Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeTegnap 10:27 pm-kor by Alistar

» Elrabolva...
Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeTegnap 10:10 pm-kor by Oliver

» Egy rossz megérzés
Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Azok a gimis napok - Page 2 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 2 Voting_barAzok a gimis napok - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Azok a gimis napok - Page 2 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 2 Voting_barAzok a gimis napok - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Azok a gimis napok - Page 2 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 2 Voting_barAzok a gimis napok - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Azok a gimis napok - Page 2 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 2 Voting_barAzok a gimis napok - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Azok a gimis napok - Page 2 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 2 Voting_barAzok a gimis napok - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Azok a gimis napok - Page 2 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 2 Voting_barAzok a gimis napok - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Azok a gimis napok - Page 2 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 2 Voting_barAzok a gimis napok - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Azok a gimis napok - Page 2 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 2 Voting_barAzok a gimis napok - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Azok a gimis napok - Page 2 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 2 Voting_barAzok a gimis napok - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Azok a gimis napok - Page 2 Vote_lcapAzok a gimis napok - Page 2 Voting_barAzok a gimis napok - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Azok a gimis napok

Go down 
+5
Jake Walker
Dylan
Daniel Cole
Noah Cole
Luce Summer
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
SzerzőÜzenet
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:19 am

-Most mit mondjak? Az ezüst haj eléggé szokatlan egy ilyen helyen. Eleget kell nézni egy ilyen gyönyörűségből.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:20 am

Hát asszem most elvörösödtem egy pöppet.
-Ennyire nem gyönyörű....
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:23 am

-Szia. Tenyereltünk neki két oldalról a szekrénynek. Nem vagy te egy kicsit túl rámenős? Egy ilyen szép hölggyel udvariasnak illik lenni.-
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:24 am

-Nyugi van. Nem akarok rosszat.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:25 am

-Mi se.- ... -Lucenak-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:26 am

-Sicc kandúrkám.-mordulok rá.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:27 am

-Jól van nyugi van.-távozom is. Bármennyire is szeretném, nem verhetem meg őket.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:28 am

-Luce...legalább te vigyázz a sráccal.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:30 am

-Jó jó..-az így gáz lesz, minden kiadom magamból azt ami eddigi "stressz" felgyült. A kövi óra olyan amire Noah és Daniel is siet, Önvédelem.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:34 am

-Uuuh siessünk. Most lehet verekedni.-Indultunk is ki az "udvarra". Valójában van egy üveg fedele ami kizárja az UV-t így a vámpírokra nem hat a fény így.
Mindig random kapunk ellenfeleket így nagyon élvezetes.
-Remélem a bámulósat verhetem el ma.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:35 am

-Nem szeretem ezt az órát... a belső szörnyet még nem tudom úgy irányítani.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:39 am

Kíváncsi leszek a mai napra, pláne a srácra. Vagyis mi? Nyilván a tesóimra.
-Jól van. Látom idén is bővültünk pár emberrel velük kezdünk. Meglátjuk mit tudtok. De azért semmi vérontás kölykök. Akkor lássuk is.-néz körbe a tanár és rámutat a bámulósra.-Te gyere ide éééés...-néz újra körbe.-Luce, legyél te az ellenfele.
Ajaj. Oda is sétálok én is.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:41 am

Egyhangú morgás hallatszik... nemár
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:42 am

-Nem lehetne más? Nem ütök lányokat.-túl egyszerű lenne.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:43 am

-Pöcs...ez az iskola erre képez ki...mindenkit.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:43 am

-Nincs változtatás. Rajta.- a tanár jelzést is ad hogy kezdhetjük. Egyelőre várom, hogy lépjen.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:43 am

-Jól van..akkor sajnálom..
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:44 am

Amint tett egy lépést megragadtam a karját és átpördítettem amivel egyből a hátával a padlónak küldtem. Véletlenül talán nagyobb lendülettel mint akartam.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:46 am

A közönség részéről éljenzés hangzott fel.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:46 am

Elkezdtem röhögni. Hát ez kész, egy mozdulat. MOndjuk tudjuk, hogy Luce azért nem semmi ilyen téren. De ez siralmas.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:47 am

-Jól vagy?-hajolok fölé. Remélem nem dobtam nagyot.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:48 am

Oké ez váratlan volt. Szép dobás volt.
-Hát nem tudom, felsegítesz?-nyújtom a kezem.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:49 am

-Persze.-Fogom meg a kezét.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:49 am

-puhapöcs...
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 09, 2022 1:51 am

Megragadtam a kezét és először magamra húztam aztán átfordultam. Így ő került alulra.
-Figyelmetlen voltál.-jelenik meg arcomon egy önelégül mosoly.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Azok a gimis napok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azok a gimis napok   Azok a gimis napok - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Azok a gimis napok
Vissza az elejére 
2 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Gimnázium-
Ugrás: