Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Egy rossz megérzés - Page 9 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 9 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 9 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy rossz megérzés - Page 9 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 9 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 9 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy rossz megérzés - Page 9 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 9 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 9 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy rossz megérzés - Page 9 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 9 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 9 Vote_rcap 
James Cole
Egy rossz megérzés - Page 9 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 9 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 9 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy rossz megérzés - Page 9 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 9 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 9 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy rossz megérzés - Page 9 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 9 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 9 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy rossz megérzés - Page 9 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 9 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 9 Vote_rcap 
Lucifer
Egy rossz megérzés - Page 9 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 9 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 9 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy rossz megérzés - Page 9 Vote_lcapEgy rossz megérzés - Page 9 Voting_barEgy rossz megérzés - Page 9 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy rossz megérzés

Go down 
+12
Mia Cole
Dylan
Belzebub
Luce Summer
Katherine
Benjamin
Lucifer
Bennett
Ryan
Kira
Tristan
Alistar
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:25 pm

-Ez engem is érdekelne-
Vissza az elejére Go down
Ryan

Ryan


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:35 pm

-Alistar azt mondta, hogy elég erősek a fiai Belzebub-nak.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:38 pm

-Mi csak a nyomokat láttuk, de Allistar és mia hajszál híján otthagyták a bőrüket, és az csak egy fiú volt.-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:44 pm

-Khm. Még itt vagyok.- mordulok fel.-Nem gyenge, de sok időm nem volt kitapasztalni az erejét.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 192
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:45 pm

-Bocs...azt hittem épp jobb dolgod van.-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:51 pm

-Hagyok időt az egérkének elbújni.- vigyorgok. Úgy is megtalálom.
Vissza az elejére Go down
Naomi

Naomi


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2023. Dec. 28.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:55 pm

-A harc közben is ezt kell elviselni?-
Vissza az elejére Go down
Ammon

Ammon


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2023. Dec. 29.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:57 pm

Egy rövid ideig gondolkoztam a dolgokon. Ideje meglátogatnom valakit.
A házban jelenek meg.  Úgy tűnik jókor jó helyen. Valaki belém is rohant.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 635
Join date : 2023. Jan. 28.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:00 pm

Fel akartam menni az emeletre de belefutottam valakibe. Azt hittem Alistarba már most de ez nem ő. Ő idegen. Baszki.
Vissza az elejére Go down
Ryan

Ryan


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:02 pm

-Most már mehetnél utána, idegen van a házban...
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:04 pm

-Ketten már majdnem bárki lehet ott.-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:06 pm

-Ha megint az a gyerek most már nem engedem el.-megyünk be a házba. Mia szinte ott áll előtte pár centire. Maga az alak nem ismerős. Tisztes távolban megállunk.
-Ki vagy te?
Vissza az elejére Go down
Ammon

Ammon


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2023. Dec. 29.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:31 pm

-Szóval téged akar annyira Belzebub?-nézek a lányra elengedve a kérdést a fülem mellett.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:35 pm

Allistar már indult neki az emberünknek, de megfogtam... -ha ennyire el akarná vinni nem várt volna meg minket.-
Vissza az elejére Go down
Ammon

Ammon


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2023. Dec. 29.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:37 pm

-Ezt igennek veszem.-altatom el a lányt, egyből össze is esik.-Hol van Lucifer?
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:41 pm

-Nem látlak szívesen.-Jelenek meg a lovasaim mögött.- Mit keresel itt? Belzebub küldött?
Vissza az elejére Go down
Ammon

Ammon


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2023. Dec. 29.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:42 pm

-Igen is meg nem is.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:43 pm

-A lényegre térnél ahelyett, hogy itt találgatunk?
Vissza az elejére Go down
Ammon

Ammon


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2023. Dec. 29.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:45 pm

-Megkeresett. Azzal, hogy vigyem el neki a lányt. Egyelőre még nem döntöttem....
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:46 pm

-Megfenyegetett....de remélem tudod, hogy ezt a fenyegetést én is beválthatom?
Vissza az elejére Go down
Ammon

Ammon


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2023. Dec. 29.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:48 pm

-Teljes mértékben tisztában vagyok vele. Ráadásul úgy vélem hasonló módon rendeznétek.-nézek le a padlóra.-Minek neki a lány? Ez csak egy egyszerű hibrid...MIt kezdene vele?
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:50 pm

-Szerinted én tudom? A hülyéket nem lehet megérteni. Kérdezd meg a drága barátodat aki alkotta. Lehet ő tudná a választ. Ez egyetlen dolog amit tudunk, hogy ő engedte ki. Semmi mást nem tudunk.
Vissza az elejére Go down
Ammon

Ammon


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2023. Dec. 29.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:54 pm

Sóhajtok. Nem tudtam meg többet.
-El fog menni magától a lány, előnyödre válhat ha hagyod is.-nézek rá Luciferre.- Nem segítek neki, de remélem ezt megjegyzed ha oda kerül a sor.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:54 pm

-Szerintem menj mielőtt meggondolom magam.
Vissza az elejére Go down
Ammon

Ammon


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2023. Dec. 29.

Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 7:55 pm

Távozom is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy rossz megérzés - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy rossz megérzés   Egy rossz megérzés - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy rossz megérzés
Vissza az elejére 
9 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Rossz hírek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: