Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 2 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 2 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 2 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 2 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 2 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 2 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 2 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 2 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 2 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_lcapEgy haláli beszélgetés - Page 2 Voting_barEgy haláli beszélgetés - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Egy haláli beszélgetés

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:19 pm

-Majd Melui visszapuszil.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:20 pm

-Gondolom.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:27 pm

A támadás után üzleti úton voltam. Kb egy hónapig nem voltam itthon, Ázsiában jártam haveromnál, segítettem fellendíteni egy kicsit a dolgokat. Itthon minden rendesen ment elnézve az adatokat. Odahívtam Lucast, Meluit  meg Adamot. -Itthon minden oké?-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:29 pm

-Ja....-jegyzem meg gorombán. Ha tudom hogy Luce ide fog járkálni sose hívtam volna. Mondjuk gondolom még Aridam nem tud róla, hogy itt van. Sőt igazából mi is csak annyi tudunk róla, hogy valahol a házban van.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:30 pm

-Egy pár napig hagyjatok békén, be kell pótolnom a lemaradásomat. A dolgotokat tudjátok.-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:31 pm

-Nem kell kétszer mondani.-ki is viharzom onnan.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:36 pm

Megvártam míg kimennek. -Luce tapogatolózott.-
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:36 pm

-Miről?-
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:38 pm

-Hogy mi jó nekem ebben az üzletben. Hogy szerinte jó főnök lennék. Hogy ő is jobban csinálná nálad stb. Gondoltam szólok.-
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:40 pm

-Hmm majd vigyázunk. Köszi, hogy szóltál. Gondolom, ha te is így gondolnád már nem dolgoznál velünk. Hisz ez csak üzlet.- tudom jól, hogy Lucas tudja, hogy tőlünk csak úgy kilépni nem lehet, de mivel vezetők vagyunk a piacon így nincs rossz dolguk.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:40 pm

-Nekem ez itt kényelmes.-
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:42 pm

-Jól van. Gondolom megbízhatok benned, hogy szólsz, ha észleled másnál is, amit nálad csinál, vagy bármi ilyet.-
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:44 pm

-Igen.- lépek ki az ajtón
Na ez egy tökéletes beszélgetés volt. Aridamot is át lehet verni. Nekem meg tökéletes elterelés, amit Luce csinál.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:46 pm

Hallottam hírét, hogy Aridam megjött. Ideje volt már. Az irodája felé menve összefuttam a kis drogossal. Mondjuk tekintve, hogy most ő nem igazán zgat csak elsétáltam mellette egyenesen be Aridamhoz.
-Jól eltűntél.-ülök le a asztalára.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:47 pm

-Dolgom volt.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:48 pm

-Gondoltam.-sétálok oda hozzá majd beülök az ölébe.-Miről beszélgettetek? Már ha szabad tudnom.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:49 pm

-Nem lényeg. Viszont most is dolgom van.- tessékelem ki az ölemből
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:50 pm

-Engem nem lehet ilyen egyszerűen lerázni.-ülök vissza és megdermesztem.- Rólam mesélt igaz?-kérdezem egy kis vigyort elejtve.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:51 pm

-És ha igen?-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:53 pm

-Akkor megnyugtatlak. Nem áll szándékomban összeugrasztani titeket. Csak kíváncsi voltam. Mást tervezek veletek.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:53 pm

-Őszintén nem izgatnak a szándékaid.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:54 pm

-Az kár, pedig csak előnyötök lenne belőle.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:57 pm

-Akkor hajrá. Valószínűleg úgyse ez, az első és utolsó ilyen üzletem, ha annyira tönkre akarnál tenni simán megtehetnéd. Ha meg más a szándékod, majd lesz, ahogy lesz. Viszint én haladnék a teendőimmel.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 5:59 pm

-Sokat vártam rád, nem hiszed, hogy ilyen gyorsan lerázol ugye? Ésa valóban ha bántani akartalak volna már megtettem volna, de jobban bírom, ha te bántasz engem.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2022 6:00 pm

-Most nincs hangulatom hozzá.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy haláli beszélgetés - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy haláli beszélgetés   Egy haláli beszélgetés - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy haláli beszélgetés
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Kis beszélgetés...
» Egy kis beszélgetés...
» Kellmetlen beszélgetés....

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: