Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Kellemetlen találkozás Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Kellemetlen találkozás Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Kellemetlen találkozás Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Kellemetlen találkozás Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Kellemetlen találkozás Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Kellemetlen találkozás Vote_lcapKellemetlen találkozás Voting_barKellemetlen találkozás Vote_rcap 
Luce Summer
Kellemetlen találkozás Vote_lcapKellemetlen találkozás Voting_barKellemetlen találkozás Vote_rcap 
Rose Summer
Kellemetlen találkozás Vote_lcapKellemetlen találkozás Voting_barKellemetlen találkozás Vote_rcap 
Daniel Cole
Kellemetlen találkozás Vote_lcapKellemetlen találkozás Voting_barKellemetlen találkozás Vote_rcap 
James Cole
Kellemetlen találkozás Vote_lcapKellemetlen találkozás Voting_barKellemetlen találkozás Vote_rcap 
Edward Summer
Kellemetlen találkozás Vote_lcapKellemetlen találkozás Voting_barKellemetlen találkozás Vote_rcap 
Noah Cole
Kellemetlen találkozás Vote_lcapKellemetlen találkozás Voting_barKellemetlen találkozás Vote_rcap 
Andy Biersack
Kellemetlen találkozás Vote_lcapKellemetlen találkozás Voting_barKellemetlen találkozás Vote_rcap 
Lucifer
Kellemetlen találkozás Vote_lcapKellemetlen találkozás Voting_barKellemetlen találkozás Vote_rcap 
Jake Walker
Kellemetlen találkozás Vote_lcapKellemetlen találkozás Voting_barKellemetlen találkozás Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Kellemetlen találkozás

Go down 
+6
Jeffrey Jake Johnson
Lucifer
Bennett
Tristan
Loki
Alistar
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 10:59 pm

Megindultunk mind a négyen. Megértem Lucifer miért minket küld egy ilyen helyzetben de ahogy elnézem, senki se bánja. Sőt kicsit élvezzük, hogy kiélhetjük magunkat.
Semmi perc alatt megtaláltuk a csillagszellemeink rejtekhelyét. Egy hatásos nagy robbanással be is sétáltunk hozzájuk.
-Hm. Milyen hányingerem van mindig ettől a helytől. Jobban tetszene ha lángokban égne.
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Aug. 23.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:16 pm

Rossz megérzésem volt a mai nappal kapcsolatban és megértettem már miért. Ritkán látni őket is együtt, de várható volt valamikor.
Veszek egy nagy levegőt és fogadom őket.
-Rég találkoztunk már. Reméltem, hogy többé nem lesz rá alkalom. Pláne itt.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:24 pm

-Szerintem sejted látogatásunk okát.-
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Aug. 23.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:29 pm

-Igen, tudom. Ezért nem is áll módomban ellenkezni.-emelem fel a kezem megadóan.-De Jeffel nem lesz ilyen egyszerű a dolog. De én szabad utat adok felé. Az emeleten lesz.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:31 pm

-Minket nem kell félteni.-
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Aug. 23.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:32 pm

-Őt jobban féltem...-jegyzem meg halkan.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:32 pm

-Hm. Háború? Elintézed?
Vissza az elejére Go down
Bennett

Bennett


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:39 pm

Csak bólintottam. Olyan erővel rúgtam rá az ajtót, hpgy kirepült szemben az ablakon. Kiugrottam én is, mielőtt még feltápászkodhatott volna ráugrottam, majd kirángattam az ajtó alól és bevonszoltam a nyakánál fogva. Ledobtam Tristan elé. -Innentől a tiéd-
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:40 pm

-Látványos és hatásos...tetszik-
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:41 pm

-Akkor indulás.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:47 pm

Egy önelégült vigyor ül ki az arcomra.
-Loki.-állok fel.- Úgy hallottam, hozzám hozod ezt a kis férget, de valamiért ez nem történt meg. Nem szeretem ha hülyére vesznek..-mordulok fel.
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Aug. 23.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:51 pm

-Valóban nem egyből jöttem. De pár éve így is veszteséget szereztem egy ember elvesztésével. Reménykedtem abban, hogy idővel kicsit lecsitulsz és legalább az ő életét meghagyod. Az én csillagszellemeim nem élednek olyan gyorsan újra mint a te Lovasaid. Nem bánom ha büntetést szabsz ki rá. Sőt, de szeretném ha életben hagynád.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:54 pm

-Igazad van. Nem ölhetem meg. AZ túl kegyes lenne annak aki a kedvesemet bántotta és majdnem, hogy lázadást akart szídni felém.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimePént. Nov. 17, 2023 11:56 pm

-Hát ha nem lennél ennyire puhány, talán nem tettem volna.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2023 12:00 am

-Ellhallgattatnátok? Nem kérdeztem a véleményét.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2023 12:02 am

-Könnyedén elnémíthatjuk. De ha nincs dolgunk kicsit szeretnénk pusztítani.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2023 12:03 am

-Neveljétek meg. -veszek egy nagy levegőt.- Loki. Legközelebb te is az ő sorsára jutsz ha megvárakoztatsz.
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2023. Aug. 23.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2023 12:04 am

-Világos.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2023 12:05 am

Csak elfintorodtunk. -Ennyi a dolgunk?-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2023 12:06 am

-Ráér később is.-Loki közben távozott.-Gondolom úgy már jobban fog érdekelni a dolog ha azt mondom két nőt kell megtalálnotok.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2023 12:07 am

-Kikről lenne szó?-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2023 12:08 am

-Két fiatal vadász. Kötöttünk egy alkut és ők nem tartották be még az ígéretüket.
Vissza az elejére Go down
Alistar

Alistar


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2023 12:08 am

-Hm.-nyalom meg az alsó ajkam.-Jól hangzik.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 72
Join date : 2023. Nov. 17.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2023 12:10 am

-nevek?-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitimeSzomb. Nov. 18, 2023 12:12 am

-Többet mondok.-dobok oda mindegyiknek egy lapot. Ezen a lapon minden rajta van. Név, fénykép stb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kellemetlen találkozás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kellemetlen találkozás   Kellemetlen találkozás Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kellemetlen találkozás
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Újra itt, egy kellemetlen megepetéssel
» Új találkozás
» Egy angyali találkozás
» Találkozás egy közeli idegennel...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: