Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_lcapÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Voting_barÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_lcapÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Voting_barÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_lcapÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Voting_barÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_lcapÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Voting_barÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_lcapÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Voting_barÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_lcapÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Voting_barÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_lcapÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Voting_barÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_lcapÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Voting_barÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_lcapÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Voting_barÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_lcapÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Voting_barÚjra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel

Go down 
+3
Lucas
Adam
Mia Cole
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:17 pm

-A-a. Azt mondta nincs ideje rád.-húzom vissza.-Ő intézi a dolgokat mi addig meg elszórakoztatunk.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:22 pm

-Elég bátor vagy mondhatom..
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:27 pm

Csak morogtam egyet. Eltelt már egy fél óra. Aridamot megkerestem.
-Hogy állunk?
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:30 pm

-Hát a fél csapat leppattant, mert nem hajlandóak részt venni. A legjobb lenne ha elhúznánk. Inkább egy szállás menjen el, mint minden más. Ha téged lefegyvereznek nekünk annyi.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:31 pm

-Az lett volna a legjobb ha maradnak. Na mindegy. Maradjatok bent az épületben. Nem fogtok harcolni.-sétálok ki. Első sorban csinálok egy tűz kört az épület köré.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:32 pm

-Jól van.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:34 pm

A messziből hallani már a vadászokat. Remek.
Kisétáltam a körből és megfordultam az épület felé és elkezdtem egy varázsigét mondani. Nem csináltam még ilyen nagyban ezt a varázslatot így remélem is hogy működni fog.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:35 pm

Szerencsémre volt jobb dolguk. Fentről figyeltem mit csinál Luce. Hm jól vág az esze ha arra gondol amire én. Viszont nem tudom megéri e ezt az álldozatot.
Vissza az elejére Go down
Dimitri

Dimitri


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2023. Jan. 28.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:37 pm

Nem várt meglepetésünk van. Nem hittem volna, hogy Lucifer játéka is itt lesz. Na mindegy. 
Még kissé messze vagyunk ahhoz hogy meg tudjuk állítani Luce-t.
-Íjászok! Szedjétek le!-adom ki parancsba. Nem túl sok távolsági harcosunk van de azok épp elég ügyesek.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:41 pm

A varázslat közben hallom ahogy közelednek. Sőt volt szerencsém vagy négy nyílvesszőt is megkapnom. Egyet lábba amitől egyből össze is csuklottam aztán a maradék hármat a hátamba. Remek.
Vettem egy nagy levegőt.
-Elkéstetek.-jelenik meg arcomon egy nagy mosoly. Az utolsó pillanatban, mikor már csak egy pár centire voltak tőlem és a háztól eltűnt a ház. Elteleportáltam. Bevallom nem volt kis meló. Elfáradtam, még a vér is elkezdett folyni az orromból.
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:48 pm

-Nagyobbat már nem csalódhatnék.- lépünk oda mellé és tesszük teljesen támadásképtelenné. -Az még egy dolog, hogy hülye vagy és fűvel fával összekavarsz, hogy hatalmad legyen. Saját családoddal szemben, és a világ ellen használod, csak hogy mentsd azokat akik kielégítik vágyaidat. -
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:49 pm

-Ez nem erről szól...
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:50 pm

-Szánalmas vagy.- Hagyom ott
Vissza az elejére Go down
Dimitri

Dimitri


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2023. Jan. 28.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:51 pm

-Mia?-nézek Lucera.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:51 pm

-Bent maradt...
Vissza az elejére Go down
Dimitri

Dimitri


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2023. Jan. 28.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:53 pm

-Remek...-állítom fel.-vigyétek. Úgy zárjátok be, hogy mozdulni se tudjon.-vitték el.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:54 pm

Gondoltam...Merész húzás.
-Nekem ennyi volt a dolgom.-indulok ki.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:56 pm

-Mi így nem vesztettünk.- vonom meg a vállam
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 10:58 pm

-Gondoltam. De ne aggódj. A kihasználás kölcsönös volt. Habár elég idióta vagy ha egy ilyen szövetségest hagysz elveszni.-hagyom ott.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 11:01 pm

-Ugyan mi más választásom lett volna. Az üzlet többet ér.- őt meg vigyétek el...sokat pofázik
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 628
Join date : 2023. Jan. 28.

Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 14, 2023 11:02 pm

-Megyek én magamtól.-ugrom ki az egyik nyitott ablakon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel   Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kellemetlen találkozás
» Újra itthon
» Újra itthon
» Újra háborúban
» Újra piacon

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: