Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Találkozás egy közeli idegennel... Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... Vote_rcap 
Luce Summer
Találkozás egy közeli idegennel... Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... Vote_rcap 
Rose Summer
Találkozás egy közeli idegennel... Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... Vote_rcap 
Daniel Cole
Találkozás egy közeli idegennel... Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... Vote_rcap 
James Cole
Találkozás egy közeli idegennel... Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... Vote_rcap 
Edward Summer
Találkozás egy közeli idegennel... Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... Vote_rcap 
Noah Cole
Találkozás egy közeli idegennel... Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... Vote_rcap 
Andy Biersack
Találkozás egy közeli idegennel... Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... Vote_rcap 
Lucifer
Találkozás egy közeli idegennel... Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... Vote_rcap 
Jake Walker
Találkozás egy közeli idegennel... Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Találkozás egy közeli idegennel...

Go down 
+7
Yasushi
Aridam
Axel
Adam
Melui
Noah Cole
Aradia
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 10:25 am

Eltelt úgy három hét. Úgy voltunk vele, hogy várunk még mielőtt nekiindulunk. Így már nem valószínű hogy annyi vadász keresne minket.
El is indultunk ma a Peremvidékre megkeresni apámat. Sajnos sokat nem tudok róla, még a nevét sem. Csak azt tudom, hogy néz ki.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 10:27 am

-Egy apró információ. Itt engem olyan szívesen nem látnak, szóval ne lepődj meg ha támadás ér minket.-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 10:29 am

-Ezt asszem jókor mondod.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 10:32 am

-Másképp nélkülem jöttél volna.-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 10:33 am

-Nem. Te vállaltad hogy jössz. Így nem mondtam volna nemet.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 10:34 am

-Bármi nyom?- ép eszű ember ide nem sétálgatni jár
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 10:35 am

-Igazából nincs. Annyit tudok, hogy drogot árul. Más ötletem nincs. De gondoltam itt megláthatom ha már tudom, hogy néz ki.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 10:40 am

Munka közben észrevettem egy nagy fogást. Nem hittem volna hogy még él, de úgy tűnik jó napom lesz. Azért biztos ami biztos értesítettem Adamet meg Axelt. Menjünk biztosra.
A kis mágus és farkaska elé repültem.
-Ó hát te még élsz kutyuli?-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 10:44 am

-Szokásom.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 10:45 am

-Sokáig nem fog.-jelenek meg a hátuk mögött.
Vissza az elejére Go down
Axel

Axel


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 10:59 am

-Szimpatikus hely?- jelenek meg mellettük, miközben megmutatom a börtönünket. -Remélem mert ez lesz az utolsó, amit láttok.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:00 am

-Oh nyugi.-odasétálok hozzájuk és mindkettőnek elveszem az erejét.-A kis hölgyet Adiramnak szánom. Kedvére való lesz.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:01 am

Ha tudnék morogni most megtenném. De szerintem az arckifejezésem is mindent el mond hogy nem repesek az örömtől
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:07 am

Melui arcán csak elmosolyodtam. 
-Axel rád bízom a kis hölgyet.-rakok rá egy bilincset.-Vidd kérlek Aridam szobájába. Őt meg.-rakok a gyerekre is egy bilincset.
-Melui vállalod? Így te sem maradsz ki.-sétálok oda hozzá.-De ha megdugatod magad vele akkor nagyon megjárod.-súgom a fülébe.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:08 am

Végig borzongtam.
-Most már biztos ezt fogom tenni.-vigyorgok.-Gyere kutyuli. -varázsolok rá egy nyakörvet és egy pórázt. És meg is indulunk.
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:11 am

A hangokat azért hallani.
-Ha megpróbálod szép lassú halálba foglak küldeni.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:18 am

-Megjöttem és hoztam ajándékot. -Sétálok be Aridamhoz a kis kutyival.-Nééézd.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:20 am

-Az ikertesó.- szép munka
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:21 am

-Nem volt egyedül.-megyek be én is.-De valahogy úgy gondoltam, hogy a hölgyet aki vele sétált máshol szeretnéd látni.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:22 am

-Aradia?- a lányom....
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:23 am

-Te?....Úgy tűnik jó helyen kerestelek...
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:24 am

-Én. Azt hittem nem élsz.-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:25 am

-Tudom...ezért akartalak megkeresni.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:25 am

-Hát megtaláltál.-
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 11:26 am

-Meg, szóval eloldozhatnál.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Találkozás egy közeli idegennel... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Találkozás egy közeli idegennel...
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Új találkozás
» Egy angyali találkozás
» Kellemetlen találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: