 pm

-Értettem. Még...még érezni akarom..-imádom mikor ilyeneket mond.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 3:06 pm

Önelégült mosoly ül ki az arcomra.
-Ügyes kislány.-engedem el.-Annyit gyógyíthatsz magadon, hogy tudj dolgozni. Aridam kinyírna ha minket ha miattunk lazsálnál. Sok dolgunk van.-azzal én és Lucas mentünk is a dolgunkra.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2022 3:15 pm

Egy ideig még nem mozdultam. Kellett egy kis idő, hogy összeszedjem magam. MIkor már úgy éreztem megleszek feltápászkodtam. Csak a falnak támaszkodva sikerült felállnom és amint felálltam reszketni kezdtek a lábaim. Egyelőre úgy érzem, hogy menni fog még, el is indultam a falnak támaszkodva a dolgomra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bosszantó hírek  - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosszantó hírek    Bosszantó hírek  - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bosszantó hírek
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Rossz hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: