Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_lcapEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Voting_barEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_rcap 
Luce Summer
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_lcapEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Voting_barEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_rcap 
Rose Summer
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_lcapEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Voting_barEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_lcapEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Voting_barEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_rcap 
James Cole
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_lcapEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Voting_barEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_rcap 
Edward Summer
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_lcapEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Voting_barEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_rcap 
Noah Cole
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_lcapEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Voting_barEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_lcapEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Voting_barEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_rcap 
Lucifer
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_lcapEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Voting_barEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_rcap 
Jake Walker
Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_lcapEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Voting_barEgy élvezetekkel teli éjszaka.. Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy élvezetekkel teli éjszaka..

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:00 am

Haza mentünk Luciferhez. Jake kapott egy szobát ahol kicsit kialudhatja magát. Természetesen a sebeit begyógyítottuk így már csak pihennie kell egy kicsit. Ahogy elnéztem ezzel nem is lesz gond. Biztos kimerült.
Én is ledőltem egy kicsit, de nem aludni csak a lent lévő kanapéra feküdtem le és pihengettem. Jó érzés kicsit így pihizni. Nem mondom, hogy nagyon elfáradtam, sőt aludni biztos nem tudnék. Pláne, hogy Dylan szavai járnak a fejemben, meg hogy mi lesz ezek után...Vajon leszünk ugyan olyan jó testvérek mint azelőtt? Ki tudja...lehet, hogy így lesz, lehet hogy olyanok leszünk mint Benjamin és Lucifer.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:01 am

-Nagyon agyalsz valamin ahogy elnézlek.-ülök le mellé.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:02 am

-Igen, Dylan-en meg magamon...,hogy mi lesz most velünk meg ilyenek..
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:04 am

-Fölösleges ilyenen agyalni drágám. Ez már eldöntetett. Legalábbis eléggé világos volt ki kinek a pártján van.-jelenik meg arcomon egy kis önelégült vigyor. Most már biztosan tudom, hogy Luce nem fog ellenem állni.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:06 am

-Így volt a helyes...-állok fel és odasétálok a jó meleg kandallóhoz.-...Több okból is. Elég sokkal tartozom neked, és most jogosan mondhatjuk azt, hogy ők támadtak ránk. Szóval csak önvédelem volt.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:07 am

-Lényegtelen. A lényeg,..-jelenek meg mögötte jó szorosan.-...hogy te nem fogsz elárulni, igaz?-hajolok a nyakához.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:10 am

-Elárulni? Nem érné meg ilyet tenni, de egyébként valóban nem tervezem. Imádom az új énem, ezért hálás vagyok neked, hogy ilyenné tettél.-mosolygok a tüzet bámulva.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:12 am

Önelégült vigyor jelenik meg ismét arcomon.
-Akkor nem gondolod, hogy ideje egy picit törlesztened nekem?-súgom fülébe miközben kezeimet szép lassan becsúsztatom a felsője alá és tenyereimet elhelyezem mellein.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:15 am

Veszek egy mély levegőt és ráharapok a szám szélére. Nem mondom, hogy nem jöttem zavarba. Sőt nagyon is, és tudom, hogy nem kéne több okból is. Főként Jake miatt. Szeretem őt, de meg kell mondjam Lucifer ilyenkor nagyon fel tud csigázni.
-Ne....nem kéne...
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:18 am

-Shhh.-nyalom végig a nyakát.-Ne gondolkozz.-csúsztatom le egyik kezem egyenesen a nadrágjába, amit kigombolás után a bugyijába csúsztatok és finom kis mozdulatokkal izgatni kezdem a csiklóját.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:20 am

-Lucifer....ne...-hogy őszinte legyek, nem tudom megmondani jelenleg, hogy valóban ezt akarom-e...
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:30 am

Nem tudtam valami ól aludni. Sőt valami kimondottan zavart. Felkeltem és lementem megnézni mi a helyzet.
Eléggé ledöbbentem amikor leértem és megláttam Luce nyakában-és más helyeken-Lucifert.
Eléggé rossz érzés ugyanakkor tudom, hogy nem tehetek ez ellen kb semmit. Legalábbis ha megpróbálnám meghalnék. De van egy ötletem.
Luce előtt termek és megcsókolom.
-Ebből nem maradok ki.-nézek Luciferre.-Ő az enyém, nem hagyom, hogy csak te kényeztesd.-tépem le Luce felsőjét és elkezdem a melleit csókolgatni.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:31 am

Eléggé meglepett Jake. Nem hittem volna, hogy így fog reagálni.
Na várjunk...Ketten?! És ki kérdezte,hogy én ebbe bele megyek-e?
-Hé....és az én véleményem...?
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:31 am

-Shhh.-csókolom meg.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:33 am

-Nem úgy tűnik, hogy nagyon ellenkeznél.-jelenik meg egy perverz mosoly az arcomon.-Ne játszd az ártatlan, ismerjük a kis piszkos fantáziád drágám.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:35 am

Nem szólok semmit....asszem az a vörös arcom is mindent elárul. Őszintén sose gondoltam ilyenre, de egyelőre nem panaszkodom. Sőt...eléggé élvezem.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitimeVas. Márc. 20, 2022 2:36 am

Önelégültség tölt el. Luce hallgatása mindent elmondott.
Az éjszakánk jó hosszúra nyúlt de valami eszméletlen volt és ahogy elnéztem, nem csak én élveztem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy élvezetekkel teli éjszaka..   Egy élvezetekkel teli éjszaka.. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy élvezetekkel teli éjszaka..
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Közös éjszaka
» Aggodalmakkal teli nap..
» Egy mozgalmakkal teli este
» Kúrva sok aggódással teli nap

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Alvilág-
Ugrás: