Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_rcap 
Luce Summer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_rcap 
Rose Summer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_rcap 
James Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_rcap 
Edward Summer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_rcap 
Noah Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_rcap 
Andy Biersack
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_rcap 
Lucifer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_rcap 
Jake Walker
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Találkozás egy közeli idegennel...

Go down 
+7
Yasushi
Aridam
Axel
Adam
Melui
Noah Cole
Aradia
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:19 am

-Csak hallottam rólad.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:22 am

-Gondoltam. Ilyen erővel nem könnyű elbújni az emberek figyelme elől. De nem is lényeges mondjuk. Úgy hallottam segítség kell nektek.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:23 am

-Igen. Van valaki akit elkaptak a vadászok és ki kéne hoznunk.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:24 am

-Jól van. Nem tűnik nehéz feladatnak. Induljunk.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:27 am

Elmentünk a börtönig vagyis pontosabban szólva a legelső kör széléig. Ha ezen belépünk elvesztjük az erőnket amivel nem leszünk sokkal előrébb.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:30 am

-Feltöröm a köröket. Menjetek be akiért akartok. Mindenki vissza fogja kapni az erejét szóval nagy vérontás lesz bent. Lehetőleg csináljatok még nagyobbat.-ül ki arcomra egy gonosz mosoly. PÁr pillanat alatt igazából semlegesítem az összes kört.
Vissza az elejére Go down
Luke

Luke


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:36 am

Megszűntek a karkötők. Mindenki egymásnak meg az őröknek esik. Egy páran hozzánk hasonlóan elkezdenek menekülni erről a helyről.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:37 am

Nem volt nehéz megtalálni Lucast. Nyilván a legnagyobb verekedésben volt. Mikor kicsit kiszbadult megragadtam és kihúztam a tömegből.
-Azt hiszem én nyertem a múltkor.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:41 am

-Ó helo.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:42 am

-Jó lenne maradni kinyírni pár férget de menjünk inkább. Nincs sok időnk.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:43 am

-menjünk. Úgy is unom ezt a helyet.-
Vissza az elejére Go down
Luke

Luke


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:51 am

Éppen kiértem a börtön területéről, amikor vadászok lepték el a környéket. A bent lévőkre visszacsukták a bilincset. Azt éreztem, hogy valaki megfogja a vállam és következőnek egy tengerpartot láttam. -Köszi.- fordulok hátra. Egy régi kereskedőtársam áll mögöttem.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:54 am

Épp időben kiértünk. Nem tartotta sokáig a szőszi a kaput.
-Siker.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:57 am

-Szerencse, hogy gyorsak voltatok.-varázsolok mindenkit vissza a házba.-Azért reméltem, hogy pár vadász belénk köt. Rég szórakoztam már.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:58 am

-Az csak addig vicces míg van erőd.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 10:59 am

-Csak nem félsz a vadászoktól?
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 11:01 am

-Nem félek. Csak annyit mondtam, hogy erő nélkül te vagy kiszolgáltatott.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 11:02 am

-Szinte kizárt hogy ilyen legyen. De bizonyos téren nem rossz kiszolgáltatottnak lenni.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 11:06 am

-Kinek mi.-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 11:08 am

-A lényeg, hogy köszönjük a segítséged.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 11:11 am

-Ezzel tartoztam. Meg legalább nem otthon roskadtam. Jó volt kicsit kimozdulni.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 11:11 am

-Maradhatsz ha szeretnél.- vigyorgok
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 11:13 am

-AZt mondod érdekem lenne belőle? Ez esetben hallgatlak.
Vissza az elejére Go down
Lucas

Lucas


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 11:19 am

-Maximum nekünk.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Okt. 06, 2022 11:21 am

-Azt gondoltam. Végülis sietni nem sietek sehova.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Találkozás egy közeli idegennel...
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Új találkozás
» Egy angyali találkozás
» Kellemetlen találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: