Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_rcap 
Luce Summer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_rcap 
Rose Summer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_rcap 
James Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_rcap 
Edward Summer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_rcap 
Noah Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_rcap 
Andy Biersack
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_rcap 
Lucifer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_rcap 
Jake Walker
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Találkozás egy közeli idegennel...

Go down 
+7
Yasushi
Aridam
Axel
Adam
Melui
Noah Cole
Aradia
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:33 pm

-Oooh hiányoztam?-sétálok oda hozzá.- Szerencséd hogy végeztem. Adam csatlakozol?
Vissza az elejére Go down
Yasushi

Yasushi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:34 pm

-Nem!-mordulok rá.-MOst csak te meg én.-ragadom torkon. Hogy őszinte legyek ez nem az én stílusom. De most muszáj.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:37 pm

Meglepődtem. Nem láttam még Yasut érintkezni. Úgy bárkivel. Soha.
-Jól van.-vigyorgok.-Kutyuli gyere.-varázsolom vissza a zsebembe. Yasuval elsétáltunk a szobámba.
-Várj kicsit. Eldugom a kis kutyit.-rakom be szépen az akváriumba.
Vissza az elejére Go down
Yasushi

Yasushi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:38 pm

-Oh örömmel. -zárom be az ajtót magunk mögött. Odamegyek mögé és hátulról rarakok egy nyakörvet. Ezzel hamar le van tudva az ereje.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:39 pm

-Olyan vagy mint Adam. Nem bírsz magaddal.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Yasushi

Yasushi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:41 pm

-Nem. Csak túl ostoba vagy.-lököm az ágyra. Majd elindulok az akvárium felé. Kiveszem a kutyulit és egyszerűen levágom róla a nyakörvet. 
-MOst már szabad vagy.-rakom le a földre.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:43 pm

-Nem!.-felpattantam és megfogtam az első rongyot amit találtam és hátulról a nyakára tekertem. Tudom nem a leghatásosabb dolog egy vámpírral szemben erő nélkül de legalább időhúzásra jó.
Vissza az elejére Go down
Yasushi

Yasushi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:44 pm

KÖddé váltam és mögötte jelentem meg.
-Ostoba.-Fogom hátra a kezeit.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:48 pm

Amint visszaváltoztam befogtam a kis boszi száját és a karmaimmal gyomron szúrtam.
-Anyádat ugráltasd legközelebb ribanc.-húzom ki a karom.
Vissza az elejére Go down
Yasushi

Yasushi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:49 pm

Melui összecsuklott. A nakörvvel még meggyógyítani sem tudja magát.
-MOst hogy megvan a bosszúd talán lépjünk.
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:52 pm

MÉg beszélgettünk Aridammal mikor hirtelen egy erős ismerős vérszag csapta meg az orrom. Melui.
-Te is érzed?-nagyon ajánlom, hogy csak képzelődjek.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:53 pm

-Vérszag.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:54 pm

-Maluié.-indulok meg a szag irányba.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:55 pm

Benyitunk a szobába. -Francba!-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:56 pm

-Héhéhé.-megyek oda Maluihoz és felültetem.-EL ne aludj.-tépem le róla a nyakörvet.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:57 pm

-Yasu...
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:58 pm

-Csak nyugodj meg.-nézek Aridamra.-Meggyógyítod?
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 2:00 pm

Ráteszem a kezem Meluira és gyógyítani kezdem. -Azért ez már kezd sok lenni.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 2:00 pm

-Most utána megyek és megölöm ezt a férget.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 2:01 pm

Adamot mozdulatlanná teszem... -Ne legyél hülye.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 2:02 pm

-Te hagyni akarod ezt? Szép sorban fognak minket lekaszabolni ha nem tesszük meg mi velük előbb.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 2:03 pm

-De nincs ennyien esélyünk...-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 2:04 pm

-Faszom.....Akkor menjünk el Lucas-ért. Neki megvannak az emberei.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 2:05 pm

-Az lesz.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 2:05 pm

Nem mondom hogy lenyugodtam de visszafogtam magam. JOgos. Elsősorban Melui legyen meg.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Találkozás egy közeli idegennel...
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Új találkozás
» Egy angyali találkozás
» Kellemetlen találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: