Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Újra piacon - Page 9 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Újra piacon - Page 9 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Újra piacon - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Újra piacon - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Újra piacon - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Újra piacon - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Újra piacon - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Újra piacon - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Újra piacon - Page 9 Vote_lcapÚjra piacon - Page 9 Voting_barÚjra piacon - Page 9 Vote_rcap 
Luce Summer
Újra piacon - Page 9 Vote_lcapÚjra piacon - Page 9 Voting_barÚjra piacon - Page 9 Vote_rcap 
Rose Summer
Újra piacon - Page 9 Vote_lcapÚjra piacon - Page 9 Voting_barÚjra piacon - Page 9 Vote_rcap 
Daniel Cole
Újra piacon - Page 9 Vote_lcapÚjra piacon - Page 9 Voting_barÚjra piacon - Page 9 Vote_rcap 
James Cole
Újra piacon - Page 9 Vote_lcapÚjra piacon - Page 9 Voting_barÚjra piacon - Page 9 Vote_rcap 
Edward Summer
Újra piacon - Page 9 Vote_lcapÚjra piacon - Page 9 Voting_barÚjra piacon - Page 9 Vote_rcap 
Noah Cole
Újra piacon - Page 9 Vote_lcapÚjra piacon - Page 9 Voting_barÚjra piacon - Page 9 Vote_rcap 
Andy Biersack
Újra piacon - Page 9 Vote_lcapÚjra piacon - Page 9 Voting_barÚjra piacon - Page 9 Vote_rcap 
Lucifer
Újra piacon - Page 9 Vote_lcapÚjra piacon - Page 9 Voting_barÚjra piacon - Page 9 Vote_rcap 
Jake Walker
Újra piacon - Page 9 Vote_lcapÚjra piacon - Page 9 Voting_barÚjra piacon - Page 9 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Újra piacon

Go down 
+6
Axel
Yasushi
Avery
Aradia
Noah Cole
Daniel Cole
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 11:11 am

-Lényegében, ha megdöglesz más személyt kell találni szállításra. Nehogy azt hidd, hogy téged féltenek.-
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 11:12 am

-Nem kell mások féltése. Ha én úgy gondolom rizikós a dolog eljövök.
Vissza az elejére Go down
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 11:15 am

-Meséljetek a cuccról, az értékéről a vevőkörről, meg egy kicsit, hogy kikre számítsunk, ha útban leszünk nekik.-
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 11:30 am

-Azt nem fogjuk kitálalni, hogy miből, van csak a vadászoknak fontos, akik mi ketten vagyunk, de lényegében ez egy olyan drog, amely erőt ad és jobb közérzetet. Egy idő után amúgy halálos (eluralja az egész testet), meg nyilván túl adagolás esetén is. Személyzeti fogyasztásra nem ajánlott, nem egy gyenge cucc. Első sorban felsőbb körök veszik, mert drága és ritkán fogyasztják, csak egy egy alkalomra, amikor nagyobb erőre/energiára akarnak szert tenni. Az eladási ára .... Ezen alul nem adjuk el, nincs alkudozás. nektek ebből ennyi... hasznotok lesz, a többit vissza szállítjátok. Így is jóval többet kerestek vele, mint az egyszerű, hétköznapi szerekkel. Időnként alsó körökhöz is érdemes ellátogatni, mert összeszednek rá mindent amilyük van, hogy jobban érezzék magukat (ők szokták túladagolni). Az ellenséges társaság, az Amerikát legjobban uraló drogkartell, mindenhol jelen vannak, táborokban, csapatokkal mozognak. Kikezdeni nem akarunk velük, rengetegen vannak, Egyenlőre többen mint mi. Ők drága cucctól, olcsóig mindent árulnak, ezt nem valamiért (vagyis még nem találkoztunk vele). Lényegében ennyi.-
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 11:34 am

-Már értem miért mi leszünk odaküldve. De lényegtelen, a pénz az pénz. A hely megvan hol lesz az ottani bázis? Nem tudok olyan helyre teleportálni amit nem láttam még. ÍGy jó lenne tudni.
Vissza az elejére Go down
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 11:39 am

-Ismerek erre alkalmas helyet. Egy elhagyott gyárvárosrész, ami kicsit kiesik a nagy tömeges helyekből, de mindenhez közel van.-
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 11:43 am

-Azt hiszem megvan környék. Nézzük meg.
Vissza az elejére Go down
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 11:50 am

-Rendben.-
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 11:52 am

Odaléptem hozzá és megfogtam a vállát majd elteleportáltam magunkat arra  a helyre amire gondolta.
-Ezaz a hely?
Vissza az elejére Go down
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 11:58 am

-Igen.- találom szembe magam azzal a háztömbbel amelyben gyerekkorom egy részét töltöttem. Látszanak rajta a leégés nyomai és a természet elkezdte benőni az egészet. Megfordulok. -Látod azt a gyárkéményt? Alatta van egy épület amely teljesen érintetlen maradt szinte, aminek van egy bunkere még a háborús évekből. Szerintem megfelelő találkozó és búvóhely is lehet. Illetve alattunk alagutak húzódnak egy egy városrész alá. Van ami beomlott, de én már találtam ép részeket is. Lehet érdemes lesz majd körülnézni.-
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 11:59 am

-Nézzük is meg őket. Ha jó lesz akkor megjegyzem és oda fogok érkezni.
Vissza az elejére Go down
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:00 pm

-Jól van.-
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:04 pm

Elmentünk körbejárni a helyet. Egy két hely egész jó állapotban van még.
-Ránézésre jó lesz.
Vissza az elejére Go down
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:05 pm

-A városrészek minden irányban kb fél órára vannak vámpír tempóban. És a terjesztőink nagyrészt vámpírok.-
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:06 pm

-Tökéletes. Már csak a kérdés, hogy mennyi idő beüzemeltetni a helyet?
Vissza az elejére Go down
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:12 pm

-Úgy is csak az elosztásra kell. Arra meg épp elég, hogy nem omlik ránk.-
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:12 pm

-Azt megoldod egyedül?
Vissza az elejére Go down
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:14 pm

-Igen. A pince elég hideg, hogy elálljon a cucc. Axel mondta, hogy melegben sokáig nem ajánlott tartani.-
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:14 pm

-Jól van. Akkor én lépek majd hozom a cuccot akkor.
Vissza az elejére Go down
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:15 pm

-Okés én addig összeszedem az embereket.-
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 12:17 pm

Egy kis idő elteltével már  egész ól forgott az üzlet. Persze ez nem volt rövid idő de bevált a dolog.
Vissza az elejére Go down
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 4:11 pm

Egy ideje már működünk itt Amerikában is, viszont sok panasz érkezik terjesztőktől, hogy támadások érik őket meg már többen el is tűntek közülünk. Most elhatároztam, hogy körülnézek én is, hogy mi folyik itt, mert egy két közeli ismerősöm is bajba került és gyanúsan gyorsan kiszálltak az üzletből. Szóval ma Tommal elmegyek vissza Aradiáékhoz.
Vissza az elejére Go down
Thomas

Thomas


Hozzászólások száma : 35
Join date : 2022. Aug. 05.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 4:12 pm

Hamar visszatértünk a többiekhez.
-Mesélsz te nekik?-nézek Rue-ra.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 4:13 pm

-MI történt? Ha mind a ketten itt vagytok akkor nem hozhattatok jó híreket.
Vissza az elejére Go down
Rue

Rue


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitimePént. Okt. 07, 2022 4:16 pm

-Eltaláltad. Az elmúlt egy két hétben a kelleténél több emberünk tűnt el, vagy mondta le a melót. Igen ez előfordul a drogpiacon, de egy két közelebbi ismerős is megcsinálta ezt, akiket én nem úgy ismerek, hogy csak úgy kihátrálnának egy ilyen kereseti lehetőségből.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Újra piacon - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra piacon   Újra piacon - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Újra piacon
Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Miért is vagyok újra itt?
» Újra itthon
» Újra háborúban
» Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel
» Itthon újra...két év után..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: