Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Váratlan segítség Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Váratlan segítség Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Váratlan segítség Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Váratlan segítség Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Váratlan segítség Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Váratlan segítség Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Váratlan segítség Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Váratlan segítség Vote_lcapVáratlan segítség Voting_barVáratlan segítség Vote_rcap 
Luce Summer
Váratlan segítség Vote_lcapVáratlan segítség Voting_barVáratlan segítség Vote_rcap 
Rose Summer
Váratlan segítség Vote_lcapVáratlan segítség Voting_barVáratlan segítség Vote_rcap 
Daniel Cole
Váratlan segítség Vote_lcapVáratlan segítség Voting_barVáratlan segítség Vote_rcap 
James Cole
Váratlan segítség Vote_lcapVáratlan segítség Voting_barVáratlan segítség Vote_rcap 
Edward Summer
Váratlan segítség Vote_lcapVáratlan segítség Voting_barVáratlan segítség Vote_rcap 
Noah Cole
Váratlan segítség Vote_lcapVáratlan segítség Voting_barVáratlan segítség Vote_rcap 
Andy Biersack
Váratlan segítség Vote_lcapVáratlan segítség Voting_barVáratlan segítség Vote_rcap 
Lucifer
Váratlan segítség Vote_lcapVáratlan segítség Voting_barVáratlan segítség Vote_rcap 
Jake Walker
Váratlan segítség Vote_lcapVáratlan segítség Voting_barVáratlan segítség Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Váratlan segítség

Go down 
+2
Edward Summer
James Cole
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 10:37 pm

Estefele felébredtem délutáni szundimból. Roset nem találtam sehol...vajon hova császkált el...
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 10:39 pm

Este felé én is előmásztam már. Pláne, hogy hallottam valami ajtó zörgést. Fel is megyek körbenézni de sehol senki, az ajtó pedig nincs visszazárva. Remek...Hugi megint mit alkotsz?
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 10:44 pm

-Véletlenül se tudod hova tűnt a hugicád ugye?- néztem a hozzám hasonlóan kómás Edwardra. Igazából szeretnék rá mérges lenni, de én aludtam át mellette, hogy elhúz. De Edward is hibás, mert egyedül ő tudhatja, hogy Rose hova ment és, milyen okból és várható volt, hogyha eszébe jut valaki, akkor lepattan...
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 10:46 pm

-Nem tudom, nem vagyok a bébiszittere, hogy figyeljem.-Kivételesen tényleg ötletem sincs hova mehetett, a szaga is már alig van itt így a városban már valószínűleg meg se találnám nagyon.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 10:59 pm

-Azt se tudom, hogy érdemes e elindulni keresni... közben bármikor hazatévedhet...- mondtam idegesen fel alá járkálva
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:01 pm

-Nem érdemes, már itt sincs a szagából semmi. Nem lehetne megtalálni.-ülök le.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:06 pm

-Valamiért titeket még a tetőn is hallani lehet...legalább remélem egyszer kinyírjátok egymást...- megyek le morogva.
-Most épp mi az aktuális probléma?- kérdezem miközben meghúzok egy üveget, amiben alkoholnak tűnő valami van
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:08 pm

-Én azt remélem megoldja egyedül is a meghalást veled együtt. Amúgy meg Rose elment valamerre.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:11 pm

-Nem akarok rossz májú lenni, de szerintem mi hamarabb fognank össze, mint bármelyikünk veled.- vigyorgok rá
-A díszletet Rose csinálta? csak mert megvárjuk vele, hogy hazaérjen...- sandítok fel vigyorogva
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:14 pm

-És asszem nem ránk vadásznak, szóval jelenlegi helyzetben nekünk jobban áll a szénánk. Jut eszembe erről...Rose nem lehet, hogy hozzájuk fordult? Onnan elég nagy csapatot lehet összeszedni és ők biztos, hogy nem pártolják a diktatúrát.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:17 pm

-Előszőr is. Nem vagytok fenyegetés számomra. Másodszor. Azért vadásznak rám mert megvédtem a segged. Harmadszor. Ki tudja? Rose-nak vannak érdekes megmozdulásai. Sose tudni mi jár a fejében.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:32 pm

-Neked az egod az egyetlen igazi erényed...és arra se lett volna szükség, ha kicsit előbb gondolkozol-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:34 pm

-Ha nem viszlek be akkor egyből kivégzésre ítélnek. És, hogy őszinte legyek nem hiszem, hogy bírnál ennyi vadásszal. Így is apánk külön bérgyilkosokat akart küldeni rád. Szóval igazán nincs mit.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:36 pm

-Ha te nem vagy, akkor az egész helyzet nem alakul ki, úgyhogy egyedül magadnak köszönheted.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:37 pm

-Magamnak? Nem tudom ki gyilkolászott farkasokat a vérükért. És nem tudom ki akarta megölni Rose-t is.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:38 pm

-Jajj, ne játszd már a szép múltú angyalt...neked is legalább ugyanolyan piszkos a kezed mint nekem...-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:39 pm

-Én sose öltem ártatlanokat.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:41 pm

-Dehogynem csak észre sem vetted. Munkához tartózó sajnálatos veszteség ugye...-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:42 pm

-Nem tudom mit hiszel, hogy mi a munkám de egyszer se fordult ilyen elő. Ne tegyyél úgy mintha mindent tudnál kölyök.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:43 pm

-Végül is csak az egyetlen, akit szerettem gyerekkoromban halt meg miattad... nehogy azt hidd hogy tök random gyilkolásztam, mert akkor naívabb vagy mint hittem
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:49 pm

-Azt, hogy az embereim mit tesznek azt nem tudom irányítani, de sajátkezüleg nem végeztem senki ilyennel.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:50 pm

-Hát ne is haragudj de ez nem vigasztalna meg téged sem...-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:52 pm

-Szóval...-állok fel és kissé közelebb megyek hozzá.-...Rose-on akartál bosszút állni? Jól értem?
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:54 pm

-Teljesen. Akinek köze volt az ügyhöz mind elkopott, vagy családi tragédiát élt át...- nézek villámló szemekkel a szemébe
-Csak azzal én se számoltam, hogy képes lennék beleszeretni egy farkasba.- morogtam
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2021 11:57 pm

Megint? Miért kell mostanság veszekedésre kelni? Rühellem.
Lemegyek én is és közéjük megyek szétszedve őket.
-Hagyjátok már abba! Rohadt idegesítő, hogy folyton marjátok egymást. -igen kissé ideges vagyok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Váratlan segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Váratlan segítség   Váratlan segítség Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Váratlan segítség
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Egy kis segítség..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Bár-
Ugrás: