Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Kettesben...................... - Page 3 Vote_lcapKettesben...................... - Page 3 Voting_barKettesben...................... - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Kettesben...................... - Page 3 Vote_lcapKettesben...................... - Page 3 Voting_barKettesben...................... - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Kettesben...................... - Page 3 Vote_lcapKettesben...................... - Page 3 Voting_barKettesben...................... - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Kettesben...................... - Page 3 Vote_lcapKettesben...................... - Page 3 Voting_barKettesben...................... - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Kettesben...................... - Page 3 Vote_lcapKettesben...................... - Page 3 Voting_barKettesben...................... - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Kettesben...................... - Page 3 Vote_lcapKettesben...................... - Page 3 Voting_barKettesben...................... - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Kettesben...................... - Page 3 Vote_lcapKettesben...................... - Page 3 Voting_barKettesben...................... - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Kettesben...................... - Page 3 Vote_lcapKettesben...................... - Page 3 Voting_barKettesben...................... - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Kettesben...................... - Page 3 Vote_lcapKettesben...................... - Page 3 Voting_barKettesben...................... - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Kettesben...................... - Page 3 Vote_lcapKettesben...................... - Page 3 Voting_barKettesben...................... - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Kettesben......................

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:22 pm

Egy kis egyedüllétre vágytam, hogy átgondoljam a dolgokat így egy pár napra felmentem a hegyekbe. Nagyon jól esett. Most épp visszafele tartok, megnézzem mi van a többiekkel.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:24 pm

Avery eltűnt egy időre. Gondoltam hogy nem akar most senkivel találkozni így nem mentem megkeresni. Habár legszívesebben megtettem volna.
Eltelt pár nap....csak visszajön már. Farkassá változtam és odamentem a szobája ajtaja elé és lefeküdtem oda. Ha visszajön legalább tudjak róla.


A hozzászólást Daniel Cole összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 07, 2022 12:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:26 pm

Újra itthon.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:28 pm

Megéreztem Avery szagát félálomban. Felpattantam és egyenesen a szag után mentem amíg meg nem találtam. AMint megláttam odafutotam hozzá és szó szerint letepertem.
~Végreeeeeeee
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:29 pm

-Erre nem számítottam-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:29 pm

~Mire? Hogy vártalak?
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:30 pm

-Igen.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:30 pm

~Pedig nagyon hiányoztál.~bújok hozzá.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:37 pm

Én is megölelem. -Hoztam neked valamit. Ez egy ritka növény, amiből gyenge drogot lehet csinálni, amitől nagyon jó kedved lesz és finom. Be kell áztatni vízbe, majd azt valamilyen magasabb alkoholtartalmú italba keverni. Vízként is meg lehet inni, de ez inkább egy fűszer, szóval jobb másba.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:38 pm

~Oooh be akarsz drogozni? Mit tervezel te velem?~vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:40 pm

-Ne magadból indulj ki.- nevetek
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:41 pm

~Naaa ez gonosz volt. Nem tennék ilyet soha.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:42 pm

-Csak mert te is gonoszkodtál. De ha nem kell nem kapod.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:43 pm

~Ezt nem mondtam-változom vissza emberré.
-Kipróbálod velem?
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:44 pm

-Igen csak én gyümölcsös vízbe teszem.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:45 pm

-Okés, akkor gyere.-állok fel és segítek felállni neki is.
-Akarsz egy fuvart a szobádig?
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:46 pm

-Mehetünk.- mászok fel a hátára
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:47 pm

-Gondoltam.-röhögök majd megindulok. Fel is vittem a szobájába.
-Bájos szoba.-rakom le.-Olyan boszis.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:48 pm

-Egy boszinak.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:49 pm

-Igen. Hozzád illő.- Ülök le az ágyára.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:49 pm

-Viszont kéne valamilyen alkohol, ha azzal szeretnéd.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:53 pm

-Nem ismersz még?-veszek ki a ruhámból egy kis flaskát. Igen a ruhámat itt hagytam mielőtt megint megkapom, hogy széttéptem.
-Tadaaa.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 1:00 pm

-Kis alkoholista.- előveszek két poharat és szétöntöm amit bekevertem. -Egészségünkre.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 1:02 pm

-Egészségedre drága.-húzom le a pohárkát.-Amúgy visszatérve nem vagyok alkesz csak füves.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Avery

Avery


Hozzászólások száma : 189
Join date : 2022. Aug. 05.

Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 1:03 pm

-Jogos. De amíg nem kemény drogokkal, addig engem nem izgat.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kettesben...................... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kettesben......................   Kettesben...................... - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kettesben......................
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Végre kettesben...vagy nem?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: