Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Újra háborúban - Page 2 Vote_lcapÚjra háborúban - Page 2 Voting_barÚjra háborúban - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Újra háborúban - Page 2 Vote_lcapÚjra háborúban - Page 2 Voting_barÚjra háborúban - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Újra háborúban - Page 2 Vote_lcapÚjra háborúban - Page 2 Voting_barÚjra háborúban - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Újra háborúban - Page 2 Vote_lcapÚjra háborúban - Page 2 Voting_barÚjra háborúban - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Újra háborúban - Page 2 Vote_lcapÚjra háborúban - Page 2 Voting_barÚjra háborúban - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Újra háborúban - Page 2 Vote_lcapÚjra háborúban - Page 2 Voting_barÚjra háborúban - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Újra háborúban - Page 2 Vote_lcapÚjra háborúban - Page 2 Voting_barÚjra háborúban - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Újra háborúban - Page 2 Vote_lcapÚjra háborúban - Page 2 Voting_barÚjra háborúban - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Újra háborúban - Page 2 Vote_lcapÚjra háborúban - Page 2 Voting_barÚjra háborúban - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Újra háborúban - Page 2 Vote_lcapÚjra háborúban - Page 2 Voting_barÚjra háborúban - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Újra háborúban

Go down 
+5
Luce Summer
Dylan
Benjamin
Jane
Lucifer
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:19 am

Ne....csak ezt ne....Egyszerre vagyok szomorú és dühös. Összerogytam és éreztem, hogy a könnyeim ömlenek. EZ pár percig tartott aztán mintha elborult volna az agyam. Szemem befeketedett és teljesen átvettem a démoni alakom. Lassan felkeltem a földről sőt már a levegőbe is felszálltam.
Nem éreztem semmi mást, csak, hogy az ideg végigfut a testemben és, hogy időnként mintha bomba robbant volna.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:21 am

Luce teljesen elvesztette a fejét, amint az égre repült mintha meteorokat idézett volna meg. Az égből hullottak az óriási darabok és igazából két fő célpontjuk volt. Jay és COnor. Nah jól megcsinálták.
Ha sokáig ezt csinálja felhasználja az összes erejét.
-Luce!
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:26 am

Pajzsot képeztem fölöttünk. Így Luce dühkitörése nem sokat ártott senkinek. Viszont Lucifert kellőképpen lefoglalta, hogy megmentse kis tanítványát. Így megint hátrányba szorult, pláne, hogy jelenleg túlerőben vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:28 am

Időben.
-Teremtőm...Nem tudnak ellened fair harcot vívni igaz? EZ is csak róluk árulkodik....ennyien kellenek ellened? Nem csalódtam.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:31 am

-Jane...jó újra látni. Lucifer..-nézek rá.- SZedd le a kis Özikét. Addig mi foglalkozunk velük.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:32 am

-Seggetnyalni azt tud.-
Vissza az elejére Go down
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:34 am

-Mást szoktam. Megmutassam?-nyalom meg a számat.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:35 am

-Videózhatok?-
Vissza az elejére Go down
Jane

Jane


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Feb. 21.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:35 am

-Oooh nyugodtan, de akkor ő is benne lesz.-jelenik meg melletem a kis lilahajú vámpírka megkötözve.-Édes lesz mi?
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:41 am

-Nem!-szállok vissza a földre. És eltűntetem Ahrit.-A menny kapuiban vittem.-nem akarok ilyen gusztustalan harcot. De az biztos, hogy valaki fizetni fog Jake miatt.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:42 am

-Mehetünk drága?
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:44 am

-Öljük meg őket.-indulok azzal meg és újra harcba keveredünk, de most már egyező az állás Jane és Jeffrey elvan Conorral és Jay-el. MIm eg a szokásos ellenfeleinkkel.
MOst már nem érdekel Dylan, ha kell megölöm, hogy bosszút álljak utána Benjaminon.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:53 am

Nem tudom mi történt. MIkor kinyitottam a szemem mindenem fájt és Luce-t láttam harcolni a tesójával....vagyis valakit. Ez nem Luce...ő nem lenne ilyen.
Beletelt jó pár percbe mire felkeltem, de ezt nem hagyhatom neki. Igen rühellem a családját, de sose bocsátaná meg magának ha megölné a testvérét.
MIelőtt egymásnak ugrottak volna újra közéjük álltam. POntisabban közéjük. Luce felé fordulva.
-Elég!
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:55 am

-Jack?-egyből megtorpantam és visszatért eredeti külsöm.-...azt hittem...
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:57 am

-Tudom...-lépek oda hozzá.-Hagyjátok abba...ha így folytatjátok vége lesz a világnak. Alig éltetek még...így akarjátok végezni?-teszem fel a kérdést Dylannek is.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 1:59 am

-Nem én kezdtem. A húgom úgy döntött, hogy többet nem szeretne testvért.- mondtam enyhe gúnnyal a hangomban
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 2:00 am

-Már ne haragudj, de a drága pártfogóid támadtak rám elsőkörben.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 2:03 am

-Milyen pártfogóim... Egyébkent akkor nyírd ki őket semmi közöm hozzájuk. Mi csak azért jöttünk mert a kedves hölgyemény, nézek Janere vérfürdőt rendezett angyalokkal. Én még azon gondolkoztam ma, hogy mit csinálnék egy ilyen helyzetbe, hogy te ne legyél halott, aztán beláttam, hogy felesleges ezen gondolkozni.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 2:05 am

-Ha már ti a halálára pályáztatok a drágámnak akkor megérdemeltetek egy kevés veszteséget. Nem fogok ilyet következmények nélkül hagyni.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 2:06 am

-Senki nem akarta Lucet megölni...legalábbis én nem tudtam ilyenről...-
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 2:08 am

-Egészen addig míg nekünk nem jött.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 2:09 am

-'Túlképzett vagy, és sokat is tudsz. Ez kár. Így tényleg kénytelen leszek végezni veled. Sajnos nem hagyhatom, hogy egy ilyen "démon" fenyegesse a békénket"-idéztem COnor szavait.-ezekkel a szavakkal támadt rám a rága kis csillagszellemed majd a másik is.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 2:10 am

-Ez igaz?- nézek rájuk
Vissza az elejére Go down
Conor

Conor


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2022. Feb. 21.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 2:13 am

-Igen. Te is láttad mire képes. Jobb lenne ha nem létezne. Már az elején meg kellett volna ölnünk.
Vissza az elejére Go down
Benjamin

Benjamin


Hozzászólások száma : 179
Join date : 2021. Apr. 20.

Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 09, 2022 2:14 am

-És akkor ennyi erővel Dylennek is nekimentek? Csak mert azért vannak párosával, hogy kiegyenlítsék az erőt idióták! Erre a világ rendje miatt figyelünk...Lucifer hangulati kiingásait kivéve, amit néha rendbe kell hozni. Amiért egyébként mi ketten itt voltunk. Egyébként oda állhattok a másik oldalra nyugodtan, ha a felesleges öldöklést részesítitek előnyben, vagy ha önállóan akartok tevénykedni. Lucifer biztos örülne neki, ha lenne még két agyatlan gyilkosa-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Újra háborúban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra háborúban   Újra háborúban - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Újra háborúban
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Újra itthon
» Újra itthon
» Újra piacon
» Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel
» Itthon újra...két év után..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Alvilág-
Ugrás: