Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Egy újabb látogatás... Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy újabb látogatás... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy újabb látogatás... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy újabb látogatás... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy újabb látogatás... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Egy újabb látogatás... Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Egy újabb látogatás... Vote_lcapEgy újabb látogatás... Voting_barEgy újabb látogatás... Vote_rcap 
Luce Summer
Egy újabb látogatás... Vote_lcapEgy újabb látogatás... Voting_barEgy újabb látogatás... Vote_rcap 
Rose Summer
Egy újabb látogatás... Vote_lcapEgy újabb látogatás... Voting_barEgy újabb látogatás... Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy újabb látogatás... Vote_lcapEgy újabb látogatás... Voting_barEgy újabb látogatás... Vote_rcap 
James Cole
Egy újabb látogatás... Vote_lcapEgy újabb látogatás... Voting_barEgy újabb látogatás... Vote_rcap 
Edward Summer
Egy újabb látogatás... Vote_lcapEgy újabb látogatás... Voting_barEgy újabb látogatás... Vote_rcap 
Noah Cole
Egy újabb látogatás... Vote_lcapEgy újabb látogatás... Voting_barEgy újabb látogatás... Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy újabb látogatás... Vote_lcapEgy újabb látogatás... Voting_barEgy újabb látogatás... Vote_rcap 
Lucifer
Egy újabb látogatás... Vote_lcapEgy újabb látogatás... Voting_barEgy újabb látogatás... Vote_rcap 
Jake Walker
Egy újabb látogatás... Vote_lcapEgy újabb látogatás... Voting_barEgy újabb látogatás... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy újabb látogatás...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:41 pm

Eltelt már pár évtized mióta utoljára itt járta. Úgy gondoltam már ideje lesz, pláne hogy mostanság Lucifer teljesen el van tűnve. Ez nagyon nem tetszik, hogy őszinte legyek.
Megjelenek a csodás kis palotában. SZokatlanul nagy a csend és a sötétség. Lucifer kedveli a vörösen fénylő tűzet így szokatlan, hogy most egy gyertya sem ég. MOndjuk nem sokáig.
Egy pillanat alatt lángra lobbantottam minden gyertyát amik megvilágították Lucifert a csodás kis trónjában.
-Mi ez a sötétség? Nem vall rád.-sétálok oda hozzá.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:42 pm

Jane....mindig zavar. 
-Tűnj el. Nincs kedvem csevegni.
Vissza az elejére Go down
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:43 pm

-Vagy úgy.-jelenik meg arcomon egy mosoly majd az ölébe ülök és közel hajolok az arcához.-Gondolom akkor ez hiányzik.-súgom fülébe.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:44 pm

Nagyon felidegesít most. Lelököm magamról.
-Nincs kedvem a kurválkodásodhoz.
Vissza az elejére Go down
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:47 pm

Sóhajtok.
-Nem hittem volna, hogy ennyire belebetegszel abba, hogy elveszted az egyik kedvenckédet.-foglalok helyet egy kényelmes kis fotelban.
-Csak nem beleszerettél? Eeeej. Mit fognak így most gondolni a nagy Luciferről? Látom a hírekben.-kezdek röhögni.-"A nagy Lucifer szerelmi bánat miatt búslakodik az örökkévalóságig".-röhögök.-Szánalmas.-váltok komolyra.-Szégyent hozol a démondjaidra.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:48 pm

Előtte jelenek meg és a torkánál fogva felemelem.
-Azt mondtam takarodj! -vágom ki a bejáraton.
Vissza az elejére Go down
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:50 pm

-Szóval tényleg....-állok fel és indulnék meg.-De..-fordulok vissza.-..ha tényleg így érzel akkor figyelj rá.-azzal távozom is. Nem állt szándékomban felhúzni Lucifert, de csak ilyenkor látszódnak a valódi érzelmei.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:54 pm

Kis kúrva...mindig tudja, mivel tud bosszantani. De igaza van...viszont jó magam ezt nem tehetem meg. De van egy ötletem. Össze is szedtem magam és ellátogattam egy régi kis ismerőshöz aki úgy is jön eggyel. Jake.
Nem volt nehéz megtalálni. Egy elhagyatott helyen egyedül a peremvidéken.
-Az ember sosem változik mi?
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:55 pm

Ez a hang. Aaah, rosszat sejtő.
-MIt akarsz?
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:56 pm

-Rövid leszek. Mész és beépülsz szépen egy drog kereskedésbe. Hogy hogy az nem érdekel de meg fogod tenni.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:58 pm

-Hát nem. Ki van zárva. Nem érdekel mit mondasz, ebbe nem rángatsz bele. -állok fel és indulok is.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:58 pm

-Luce miatt sem tennéd meg?
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 8:59 pm

Megállok.
-Az már nagyon régen volt...nem érdekel már....
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 9:01 pm

-Ha így vagy vele akkor rendben. Akkor nem lényeges hogy, északon van pár drogkereskedővel. Akkor majd megoldom.-azzal távozom is. Habár van egy olyan sejtésem, hogy menni fog maga is.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitimeSzomb. Márc. 25, 2023 9:04 pm

Sóhajtok. Nyilván nem igaz amit az imént mondtam. De a múlt már rég elmúlt. Érdekelne mi van vele, de gondolom ez nem érdekelné.
Amúgy mi ért is érdekel ez engem? Ötven éve pont leszartam, hogy mit akart és mit nem. Ááá a faszom.
Felvettem egy másik alakot és elindultam északra. Egy kisebb terjesztőnek sikerült beállnom, majd idővel megpróbálok többet megtudni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy újabb látogatás... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy újabb látogatás...   Egy újabb látogatás... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy újabb látogatás...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Újabb tag..
» Látogatás....
» Látogatás az újoncnál
» Egy újabb pasi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Alvilág-
Ugrás: