Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Kúrva sok aggódással teli nap Vote_lcapKúrva sok aggódással teli nap Voting_barKúrva sok aggódással teli nap Vote_rcap 
Luce Summer
Kúrva sok aggódással teli nap Vote_lcapKúrva sok aggódással teli nap Voting_barKúrva sok aggódással teli nap Vote_rcap 
Rose Summer
Kúrva sok aggódással teli nap Vote_lcapKúrva sok aggódással teli nap Voting_barKúrva sok aggódással teli nap Vote_rcap 
Daniel Cole
Kúrva sok aggódással teli nap Vote_lcapKúrva sok aggódással teli nap Voting_barKúrva sok aggódással teli nap Vote_rcap 
James Cole
Kúrva sok aggódással teli nap Vote_lcapKúrva sok aggódással teli nap Voting_barKúrva sok aggódással teli nap Vote_rcap 
Edward Summer
Kúrva sok aggódással teli nap Vote_lcapKúrva sok aggódással teli nap Voting_barKúrva sok aggódással teli nap Vote_rcap 
Noah Cole
Kúrva sok aggódással teli nap Vote_lcapKúrva sok aggódással teli nap Voting_barKúrva sok aggódással teli nap Vote_rcap 
Andy Biersack
Kúrva sok aggódással teli nap Vote_lcapKúrva sok aggódással teli nap Voting_barKúrva sok aggódással teli nap Vote_rcap 
Lucifer
Kúrva sok aggódással teli nap Vote_lcapKúrva sok aggódással teli nap Voting_barKúrva sok aggódással teli nap Vote_rcap 
Jake Walker
Kúrva sok aggódással teli nap Vote_lcapKúrva sok aggódással teli nap Voting_barKúrva sok aggódással teli nap Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Kúrva sok aggódással teli nap

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:31 pm

Sikeresen kiszabadultunk, és itthon is leverték a gyökereket Noah-ék.
A szökés is rendben ment, kivéve egy dolgot. MIa nincs meg. Mármint Thomas elhozott engem és vissza is ment de nem találta meg így nem tudunk róla semmit. Már Több mint egy napja.
Nem kell mondani, tök idegek vagyunk. De nem tudunk most odamenni és szétverni mindenkit, hogy kiderítsük hol van.
Szóval tehetetlenek vagyunk most.
-Faszom.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:33 pm

-Semmit nem tudunk tenni... ez rohadt idegesítő- járkálok fel alá
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:35 pm

-...és lehet már nem is tudunk.....-támasztom neki a fejem az egyik falnak. Nem akarok túl negatív lenni de lehet igaz....
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:38 pm

-Én elmegyek vadászni....-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:40 pm

-Szegény....de biztos életben van. Legalábbis valami azt súgja.-sétálok be mögéjük. Kicsit szórakozom.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:42 pm

-Nem biztos....-válaszolok csalódottan.-Lehet sose látjuk többet....-várj...mi a fasz?!-fordulok meg.azt hittem rosszúl hallok.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:43 pm

-Ha tekintettel lehetne ölni....
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:43 pm

-Hiányoztam?-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:43 pm

-Merre voltál?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:44 pm

-Volt egy kis dolgom még....-lehet nem kéne tudniuk.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:48 pm

Csak mordultam egyet. -Előtte legalább szólhattál volna, hogy élsz
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:49 pm

-Bocs. Csak úgy sikerült végeznem a szöszivel, hogy bekaptam egy elég nagy sebet. Ha akartam volna se tudtam volna a saját lábaimon eljönni.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:50 pm

-Egy erős férfi kellett.- mondom enyhe szarkazmussal. -Na én leléptem kajás vagyok.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 8:52 pm

-Szép fogadtatás.-röhögök. Elmegyek az itteni kis szobámhoz és ledőlök. Pihennem kell, holnap már anyámékhoz is vissza kéne menni. Elvégre őket vagy 2 évre ott hagytam majdnem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kúrva sok aggódással teli nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kúrva sok aggódással teli nap   Kúrva sok aggódással teli nap Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kúrva sok aggódással teli nap
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aggodalmakkal teli nap..
» Egy mozgalmakkal teli este
» Egy élvezetekkel teli éjszaka..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: