Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Új suli , új barátok, új élet. Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. Vote_rcap 
Luce Summer
Új suli , új barátok, új élet. Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. Vote_rcap 
Rose Summer
Új suli , új barátok, új élet. Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. Vote_rcap 
Daniel Cole
Új suli , új barátok, új élet. Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. Vote_rcap 
James Cole
Új suli , új barátok, új élet. Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. Vote_rcap 
Edward Summer
Új suli , új barátok, új élet. Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. Vote_rcap 
Noah Cole
Új suli , új barátok, új élet. Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. Vote_rcap 
Andy Biersack
Új suli , új barátok, új élet. Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. Vote_rcap 
Lucifer
Új suli , új barátok, új élet. Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. Vote_rcap 
Jake Walker
Új suli , új barátok, új élet. Vote_lcapÚj suli , új barátok, új élet. Voting_barÚj suli , új barátok, új élet. Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Új suli , új barátok, új élet.

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:39 pm

Sikerült bejutnom az új suliba. A hangulata is sokkal másabb. Otthonosabb komfortosabb.
Az első napon szerencsére még csak annyi dolgunk, hogy elfoglaljuk a szobánkat aztán holnaptól indul a buli.
Meg is érkeztem a szobámhoz. 666-os. Oh milyen szép szám. Röhögök magamban.
Egyből benyitok és meg is lepődők mivel nem volt üres a szoba. Igen lehet kopogni kellett volna de eszembe se jutott.
-Oh szia! Nem tudtam, hogy van itt már valaki.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:41 pm

-Szia.- nézek az újoncra remélve, hogy rossz szobába lépett be.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:41 pm

-Mia vagyok. Örülök a találkozásnak.-mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:44 pm

-Szóval idén is megpróbálják... Kira vagyok, az előző akárhány szobatársam elmenekült, szóval ne rendezkedj be nagyon.- fogok vele kezet
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:45 pm

-Oh engem nem kergetsz el. Nehéz volt bejutni és egyelőre tetszik a hely. Szóval ne is álmodozz hogy elmegyek.-kezdek el kicuccolni.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:47 pm

-Majd meglátjuk. Nem szándékosan teszem.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:47 pm

-Nem tudod irányítani?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:49 pm

-Nem is igazán tudom mi ez. Amúgy te hogy hogy ilyen későn csatlakoztál? Legtöbben egész gyerekkorunktól itt nevelkedünk.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:51 pm

-Máshova jártam eddig, de valahogy nem az én világom volt. Időpocsékolásnak tűnt. Azt hittem, hogy ott kideríthetjük, hogy milyen képességem van, de a gyerekes verekedésnél több nem volt más. Szóval megkértem a szüleimet, hogy írassanak át és egy ismerős révén sikerült is.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:52 pm

-Szóval te se tudod mit tudsz.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:54 pm

-Még nem, de remélem hamar megtudom. Aztán ki tudja, lehet azért kaptál egy ilyen béna szobatársat, hogy a tiéd is kiderüljön.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 10:59 pm

-Áh minden évben megpróbálják, hogy valaki megmaradjon mellettem. És utána sose beszélnek velem. Engem itt nem szeretnek túl sokan emiatt.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 11:00 pm

-Hát akkor ezen változtatunk.-mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 11:02 pm

-Jó lenne. Erre nem tanít ez a suli. A többség képesség nélküli. Viszont sose mennék máshova, mert mindenféle küzdősportot és fegyverhasználatot tanítanak élesben is. Meg aztán máshol is ez lenne, amíg nem tudom mi ez....
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 11:03 pm

-Nem is tudtam, hogy ennyi féle óra van. Elvileg a holnapi reggeli edzés után kapjuk meg az órarendet.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 11:10 pm

-Igen így lesz. De gondolom gyakoroltál, hogy felvegyenek. Mindennek amit gyakoroltál külön tárgya van. Elméletünk csak a hajnali edzés után két óra van. A két óra között van a reggeli. Aztán van egy erősítő edzés és utána 5ig a tárgyak közben egy órás ebédszünettel és utána még egy erőnléti edzés, amibe beleépítenek fegyverhasználatot vagy küzdősportot gyakorlattal. Szerdán és pénteken meg szabadharc van utána még, csak az egyik kötelező de mindkettőre el lehet menni. Így mindennap 7kor végzünk, kivéve szerda, péntek amikor 8kor. Hétvégente időnként vannak szabadon választható programok meg edzések.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 11:12 pm

-Oooh alig várom már.-vigyorgok. Aztán eszembe jut, hogy már kezd elég késő lenni. Hát igen, én sem reggel jöttem.-Akkor azt hiszem ideje lenne fürödni és pihenni még amíg lehet.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 11:13 pm

-Hát az nem árt.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2023 11:13 pm

Le is zuhanyoztunk és pihenőre tértünk.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 5:23 pm

Reggel a szokásos kolompolással keltettek minket. Erre évek után is minden nap szívrohammal kelek... borzalmas. És ha esetleg mégis vissza mernél aludni akkor slaggal próbálkoznak következőnek.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 5:29 pm

Hát tényleg jó korán kellett kelni. Mondjuk ez legyen a legnagyobb baj.
Gyorsan felkeltünk és indultunk is.
-Csak utánad. Te tudod az utat.-nézek Kira-ra.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 5:33 pm

-Töltsd meg a kulacsod- mutatok egy hideg vizes automatára -Kelleni fog. Egyébként itt el lehet tévedni. Van, hogy évek múltán is sikerül, pedig ez a hely az otthonom. Na ez az erdős futás hajnalban. A tanárok is velünk csinálják. A végén van egy kapu ami csekkol téged, hogy felkeltél és túl vagy a futáson, ha nem akkor nagyon kellemetlen napnak nézel elébe.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 5:40 pm

-Oh vágom. Tetszik a hely. Akkor jó futást.-vigyorgok. Meg is indultunk nem mondom hogy rövid futás volt de ilyenkor reggel egész jól esett. Becsekkoltam gyorsan és mentem is tovább.
-És most merre? AZon kívül, hogy az "eligazitásra"
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 5:43 pm

-Ma ugye mivel első nap van ilyen tájékoztató lesz, meg órákat osztogatnak, aztán mindenféle foglalkozásokat tartanak és bármire lehet menni 17-ig meg közben lesz egy reggeli, ebéd, utána vacsi. Lényegében az újak kicsit beletekinthetnek a suli életébe.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2023 5:47 pm

-Ooh.-beérkeztünk egy nagy füves térre közben ahol konkrétan katonasorba állítottak minket. Igen láthatóan ez mindenki másnak tök egyértelmű volt. Nah de mindegy majd belejövök én is.
Vártuk, hogy mindenki megérkezzen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új suli , új barátok, új élet. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új suli , új barátok, új élet.   Új suli , új barátok, új élet. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új suli , új barátok, új élet.
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Suli utáni kilátások
» Új lakhely, új munka, új élet...
» Zajlik az élet a világban
» Régi élet, új harcok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Vadászok központja-
Ugrás: