Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Végre beszél.... Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Végre beszél.... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Végre beszél.... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Végre beszél.... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Végre beszél.... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Végre beszél.... Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Végre beszél.... Vote_lcapVégre beszél.... Voting_barVégre beszél.... Vote_rcap 
Luce Summer
Végre beszél.... Vote_lcapVégre beszél.... Voting_barVégre beszél.... Vote_rcap 
Rose Summer
Végre beszél.... Vote_lcapVégre beszél.... Voting_barVégre beszél.... Vote_rcap 
Daniel Cole
Végre beszél.... Vote_lcapVégre beszél.... Voting_barVégre beszél.... Vote_rcap 
James Cole
Végre beszél.... Vote_lcapVégre beszél.... Voting_barVégre beszél.... Vote_rcap 
Edward Summer
Végre beszél.... Vote_lcapVégre beszél.... Voting_barVégre beszél.... Vote_rcap 
Noah Cole
Végre beszél.... Vote_lcapVégre beszél.... Voting_barVégre beszél.... Vote_rcap 
Andy Biersack
Végre beszél.... Vote_lcapVégre beszél.... Voting_barVégre beszél.... Vote_rcap 
Lucifer
Végre beszél.... Vote_lcapVégre beszél.... Voting_barVégre beszél.... Vote_rcap 
Jake Walker
Végre beszél.... Vote_lcapVégre beszél.... Voting_barVégre beszél.... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Végre beszél....

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:07 am

Nagy nehezen sikerült bejutnom Luce-höz. Nem volt egyszerű és a rácsnál beljebb nem mehetek hozzá. Gondolom még a sorsát sem tudja, habár a világon már mindenki más tudja. Kb azonnal eljutott a hír mindenhová.
-Szia.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:08 am

-Ki fognak végezni igaz? Ezt akartad? Hát megkaptad...
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:08 am

-Tévedsz...-ülök le.- Nem kívánom a halálodat. De tudtam, hogy így tudok majd veled beszélgtni kicsit.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:09 am

-Úgy sincs más választásom mint hallgatni téged mi?
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:11 am

-Jogos.-röhögök.-De bármit is gondolsz rólam én nem utállak. Sőt..igazából irigy vagyok kicsit. Tudtam, hogy erős vagy, de túlszárnyaltad az elvárásaimat. Jó lenne ilyen erősnek lenni.-mosolygok.- Te miért akartál ilyen erőt? Volt egyáltalán oka?
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:17 am

-Régen volt már az...-sóhajtok.-Mikor akkora voltam mint most te csak egy egyszerű vérfarkas voltam. Egy ostoba tini akit elvarázsolt egy vámpír akiről később kiderült, hogy szinte apám gyilkosa. Amíg gimibe jártam mindenhova jöttek utánam a tesóim. MIndentől és mindenkitől féltettek. Meguntam. Erősebb akartam lenni...azért, hogy ne kelljen miattam aggódniuk. Hogy tudjak magamra vigyázni. Hogy büszkék legyenek rám...így hát kiderítettem, hogy tehetek szert ilyen erőre. Lucifernél voltak a hiányzó lapjaim ahhoz hogy sikerüljön, ezért beosontam oda és ő egy szó nélkül adott erőt nekem. Tudtam, hogy apa és anya mérges lesz miatta,  de azt hittem így jobb lesz mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:18 am

-Ezt megértem. Én se éreztem magam túl erősnek ezért is akarta másik suliba menni. A vadász suliba. MOndjuk nekem bevált. Egyelőre.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:20 am

-Az erő nem old meg semmit....hatalmat ad, de minden mást elvesz. A családod, az akit szeretsz...mindenkit és mindent...
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:21 am

-Valamihez nem fizikai erő kell....de nem tartom igaznak ami mondasz. Volt oka, hogy rosszakat higyjenek rólad. Igaz?
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:22 am

-Igen....adtam rá okot...
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:23 am

-És miért nem változtattál ezen? Vagy tettél valamit?
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:24 am

-Próbáltam, de ebben a világban már semmit nem érnek a szavak. Senki nem hallgat meg. Senkit nem érdekel mit mondasz, vagy hogy Te hogy éled meg a dolgokat. Csak a saját nézőpontját nézi mindenki.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:25 am

-A szavak nem mindig oldanak meg dolgokat ez tény. De az erő sem. Az ész és az érzelmek amik megoldhatnak bármit is.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:32 am

-Érzelmek? vagy 100 éve nem tudom mik azok az érzelmek...vagy 100 éve nem tudom milyen a szeretet, a törődés, vagy milyen megbízni valakiben...De már tök mindegy nem? Az egyetlen dolog ami ebben az elbaszott életben jó lehet az ha meghalok. Nem akarok már ebben a pokolban élni. Igen én tettem ilyenné az életemet...KÚrvára elbasztam...és bármit megtennék, hogy visszatekerjem az időt. Sose akarnék ilyenné válni. Sose akarnám azt a három majmot levakarni magamról....sose akarnám, hogy a családom kitagadjon.-jelennek meg könnyek az arcomon.- 100 éve kergetem a halált és úgy örülök, hogy végre...végre itt hagyhatom ezt az életet...-ekkor már zokogok.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:37 am

-Olyan hülye vagy...-veszek egy nagy levegőt.-Pontosan tudod mik ezek az érzelmek. Ha nem tudnád, magamra hagytál volna ott. Magára, hagytad volna Jake-t is. Magára hagytad volna azokat a férgeket is. De így már világos miért tetted...ők befogadtak. Tudtad, hogy kihasználnak de akkor is...ezért mentetted meg őket.-sóhajtok.- Te nem vagy rossz ember Luce...de odabent össze vagy törve, és hagyod, hogy ez irányítson. Nem kéne hagynod...vannak emberek akikre támaszkodhatsz.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:37 am

-...aki volt az már látni sem akar...
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:40 am

-A szüleid sem engedtek el...de ha te nem nyitsz feléjük, és nem hagyod hogy segítsenek nem is fognak. De örülök, hogy nekem azért megnyíltál. Habár sajnálom, hogy ilyen áron. De..-állok fel.-...rám is számíthatsz. Megmondtam neked. Beszédnélül nem megyek el és most meg itt vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:42 am

Ebben mondjuk igaza van, habár már nem számít.
-Ha lehetne egy utolsó kérésem....egy utolsó ölelést akarnék azoktól akiket szeretek..
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:44 am

-Meg fogod kapni. De nem lesz az utolsó. Ugyanis nem fogom hagyni, hogy meghallj. Ha kell az életem árán, de meg fogom akadályozni.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:44 am

-Miért.....?
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 15, 2023 2:45 am

-POnt olyan vagy mint régen...Legalábbis mikor Edward mesélt rólad, mindig is ilyennek képzeltelek. Habár akkor azt gondoltam, hogy sose adnád fel. Pont ezért nem is fogom hagyni hogy fel add.-lajárt az időm. Távoznom kell.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Végre beszél.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végre beszél....   Végre beszél.... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Végre beszél....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Végre kettesben...vagy nem?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Vadászok központja-
Ugrás: