Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Egy új kezdet... Icon_minitimeTegnap 10:27 pm-kor by Alistar

» Elrabolva...
Egy új kezdet... Icon_minitimeTegnap 10:10 pm-kor by Oliver

» Egy rossz megérzés
Egy új kezdet... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy új kezdet... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy új kezdet... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy új kezdet... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy új kezdet... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy új kezdet... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy új kezdet... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Egy új kezdet... Vote_lcapEgy új kezdet... Voting_barEgy új kezdet... Vote_rcap 
Luce Summer
Egy új kezdet... Vote_lcapEgy új kezdet... Voting_barEgy új kezdet... Vote_rcap 
Rose Summer
Egy új kezdet... Vote_lcapEgy új kezdet... Voting_barEgy új kezdet... Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy új kezdet... Vote_lcapEgy új kezdet... Voting_barEgy új kezdet... Vote_rcap 
James Cole
Egy új kezdet... Vote_lcapEgy új kezdet... Voting_barEgy új kezdet... Vote_rcap 
Edward Summer
Egy új kezdet... Vote_lcapEgy új kezdet... Voting_barEgy új kezdet... Vote_rcap 
Noah Cole
Egy új kezdet... Vote_lcapEgy új kezdet... Voting_barEgy új kezdet... Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy új kezdet... Vote_lcapEgy új kezdet... Voting_barEgy új kezdet... Vote_rcap 
Lucifer
Egy új kezdet... Vote_lcapEgy új kezdet... Voting_barEgy új kezdet... Vote_rcap 
Jake Walker
Egy új kezdet... Vote_lcapEgy új kezdet... Voting_barEgy új kezdet... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy új kezdet...

Go down 
+10
Edward Summer
Lucifer
Jake Walker
Valerie
Dylan
Amy
Luce Summer
Sophia
Noah Cole
Daniel Cole
14 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:12 am

Új nap a suliban. Ahogy elnézem végig söpört a sulin a hírem. MIndenki nagy ívben kerül. MOndjuk nem is baj. Nem akarok senkivel sem beszélgetni.
Bementem az első órámra ahol úgy is csak ücsörögni fogok tekintve, hogy semmi erőm sincs.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:14 am

Ez az óra így egy magamban nem vicces..ráadásul valami helyettesítő tanár jön.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:18 am

Belépek az osztályba. Egy két sorból füttyszó hallatszik. Ezen már meg sem lepődöm. -Sziasztok én Sophia vagyok és én leszek a helyettes míg a tanárotok felépül. Mivel még sose foglalkoztam diákokkal se tanítással így szeretnélek titeket megkérdezni, hogy mit és hogyan szoktatok ezen az órán csinálni.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:20 am

Új tanárunk van. Legalábbis ideiglenesen. Nem rossz, de most valahogy nem igazán kötnek le az ilyen dolgok.
Az egyik diák röviden elmondott a tanárnak mindent.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:27 am

Mostanság sokan rájöttek, hogy Daniel meg se tudja védeni magát. Sokan akiket megvertünk kezdegetnek vele. Mondjuk gyakran elég csak arra sétálnom és eliszkolnak. Azt nem kívánom neki, hogy halálra verjék...azt egyedül én tehetem. Szóval így elég védtelen. Luce is sokat vigyáz rá aránylag. Sokan susognak a hátunk mögött azért eléggé elterjedt a híre.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:31 am

Újabb óra....bármennyire nem akarok be kell rá mennem. El is indulok a terem felé egészen addig sétálgatok amíg egyszer csak meg nem fognak és be nem rántanak egy terembe. Igen, nem vagyok túl jó formában és páran ezt jól kihasználják.
-Ideje visszakapnod amit eddig osztogattál.
-Nem félek tőletek.-ez igaz, de valójában nem sokat tudok velük mit kezdeni. A verekedés maradjunk annyiban, hogy eléggé egy oldalúvá vált. TÖbben is vannak...
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:33 am

-Mi történik itt?- lépek be a terembe
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:34 am

Hirtelen mindenki elenged.
-S-semmi tanárnő.-vágják rá mind a hárman.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:36 am

-Akkor kifele és nem akarok még egyszer ilyet látni. -Gyere, menjünk le a gyengélkedőre.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:36 am

-Jól vagyok..-törlöm le a vért az orromról.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:37 am

-Rendben te dolgod...Lehet érdemes lenne megtanulnod azzal is védekezni.- nézek a bilincsre
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:40 am

Nem szóltam semmit csak kiindultam. Már majdnem kiértem az ajtóhoz mikor hirtelen nagy fájdalmat éreztem a mellkasomban. Elkezdtem köhögni és egy idő után nem kis adag vért köptem fel.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:42 am

-Na jó megyünk a gyengélkedőre.- Fogom meg a karját és módosítom a gondolatait. Így egyszerűbb. Lekísértem a szobába.
-A srác vért köhögött.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:43 am

Leültettek az egyik ágyra és megvizsgáltak. Kaptam egy kis ellátást és mondták, hogy pihenjek. AZtán a doki el is ment.
-Köszönöm...
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:44 am

-Kötelességem, menj haza felmentelek.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:45 am

-Nem mehetek haza minden verés után. Egyedül meg amúgy se.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:46 am

-Ha jól érzed magad maradj. Következő órás úgy is velem van.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:47 am

-Jól van..
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:49 am

-Nagyon inaktív vagy az órákon.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:51 am

-MIntha tudnék bármit is kezdeni bárkivel amíg rajtam van ez az izé. Ha meg nem lenne akkor meg megint szörnyeteg lenék csak.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:53 am

-Annyit tudsz, hogy legyen időd futni. Sokat számít mikor sokadjára találnak meg. Én is voltam már a te helyzetedben.- mutatom meg a szárnyaim. -És még csak vámpír se voltam még.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:54 am

Így szárnyakkal még gyönyörűbb. Csodálatos.
-Bárhogy is legyen, a híreket nem tudom elfelejtetni mindenkivel.
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:58 am

-Hidd el lesz aki felváltja, lesznek akik megjegyzik, de ha utána nem csinálsz magadnak nevet nem veszik elő. Én egy bandát írtottam ki brutálisan. Megtámadták a családom. Majdnem mindenkit sikerült megmenteni, így megfogadtam, hogy ott bántom őket ahol a legfájdalmasabb. Mára nem sokan emlékeznek erre maximum a történetre, hogy egyszer volt ilyen.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 3:59 am

-De te...khm vagyis ön legalább a családja miatt csinált ilyet. Én meg csak...hülye voltam...
Vissza az elejére Go down
Sophia

Sophia


Hozzászólások száma : 95
Join date : 2022. Jan. 26.

Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitimeSzer. Jan. 26, 2022 4:01 am

-Teljesen mindegy ártatlanokat is öltem, te meg ha jól hallottam csak embereket. Egyébként nem szeretem ha magáznak.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy új kezdet... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy új kezdet...   Egy új kezdet... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy új kezdet...
Vissza az elejére 
1 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Egy új kezdet...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Gimnázium-
Ugrás: