Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
A gyűlés.. Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
A gyűlés.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
A gyűlés.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
A gyűlés.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
A gyűlés.. Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
A gyűlés.. Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
A gyűlés.. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
A gyűlés.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
A gyűlés.. Vote_lcapA gyűlés.. Voting_barA gyűlés.. Vote_rcap 
Luce Summer
A gyűlés.. Vote_lcapA gyűlés.. Voting_barA gyűlés.. Vote_rcap 
Rose Summer
A gyűlés.. Vote_lcapA gyűlés.. Voting_barA gyűlés.. Vote_rcap 
Daniel Cole
A gyűlés.. Vote_lcapA gyűlés.. Voting_barA gyűlés.. Vote_rcap 
James Cole
A gyűlés.. Vote_lcapA gyűlés.. Voting_barA gyűlés.. Vote_rcap 
Edward Summer
A gyűlés.. Vote_lcapA gyűlés.. Voting_barA gyűlés.. Vote_rcap 
Noah Cole
A gyűlés.. Vote_lcapA gyűlés.. Voting_barA gyűlés.. Vote_rcap 
Andy Biersack
A gyűlés.. Vote_lcapA gyűlés.. Voting_barA gyűlés.. Vote_rcap 
Lucifer
A gyűlés.. Vote_lcapA gyűlés.. Voting_barA gyűlés.. Vote_rcap 
Jake Walker
A gyűlés.. Vote_lcapA gyűlés.. Voting_barA gyűlés.. Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 A gyűlés..

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:28 pm

Elindulok a nagy csarnokban. Nagyon ajánlom, hogy mindenki részt fog venni. Sok mindent kell így utólag is megbeszélni. Ráadásul van pár személy akit eléggé számon kérnék.
Kicsit előbb érkeztem, úgy húsz perccel de ahogy elnézem már sokan itt is vannak. El is kezdhetjük itt, a másik kettő meg remélem csak késik.
Be is megyünk a csarnokba és mindenki helyet foglal. Egyelőre valami kis lényegtelenebb dologgal foglalkozunk.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:37 pm

Ma jó kedvel keltem. Ezerrel sütött a nap. Tökéletes deszkázós idő. Egy pár órája már kint űzöm kedvenc hóbortomat, mikor csörög a telefonom.
Bazdmeg... elfelejtettem, hogy ma jelenésem van és már el is kezdődött. Igazából el se akarok menni. Muszáj lesz. Ha nem jelenek meg Lucifer még a nyakamba varrja az egész balhét. Át kéne öltözni is...á leszarom. Odateleportálom magam...legalább csak 5 percet kések. Az még épp benne van az illő késésben.
Belépek és meghajolok és elfoglalom a helyem.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:40 pm

Egy újabb nap, egy újabb szenvedés. Pláne, hogy erre a szarra is be kell másznom. Rühellem ezeket a kúrva gyűléseket. MOndjuk jó szórakozás mikor a sok paraszt összeveszik, de ettől függetlenül ha lehet nem látogatom őket túl gyakran. Nem is sietek rá. Szép lassan cigizgetve sétálgatok még a városban. Nem szeretem elrejteni az erőmet. Sőt. Imádom nézni, ahogy a sok kutya meghunyászkodva eltávolodik tőlem. Vicces. Habár ideje lenne menni lassan. Már tíz percet késtel elvileg.
Szép lassan odasétálok, kb még tíz perc késés. Had fájjon a fejük. A számban a cigivel besétálok az ajtón.
-Tudom, hogy hiányoltatok, de nem volt kedvem előbb jönni.-sétálok a helyemre.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:42 pm

-Nem késtél le semmi érdekeset.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:43 pm

-Oh te is itt vagy?-jelenik meg az undor az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:45 pm

-Legalább ennyire örülök ennek én is, mint te...de sajnos nem kérem a nyakamba a múltkori balhét és ha nem vagyok itt simán rám kennéd.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:46 pm

-Miféle balhé? Nem hallottam semmi ilyesmiről.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:47 pm

-Pedig valaki a te helyedre pályázott.-
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:48 pm

-Nem hiányoztatok.-jegyzem meg.-Lucifer. Kíváncsi lennék én is arra, hogy mi is történt pontosan. A kis lázadásod majdnem világpusztító volt.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:51 pm

-Vagy úgy. Előszőr is esélytelen, hogy bárki is a helyemre lépjen. Pláne nem Dominick. Másodszor. Nem érdekelnek az ilyen pitiáner balhék. Nem az én felelősségem, hogy rendet tartsak. Pár kotnyelessel tudjatok már elbánni.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:54 pm

-Igazából mi innen haza is mehetnénk, merthogy nem a mi felelősségünk.- kezdek felállni...úgy se hagynak elmenni, de azért egy próbát megér
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:56 pm

-Benjamin! Maradsz.-szólok rá.-Te pedig válald a felelősséged. Ráadásul érdekes, hogy név szerint megemlítetted, azt aki a helyed akarta. Hogy lehet ez, hogy ennyire informált vagy?
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 9:57 pm

Csalódottan visszaültem.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 10:01 pm

-Úgy lehetséges, hogy Dominick kimondottan hozzám jött azzal a kéréssel, hogy adjak neki erőt. Én megtettem és elpocsékolta. Az erő onnantól az ő kezében van. Nem felügyelem mindegyik kis hülyémet. Az ő életük. Nem érdekel , hogy élnek-e vagy halnak. Ráadásul, úgy tudom, hogy ő már halott és azt is tudom, hogy a másik, aki segítette Domini8ckot most a vadászok fogságában van. Ő az egyik felelős és Dominick volt a másik. Szóval ő az akit számon kéne kérned. Nem én. Mint mondtam, semmi közöm nincs ehhez a bulihoz. Ráadásul nem a kis angyalkáink dolga megbüntetni az ilyeneket? Hozd ide és akkor a drága kis szárnyaskánk majd ad neki. MIndenki boldog és akkor nem akasztod ezt azén nyakamba. Nem fogsz jól járni vele.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 10:09 pm

-Ugyanannyira dolgom fent tartani az egyensúlyt. Amúgy meg a te kis talpnyalód nem az én bajom és, ha jól tudom én a disznóóladba nem mehetek le rendet rakni, így rád marad a feladat.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 10:12 pm

-Azzal tartottam fent az egyensúlyt, hogy nem szóltam bele. Ha megtettem volna az összes kis fas szopó angyalkád megdöglött volna. Magam gondoskodtam volna róla.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 10:15 pm

-És akkor itt megismertük Lucifert.- mondom lenézően. -Olyan jól végzi az egyetlen dolgát, hogy fent tartsa az egyensúlyt, hogy kitüntetést érdemelne. Az egyetlen ami megy neki az önimádat és a hárítás, de az nagyon.- mondom teljes higgadtsággal tudván, hogy ő is tudja, hogy nem mind a két oldal egyenlően vesztene az alattvalókból
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 10:22 pm

-Elég legyen!-veszek egy mély levegőt.- A jelenlegi helyzetben semmi ilyesmire nincs szükségünk. Mind ketten hibások vagytok. Lucifer neked vissza kéne fognod az alatvalóidat, Benjaminnak meg nem ártott volna beszállni az elnyomásba. Tény nekem is előbb kellett volna elkezdenem az ellentámadást. Mind hibásak vagyunk egy ilyen helyzet kialakulása miatt. Viszont ami meg történt megtörtént. Már nem tudunk vele mit kezdeni, de öröm lenne ha a démonokat visszafognád Lucifer.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 10:27 pm

-Kíváncsi lennék, hogy ki lépett a kis farkaskáink helyére. Most, hogy azt a parasztot elvesztettük. De ahogy látom félt megmutatkozni.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 10:42 pm

-Szép téma kerülés...mondjuk ez még engem is érdekelne...ne legyünk feleslegesen itt.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 10:48 pm

Sóhajtok.
-Nicolaus helyét a lánya fogja átvenni. Rose. Ő és a barátai verték le a lázadást, és Dominickot is ők győzték le. Úgy tudom Rose megsebesült, valószínűleg ezért nem tudott most eljönni. De legközelebb biztos eljön. Remélem ti is kicsit jobb formátokban megmutatkoztok.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 10:50 pm

-Egy új csaj...egyszer az életben megéri normálisan megjelenni itt.- vigyorgok gúnyosan
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 10:52 pm

-Hmm, Lehet kivételesen magamtól is megjelenek legközelebb.-rajzolódik ki arcomra egy perverz mosoly. Kíváncsi leszek a kishölgyre.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 10:56 pm

-Szegény Rose...-fogom a fejem.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2021 11:16 pm

-Akkor léphetünk?-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A gyűlés.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: A gyűlés..   A gyűlés.. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A gyűlés..
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A gyűlés......
» Az első gyűlés...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Vadászok központja-
Ugrás: