Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Egy kis segítség.. Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Egy kis segítség.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy kis segítség.. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy kis segítség.. Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy kis segítség.. Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy kis segítség.. Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy kis segítség.. Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Egy kis segítség.. Vote_lcapEgy kis segítség.. Voting_barEgy kis segítség.. Vote_rcap 
Luce Summer
Egy kis segítség.. Vote_lcapEgy kis segítség.. Voting_barEgy kis segítség.. Vote_rcap 
Rose Summer
Egy kis segítség.. Vote_lcapEgy kis segítség.. Voting_barEgy kis segítség.. Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy kis segítség.. Vote_lcapEgy kis segítség.. Voting_barEgy kis segítség.. Vote_rcap 
James Cole
Egy kis segítség.. Vote_lcapEgy kis segítség.. Voting_barEgy kis segítség.. Vote_rcap 
Edward Summer
Egy kis segítség.. Vote_lcapEgy kis segítség.. Voting_barEgy kis segítség.. Vote_rcap 
Noah Cole
Egy kis segítség.. Vote_lcapEgy kis segítség.. Voting_barEgy kis segítség.. Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy kis segítség.. Vote_lcapEgy kis segítség.. Voting_barEgy kis segítség.. Vote_rcap 
Lucifer
Egy kis segítség.. Vote_lcapEgy kis segítség.. Voting_barEgy kis segítség.. Vote_rcap 
Jake Walker
Egy kis segítség.. Vote_lcapEgy kis segítség.. Voting_barEgy kis segítség.. Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy kis segítség..

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 4:42 pm

A zuhanyzás után kicsit elvonultunk. James kicsit elaludt így gondoltam felmegyek a többiekhez. Habár senkit sem találtam. Edward gondolom lepihent, Andy-ék meg biztos elvannak. Cukik együtt.
Arra gondoltam szerezhetnék egy kis segítséget. Tudod egy embert aki biztos megfontolná a dolgot. Nem biztos de egy próbát megér.
Megbizonyosodom róla, hogy valóban nincs senki itt. Odasétálok az ajtóhoz és mielőtt megindulok veszek egy nagy levegőt. El is kell jutnom ahhoz az illetőhöz. Muszáj.
Nem is vesztegetem az időm. Elindulok. Egyenesen a vadászok központjába megyek. Az a hely bevehetetlen de szerencsére addig épp bőrrel megúszom és hamar be is engednek. Kb mindenki tudja, hogy ki vagyok. Kivételesen szerencse.
Egyenesen a vezetőjük "irodájába" megyek, hiába próbálnak figyelmeztetni, hogy nem érdemes most zaklatni.
Kopogás nélkül bemegyek.
-Ilyen helyzetben, hogy tud itt ácsorogni?-vetem fel a kérdést a vezetőnek.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 4:45 pm

Rossz időket élünk. Próbálnak az embereim rájönni a forrásra vagy egyáltalán a lázadók céljára. Egyelőre tesszük ami a dolgunk és védjük az ártatlanokat. De már van több tervünk is.
Miközben épp figyeltem a kint lévő helyzetet egy ismerős hang és jelenlét lett a szobában. Vártam már rá így nem meglepő.
Megfordulok.
-Rád vártam. Az embereim értesítettek róla, hogy visszajöttél ezért biztos voltam benne, hogy felbukkansz majd. Gondolom persze valami célból jöttél.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 4:47 pm

-Igen. Van egy hely, ahol sokan összegyűltünk már. Le akarjuk verni a lázadást.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 4:48 pm

-És azt akarod, hogy segítsenek az embereim és jómagam?
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 4:49 pm

-Igen. Úgy már elegen lennénk, sőt még a maradék farkas is követne minket. Úgy már bőven elegen lennénk.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 4:50 pm

-És miből gondoltad, hogy segítek nektek?
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 4:53 pm

-Tudom. Ez a lázadás a vadászokról is érdekes képet alkot. Nem tesztek semmit. Várjátok a végét. Eléggé lecsökkent a tekintélyetek. Ha most segít akkor ez megváltozik. Sőt még híre is megy, hogy a vadászok képesek voltak összeboronálni az összes fajt egy cél érdekében. Mindannyiunk érdeke, hogy ennek vége legyen. Mi tudjuk, hol kell keresni azokat akik elkezdték és azt is tudjuk kik ők.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 4:56 pm

-Hm érdekes felvetések.Az én dolgom a béke fenntartása. De jogos, min vadászok nem vagyunk elegen, a bátyád szépen lecsökkentette az embereink számát. De ha ti valóban harcolni akartok, nem bánom.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 4:57 pm

-Ha nem muszáj nem harcolunk.-Nah és most jön a neheze.- Viszont Edward..
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 4:58 pm

-Tudom, hogy a városban van. És hiába is kéred nem könyörülök rajta. Ez az Ő döntése volt, én pedig nem szegem meg a szabályaimat.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 5:00 pm

-Pedig a harc során nagy szükségünk lenne rá. Dominicknak vannak piszkos trükkjei és Edwardnál nem ismeri más jobban ezeket.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 5:02 pm

-Ez a ti családi dolgotok. De tény, hogy jó erőben van. A harcig felmentést kap, de utána magam végzek vele.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 5:04 pm

Ez baj, ha maga Jason akar Edward után menni. Még Edward is tudja, hogy esélye sem lenne ellene, de az is biztos, hogy nem fogom hagyni, hogy megölje. Kitalálok rá valamit, vagyis már egy része meg is van a tervnek.
-Rendben. De addig egy szőrszála se görbülhet általatok.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 5:05 pm

-Úgy lesz. És a farkasokkal mi a terved? Nincs vezérük, így a legtöbbjük csak meghúzta magát.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 5:07 pm

-Miután itt végeztem megkeresem őket. Gondoskodom róla, hogy mellénk álljanak és, hogy kövessenek.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 5:07 pm

-Szóval a vezetőjük akarsz lenni?
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 5:08 pm

-Igen. Ha ők is így akarják. Én nem fogom rákényszeríteni őket mint ahogy azt apám tette.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 5:09 pm

Ironikus, hogy aki a legjobban futott ez elől az akar most vezér lenni.  De kíváncsi vagyok erre.
-Jól van, akkor induljunk. Magam is megyek.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 5:12 pm

-Rendben.-El is indulunk és hamar meg is találjuk a farkasok egy jó nagy részét aki nem akar így élni. Szerencsére sikerül is meggyőznöm őket. A legtöbbjük tudja, hogy én anyámra ütöttem. Az igazira. Én nem emlékszem rá, hiszen mikor kicsi voltam meghalt. De mindenki még Edward is úgy mesél róla mintha egy hős lenne. Egy erős, okos, kedves ember. Úgy tudom mindig mosolygott és a kedvességével győzte meg az embereket. Én is ezt tettem. Egész nagy csapatot tudtam így szerezni, ráadásul ha hozzáadjuk a vadászokat is már simán felvesszük az ellenfél szintjét.
Miután végeztünk visszaindultunk a bárhoz.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Egy kis segítség.. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis segítség..   Egy kis segítség.. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy kis segítség..
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Váratlan segítség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: