Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
A nagy galiba... - Page 2 Vote_lcapA nagy galiba... - Page 2 Voting_barA nagy galiba... - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
A nagy galiba... - Page 2 Vote_lcapA nagy galiba... - Page 2 Voting_barA nagy galiba... - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
A nagy galiba... - Page 2 Vote_lcapA nagy galiba... - Page 2 Voting_barA nagy galiba... - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
A nagy galiba... - Page 2 Vote_lcapA nagy galiba... - Page 2 Voting_barA nagy galiba... - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
A nagy galiba... - Page 2 Vote_lcapA nagy galiba... - Page 2 Voting_barA nagy galiba... - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
A nagy galiba... - Page 2 Vote_lcapA nagy galiba... - Page 2 Voting_barA nagy galiba... - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
A nagy galiba... - Page 2 Vote_lcapA nagy galiba... - Page 2 Voting_barA nagy galiba... - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
A nagy galiba... - Page 2 Vote_lcapA nagy galiba... - Page 2 Voting_barA nagy galiba... - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
A nagy galiba... - Page 2 Vote_lcapA nagy galiba... - Page 2 Voting_barA nagy galiba... - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
A nagy galiba... - Page 2 Vote_lcapA nagy galiba... - Page 2 Voting_barA nagy galiba... - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 A nagy galiba...

Go down 
+4
Daniel Cole
Amy
Natasa
Elisabeth
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:09 pm

-Jolvan. Amy át jössz hozzánk? Ne aggódj más nem éhezik rád.-
Vissza az elejére Go down
Amy

Amy


Hozzászólások száma : 63
Join date : 2022. Jan. 14.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:10 pm

-Uhm...-nem bírom elengedni Noah-t.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:17 pm

-Gyere.- veszem az ölembe és indulok el vele
Vissza az elejére Go down
Elisabeth

Elisabeth


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2021. Jul. 14.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:19 pm

Elvittem Danielt a börtönbe. Teintve, hogy be van tépve és hogy nem sokáig maradna életben pláne ha megtudnák mit csinált magánzárkába került. Így lenne a legjobb.
AMint bezártam mentem is Rose-ékhoz.
-Sziasztok.-megyek be.
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:20 pm

-Rose, James fontos megbeszélni valónk van Danielről.-
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:21 pm

-MIcsoda?
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Elisabeth

Elisabeth


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2021. Jul. 14.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:25 pm

-Nos, az utóbbi időkben valaki embereket ölt. Erőszak is sajnos mondható hiába volt mind prostituált. És lényegében...Daniel tette. Valószínűleg minden esetben be volt tépve, nem is kicsit. Nem tudjuk miért...Viszont ma este Amy-t találta meg. Sajnos ezek elég nagy bűnök. Egy ilyen eset halálbüntetéssel jár...viszont enyhítő körülmény, hogy be volt tépve így lehet, hogy ez elkerülhető lesz. De nem tudok biztosat mondani, sajnos ez már nem csak minket érint..
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:28 pm

Csak bámultam ki a fejemből...ezt nem gondoltam volna a saját fiamról. Mindig ő volt az agresszívabb, na de ez ...nem tudok egyszerűen reagálni.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth

Elisabeth


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2021. Jul. 14.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:38 pm

-Sajnálom, hogy most ezt így kellett veletek közölnöm. És sajnálom, hogy ezt kell mondanom de igazából két ember beleszólása számít most, és tekintve, hogy Johnny ki akarja majd végeztetni nem állunk jó színben. Az én nem hiszem, hogy azért ez lenne a megoldás. De most a legjobb az lenne ha ti most itthon maradnátok. Kicsit szedjétek össze magatokat. Első sorban besszélni fogok vele, és legalább egy hónapig el lesz zárva. Leszoktatjuk a fűről. Aztán a többi már kérdéses.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:41 pm

-Mennyire hangsúlyos az emberi beleszólás? Úgy hogy azért nagy részben a társadalom egy olyan részét fogyasztotta, amely nem hasznos?-
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:43 pm

-Ki kell derítenünk, hogy milyen arányban történt ez, viszont én nem szólhatok bele személyes kötöttség miatt.-
Vissza az elejére Go down
Elisabeth

Elisabeth


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2021. Jul. 14.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:46 pm

-Egy hónapot garantálhatok, de a többit addig nem. Sajnálom de többet nem tudok én magam sem. Utána reménykedünk.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:48 pm

Hallgatóztam. Tudom tudom, nem rám tartozik, de érdekel. Bár nem tudom, hogy biztos kellett volna-e. Nem tudom elhinni....
Vissza az elejére Go down
Elisabeth

Elisabeth


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2021. Jul. 14.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:48 pm

-Sajnálom, hogy ilyen híreket hoztam. Viszont nekem most mennem kell....Kitartást, megteszek minden tőlem telhetőt.-búcsúzom el majd megyek a dolgomra.
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:49 pm

-Szia. Köszi.-
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 10:51 pm

Nem tudtam mit mondani...igazából....mgamat hibáztatom. Tudom nem kéne...de akkor is....Amint Lis elment egyszerűen nem bírtam ki sírás nélkül.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 11:06 pm

Csak átölelem Roset. -Nem a te hibád.-
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 11:07 pm

-Tudom...-ölelem át.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





A nagy galiba... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A nagy galiba...   A nagy galiba... - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A nagy galiba...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A nagy lopás...
» Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: