Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Új suli , új barátok, új élet.

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Elisabeth

Elisabeth


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2021. Jul. 14.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 5:58 pm

Rég jártam már ebben a suliban. Hát igen nem most volt. Kivételes alkalom mivel sikerült rávennem egy jó barátom hogy szálljon be az oktatásba.
Amint minden diák megérkezett eléjük álltam.
-Jó reggelt kis vadászok. Örömmel látom hogy ilyen sokan vagytok. Rövid leszek hiszen még hosszú a napotok. A mai napon új tanárt kaptok. Ő fog megtanítani benneteket fegyver nélkül is harcolni. Sokan hallhattatok már róla így azt hiszem nem kell bemutatnom. Sebastian-fordulok felé.-..innen átadom a szót.
Vissza az elejére Go down
Dimitri

Dimitri


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:06 pm

Sokáig gondolkoztam, hogy belemenjek-e abba amit Elis kért tőlem. Pláne azért mert kicsit meglepő is volt, hogy erre kért. Az egyik leghíresebb vadász vagyok..sajnos...lényegében, van hírnevem nagyobb kapások miatt. 
Végül Elis meggyőzött a sok kéregetésével. Szóval most itt vagyunk.
-Köszönöm. Nos..-lépek előrébb és nézek rá a sok újoncra.-...Csak, hogy tudják, senkivel sem leszek kezes kis bárány. Sőt aki nagyzolni akar az még jobban megjárja. Aki nálam bukik mindenhonnan bukik. Az órák kiosztása és felvétele után hozzám kerülnek. MOst menjenek aki egy percet is késik bukott. Világos voltam?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:11 pm

-Az összes tanár így mutatkozik be kb.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:12 pm

-valahogy gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:16 pm

-Mondjuk ő tényleg elég híres, de ezzel se tűnik ki annyira itt a tanárok közül. Számos tanárunk a legjobb, vagy a már kiidősödött legjobb vadászok közé sorolható. Szimpibb volt amíg nem mutatkozott be, kicsit arrogánsnak tűnik.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:19 pm

-Hát vannak ilyen emberek. Az ő dolguk. MOndjuk azért öt perc alatt ezt nem tudod ennyire kijelenteni. Majd meglátjuk, milyen lesz az óra.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:41 pm

Megkaptuk az órarendet meg minden egyebet. -Szerintem én elsőnek megnézem a kedvenc tanáromat, Dimitri tuti tele lesz az első kettő foglalkozáson, utána szerintem érdemesebb megnézni. Harmadik órában nála tali?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:42 pm

-Okés. Addig megpróbálom felfedezni magam. Mármint a sulit.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:43 pm

-Ha eltévedsz menj vissza a főbejárathoz ott összeszedlek ás oda még van is jelzés, hogy merre van.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:44 pm

-Okés köszi.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:48 pm

Szeretem Amanda óráit. A kardművészetnél én jobban szeretem a lőfegyvereket meg az egyéb kissebb praktikus eszközök használatát, de nagyon szeretek a különböző kultúrákról tanulni és az azokhoz illő kardművészet elsajátítását kihívásnak találom. Szóval minden évben felveszem szabválnak.
Vissza az elejére Go down
Amanda

Amanda


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2023. Feb. 02.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:49 pm

-Szia Kira! Idén is csatlakozol?-
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:53 pm

-Ki nem hagynám. Ez a tárgy még mindig kihívás számomra.- Kicsit még beszélgettünk, a foglalkozásbemutató idén is más volt...na igen ezt szeretem, hogy ő minden évben mással rukkol elő. Aztán továbbmentem a kedvenc tárgyamra. A végén elindultam Dimitri órája felé.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 6:59 pm

Kicsit körbenéztem és nagyon jó órákat találtam. SOk tetszik és párat amit lehetett fel is vettem. Amint vegéztem elmentem Dimitri órájára is. Mondjuk ahogy elnézem kicsit hamarabb érkeztem mint Kira. Nah mindegy addig bekukkantok. Szerencsére ez szabadtéri így van hely ahol nem vagyok útba és tudok figyelni. Így kívülről tetszik egyelőre.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:02 pm

Én is megérkeztem Dimitrihez. -Na milyen volt a napod eddig?- kérdezem Miát.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:03 pm

-Eddig élvezem. Találtam jó órákat.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:04 pm

-Miket veszel fel?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:06 pm

-Mesterlövészet illetve íj használat. AZtán majd ezt még meglátom. Külső szemmel nézve tetszik.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:09 pm

-Igen ezt én is tervezem. Minden évben felveszem kb. Mondjuk tavaly leadtam, mert szar volt a tanár és tanultam helyette mesterlövészetet. Nem az én világpm, de nem bánom, hogy kicsit jobban képben vagyok vele.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:12 pm

-Reméljük jó lesz. Ahogy látom úgy is lassan végeznek.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:14 pm

-Ha valami nem jön be akkor egy hétig még leadhatod és vehetsz fel mást.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:19 pm

-Ooooh jól hangzik. -vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Dimitri

Dimitri


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:26 pm

Hát igazából semmi újat nem láttam még az utóbbi két órában. Mind egyforma. Csatároknak elmennek.
Újabb óra kezdődik. Ahogy láttam aki akart az megérkezett.
-Na akkor lássunk neki. Elsősorban szeretném tudni mire képesek. Szóval kérek két önkéntest aki bemutatná, hogy mit tud.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:26 pm

-Én vállalkozom.-lépek előrébb.
Vissza az elejére Go down
Dimitri

Dimitri


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 7:33 pm

-Még valaki? -nézek körbe, és mikor már azt hittem nem jelentkezik senki egy srác előre lépett. Ránéztem a hölgyre aztán a srácra. Hát a srác jóval nagyobb darab. 
-Jól van. Akinek előszőr éri a válla a földet az veszít. Hajrá.-lépek hátrébb. Természetesen figyelek. Nem hiányzik, hogy összetörjék egymást.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új suli , új barátok, új élet.
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Suli utáni kilátások
» Új lakhely, új munka, új élet...
» Zajlik az élet a világban
» Régi élet, új harcok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Vadászok központja-
Ugrás: