Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Azok a gimis napok - Page 7 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 7 Voting_barAzok a gimis napok - Page 7 Vote_rcap 
Luce Summer
Azok a gimis napok - Page 7 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 7 Voting_barAzok a gimis napok - Page 7 Vote_rcap 
Rose Summer
Azok a gimis napok - Page 7 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 7 Voting_barAzok a gimis napok - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Cole
Azok a gimis napok - Page 7 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 7 Voting_barAzok a gimis napok - Page 7 Vote_rcap 
James Cole
Azok a gimis napok - Page 7 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 7 Voting_barAzok a gimis napok - Page 7 Vote_rcap 
Edward Summer
Azok a gimis napok - Page 7 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 7 Voting_barAzok a gimis napok - Page 7 Vote_rcap 
Noah Cole
Azok a gimis napok - Page 7 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 7 Voting_barAzok a gimis napok - Page 7 Vote_rcap 
Andy Biersack
Azok a gimis napok - Page 7 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 7 Voting_barAzok a gimis napok - Page 7 Vote_rcap 
Lucifer
Azok a gimis napok - Page 7 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 7 Voting_barAzok a gimis napok - Page 7 Vote_rcap 
Jake Walker
Azok a gimis napok - Page 7 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 7 Voting_barAzok a gimis napok - Page 7 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Azok a gimis napok

Go down 
+5
Jake Walker
Dylan
Daniel Cole
Noah Cole
Luce Summer
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:28 am

-Most már jössz te is nem?-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:29 am

Sóhajtok.
-Megyek.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:30 am

-Rendben. engedem előre.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:31 am

Kimentem a mosdóból.
-Luce. Reméltem, hogy itt van még.-Jött épp arra az egyik tanárom.-Beszélni szerettem volna önnel.
-Nem én hívtam be a női mosdóba!-jelentettem ki miközben Noah pont jött ki onnan.
-Mi?-nézett Noahra.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:33 am

-Szegény lány meg van ma zavarodva... olyan volt mint, aki rosszul van, azért mentembe utána mert féltünk, hogy összeesett, vagy valami baja van.- nézek ártatlan szemekkel a tanárra
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:35 am

A tanár sóhajtott egyet aztán nem mondott semmit.
-Elrabolhatom?-nézett rám.
-Persze.-nézek a többiekre.-Menjetek csak.-közben pedig mi elindultunk a tanárral másfelé.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:35 am

-Menjünk utánuk. De ne feltűnően.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:41 am

A tanár az órán történtekről beszélt, hogy jobban szeretné ha figyelnék. Hozzátette, hogy a jegyeimmel nincsenek bajai csak szerette, hogy eddig ó diák voltam.
Az a baj, hogy nem nagyon figyeltem rá, mert éreztem, hogy ez a három marha utánunk koslat.
-Kérdezhetek egy személyeset?-kérdi a tanár.
-nyugodtan.
-Hallottam az első napi esetről. Ugye nem az viselte meg magát.
-Dehogy-vágtam rá.- csak baleset volt, és nem izgat a dolog.
-Tudja ha bármi baj van ilyen téren bármelyik tanárának szólhat.
-Tudom.
-Jól van.-nézett rám.-Akkor további kellemet délutánt.
-Köszönöm.-azzal a tanár el is ment.
-Feltűnőek vagytok barmok...
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:42 am

És miért ne várhatnánk meg a hugicánkat?-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:43 am

-Hallottál már olyanról hogy magánélet?!
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:43 am

-Nem igazán.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:44 am

-Akkor kérd meg a másik két barmot hogy magyarázzák el. Szálljatok le rólam az istenit! Elegem van hogy folyton a nyakamon lógtok! Nőjetek fel és találjatok más elfoglaltságot!
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:47 am

-Nem fogsz tudni elküldeni minket... most nem. Pláne, hogy tuti az a srác van képben...nem sima magánéletre vágysz hanem le akarsz minket rázni és ne is haragudj hugi tudod, hogy én nem vagyok agresszív se semmi alapból és nem akarok megverni minden fiút, aki rád néz, sőt volt aki kifejezetten normálisnak tűnt, de ez a srác akkor se szimpi.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:51 am

-És ha igen mi van akkor? Nem szólhatsz bele! Az én döntésem és örülnék ha nem szólnátok bele! Csak hagyjatok békén.-Fordulok meg és amilyen gyorsan lehet keressek egy kijáratot.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:53 am

-Akkor messzebbről figyelünk...Nem fogom ezt annyiban hagyni általában a farkas megérzései stimmelnek. Ezzel locsoljátok le magatokat valamilyen szinten idegen szagunk lesz...-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:54 am

Otthagyom őket, nem is érdekel már mit mondanak.
Gyorsan elmegyek a temetőbe és megkeresem őt.
-Sajnálom, hogy késtem.-Futottam oda hozzá.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:55 am

-Nem gond, és nem kellett volna futnod. Vártam volna rád. Pláne, hogy gondolom nem egyszerű meglógni előlük.-mosolygok.-De azért megnyugodtam hogy nem ültettél fel.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:57 am

-Nem szokásom nyugi.-mosolygok. Igazából egész délután sétálgattunk és beszélgettünk. Rendes volt és tartotta a távolságot is. Az órámra néztem és már láttam, hogy jó késő van.
-Basszus. Lassan mennem kéne.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:58 am

-Várj várj!-fogom meg a kezét finoman mielőtt megindulna.-Megengeded, hogy elhívjalak egy szebb helyre legközelebb?
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 4:59 am

-Randira hívsz?
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 5:00 am

-Igen.-mosolygok.-Persze csak ha szeretnéd, nem akarok erőltetni semmit.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 5:00 am

-Legyen.-mosolygok.- Igyekszem nem késni. De most már tényleg mennem kéne.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 5:01 am

-Oh persze bocsánat.-engedem el.- Akkor majd megbeszéljük mikor lenne jó neked.-mosolygok.- Menj csak. Mielőtt a tesóid megölnek.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 5:02 am

Röhögtem egyet az utolsó szavain majd eljöttem.
-Most boldogok vagytok?-kérdezem meg őket mikor melléjük érek.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 5:03 am

-Egyenlőre igen.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Azok a gimis napok - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Azok a gimis napok
Vissza az elejére 
7 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Gimnázium-
Ugrás: