Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 6 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 6 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 6 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 6 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_rcap 
James Cole
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 6 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 6 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 6 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 6 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_rcap 
Lucifer
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 6 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 6 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 6 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Egy haláli beszélgetés

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:26 pm

-Hmm igazán? Akkor légy szépen szótfogadó.-adom vissza az erejét.-Rakd szépen a kezedet az asztalra. Amelyikkel felpofoztál.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:27 pm

Legszívesebben nem tenném...rossz előérzetem van...de úgy tettem ahogy kérte...
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:29 pm

-Jó kislány.-veszek elő egy kést.- Csak hogy lásd milyen nagylelkű vagyok kiválaszthatod melyik ujjadat vágjam le.-jelenik meg arcomon egy ördögi vigyor.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:30 pm

-Mi?-mond hogy csak viccel...
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:31 pm

-Hát jó, akkor az egész kezedet fogom levágni és mivel jó kislány vagy hagyni fogod igaz?
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:32 pm

-Ne....
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:34 pm

-Dede. Szóval, ha nem akarod hogy nagyon fájjon, ne mocorogj.-fogom le a karját.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:37 pm

-Ne...-jegyzem meg halkan.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:39 pm

Egy gonosz vigyor jelenik meg az arcomon majd felemelem a kést és súlytottam vele. Jó nagyott szólt de természetesen mellé ütöttem csak. MOndjuk közel volt pár centire. Bár Melui arca minden pénzt megér. Pláne a kis könnyeivel.
-Oh csak nem félsz?-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:40 pm

Nem szóltam semmit, csak próbálom visszafojtani a könnyeimet. Örülök, hogy végül nem tette meg.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:43 pm

-És most jól figyelj.-ragadom torkon és közelebb húzom.-Ha még egyszer, akár csak megpróbálod, az egyik karodat én fogom szépen megcsonkítani a másikat pedig Lucas. A helyedben azt nem provokálnám ki.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:44 pm

Őszintén csalódtam... azt hittem megteszi.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:45 pm

-Nem fogom...
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:46 pm

-Helyes.-lököm Lucasnak.-Fogadj szépen szót, talán akkor nem fog nagyon bántani. De innentől rábízlak.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:49 pm

-Ha nem vaghatom le az ujjait a tied.- hagyom ott őket
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2023 10:50 pm

-Ugyan, már ráuntam én is.-hagyom ott.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy haláli beszélgetés - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 6 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy haláli beszélgetés
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Kis beszélgetés...
» Egy kis beszélgetés...
» Kellmetlen beszélgetés....

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: