Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
....Bebörtönözve..... Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
....Bebörtönözve..... Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
....Bebörtönözve..... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
....Bebörtönözve..... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
....Bebörtönözve..... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
....Bebörtönözve..... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
....Bebörtönözve..... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
....Bebörtönözve..... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
....Bebörtönözve..... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
....Bebörtönözve..... Vote_lcap....Bebörtönözve..... Voting_bar....Bebörtönözve..... Vote_rcap 
Luce Summer
....Bebörtönözve..... Vote_lcap....Bebörtönözve..... Voting_bar....Bebörtönözve..... Vote_rcap 
Rose Summer
....Bebörtönözve..... Vote_lcap....Bebörtönözve..... Voting_bar....Bebörtönözve..... Vote_rcap 
Daniel Cole
....Bebörtönözve..... Vote_lcap....Bebörtönözve..... Voting_bar....Bebörtönözve..... Vote_rcap 
James Cole
....Bebörtönözve..... Vote_lcap....Bebörtönözve..... Voting_bar....Bebörtönözve..... Vote_rcap 
Edward Summer
....Bebörtönözve..... Vote_lcap....Bebörtönözve..... Voting_bar....Bebörtönözve..... Vote_rcap 
Noah Cole
....Bebörtönözve..... Vote_lcap....Bebörtönözve..... Voting_bar....Bebörtönözve..... Vote_rcap 
Andy Biersack
....Bebörtönözve..... Vote_lcap....Bebörtönözve..... Voting_bar....Bebörtönözve..... Vote_rcap 
Lucifer
....Bebörtönözve..... Vote_lcap....Bebörtönözve..... Voting_bar....Bebörtönözve..... Vote_rcap 
Jake Walker
....Bebörtönözve..... Vote_lcap....Bebörtönözve..... Voting_bar....Bebörtönözve..... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 ....Bebörtönözve.....

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 11:52 pm

Már egy hónap eltelt...Egyedül egy kis zárkában. Unalma volt és fájdalmas. Megvontak tőlem mindent. A füvet, a vért...és nem akárhogy. Kb egyik napról a másikra. Egy ideig volt hogy kényszerzubbonyt kaptam a dührohamok miatt. De most már jobb. Már nincsenek kitöréseim és nem is kívánom se a vért se a füvet.
Habár fogadhattam volna látogatókat sose akartam és sose mentem be. Akárhányszor megláttam anyámékat inkább visszafordultam. Nem akartam velük beszélni. Noah-t egyszer sem láttam....Így tényleg senkivel nem beszéltem. Senkivel.
Ma szólt az egyik őr hogy látogatóm van. El is indultunk a terem felé. A terem olalán van egy üveg így jól látni ki vár rám. Nem hiszek a szememnek. Luce? Mit csinál itt? Nem kéne vele beszélnem de kíváncsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 11:54 pm

Megjött. Hát kicsit izgulok, de örülök, hogy látom.
-Szia. Hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 11:55 pm

-Mit keresel itt?-ülök le.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 11:56 pm

-Meglátogattam a tesómat talán baj? Gondoltam beszélhetnénk kicsit...hogy mi is történt..
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 11:57 pm

-Semmi...betéptem és nem volt önkontrollom. Ennyi...
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 11:58 pm

-Jó akkor játszunk így. Akkor elmondom szerintem mi történt.-veszek egy nagy levegőt.-Féltékeny voltál és dühös mert Noah nem foglalkozott veled. Eljárkált titokban a barátnőjéhez. És dühös lettél mikor hazudott neked aztán elvonultál füvezni és másokon töltötted ki a dühöd igaz?
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeKedd Jan. 25, 2022 11:59 pm

-És ha igen? Mi közöd hozzá?!
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 12:03 am

-Vedd már észre magad!-mordulok föl. Szegény felügyelő is megugrott.- Nem tűnik fel, hogy a hülye kis hisztid miatt mindenki kész van?! Hibáztathatod NOah-t de mind a te hibád. Ha nem lennél ilyen lobbanékony lehet elmondta volna, sőt akkor biztos lennék benne, hogy be is mutatta volna Amy-t. És ha ez nem lenne elég a szüleid teljesen kivannak. Te meg itt játszod a megsértődöttet? MIlyen alapon? Nem beszélsz a szüleiddel mert rájuk is haragszol? Csak tudnám rájuk miért. Még Noah-t megértem minimálisan, de a szüleidet? Azt nem..
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 12:04 am

Igaza van....és tudom, de már nincs mit tenni.
-Nem haragszom rájuk.....én csak...nem tudok a szemükbe nézni....tudom,hogy anya magát hibáztatja...
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 12:05 am

Csak megtört.
-És nem gondolod, hogy ezért kéne beszélned velük? Sose beszéltél velük amióta itt vagy...Szerinted ez nem esik rosszul nekik?
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 12:06 am

-....Nem akarok több gondot okozni...nem akartam ezt....én csak....féltem....
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 12:07 am

-Féltél? Mitől?
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 12:08 am

-Nem akartam magamra maradni...nem akartam, hogy NOah hazudjon és ne bízzon bennem...nekem csak ő volt...-nem bírom visszafogni a könnyeimet. Tényleg nem így akartam.-....de már nem számít...elbasztam...
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 12:10 am

-Hát kúrvára elbasztad....de van lehetőséged még bocsánatot kérned. Kérvényeztem, hogy a felügyeletem mellett kiengedjenek. Ha engedélyezik onnan rajtad múlik minden.-állok fel.- Addig gondolkozz el mit tettél és mit kellett volna.-megyek haza.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





....Bebörtönözve..... Empty
TémanyitásTárgy: Re: ....Bebörtönözve.....   ....Bebörtönözve..... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
....Bebörtönözve.....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bebörtönözve

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Vadászok központja-
Ugrás: