Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_rcap 
Luce Summer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_rcap 
Rose Summer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_rcap 
James Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_rcap 
Edward Summer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_rcap 
Noah Cole
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_rcap 
Andy Biersack
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_rcap 
Lucifer
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_rcap 
Jake Walker
Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_lcapTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Voting_barTalálkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Találkozás egy közeli idegennel...

Go down 
+7
Yasushi
Aridam
Axel
Adam
Melui
Noah Cole
Aradia
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Yasushi

Yasushi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:01 pm

Valami nem volt rendben Axelel és Aradiaval. Szemmel látható volt. És van is sejtésem miért. Nem mintha érdekelne.
Egy idő után pár ember elkezdte őket keresni de ha jól tudom még nem jutott el Aridamhoz a hír. Elkezdtek körbe nézni előbb. Igen mondjuk én is ezt tenném a helyükben. Előbb átnéznék mindent aztán mennék Aridamhoz.
Volt egy csapat aki telibe utánuk futott.
-Rossz fele mentek! MÁsik irányba szaladtak.-álltak meg és visszafordultak. Kis időnyerés nekik.
Vissza az elejére Go down
Axel

Axel


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:04 pm

-Szerintem repüljünk.-  nézek Aradiára.
Vissza az elejére Go down
Aradia

Aradia


Hozzászólások száma : 106
Join date : 2022. Sep. 23.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:05 pm

-Oké.-A mágiámmal hamar el is tudtunk tűnni onnan.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:09 pm

Visszaértem melóból és gondoltam ránézek a kis kutyusra.
-Hiányoztam drága?-állok meg a rács előtt ami ki van nyitva. Még a kulcs is benne van. Aridam mérges lesz. Ráaadásul úgy tudom, hogy pont ma látogatta meg a kutyit a kis....hagyjuk.
Felmegyek Aridamhoz.
-Meglógtak...
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:11 pm

-Axel!!!- üvöltöm. Semmi válasz. -Róla mi a hír?-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:12 pm

-Szerintem ne próbálkozz.-dobom le az asztalára a kulcsot.-Ezzel volt kinyitva a cella.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:15 pm

Elővettem a hangosbemondót. Utálom de most hasznos. -Idióta banda! 3 ember sétált ki a hálórészlegről.-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:16 pm

Egy pöppet elröhögtem magam.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:17 pm

-A kis háziállatod megvan? Egész biztos megpróbálták elvinni.-
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:18 pm

-Meg van még. Figyelj.-füttyentek egyet.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:20 pm

Utálom ezt a boszit de jelenleg mást nem tudok tenni mint hallgatni rá. AMint füttyentett kiugrottam a zsebéből. (ilyenkor visszanyerem eredeti farkas méretem). Igen nem változtat vissza emberré sose.
Megállok mellette.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:21 pm

-Ül a kutyi.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:21 pm

Szótfogadok. Remélem vége lesz valamikor ennek a rémálomnak.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:22 pm

-Jöttek mentek...annyira nem fontos.-
Vissza az elejére Go down
Yasushi

Yasushi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:23 pm

-Remélem rövid pórázon tartod azt a dögöt.-Nézek Meluira.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:24 pm

-Te itt voltál nem?-
Vissza az elejére Go down
Yasushi

Yasushi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:25 pm

-Igen, és?
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:26 pm

-Csodás.-
Vissza az elejére Go down
Yasushi

Yasushi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:26 pm

-Ahogy te is mondtad nem nagy dolog.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:27 pm

-Azért ha belejük botlottál volna nem lett volna baj.-
Vissza az elejére Go down
Yasushi

Yasushi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:28 pm

-Attól hogy itthon voltam még volt dolgom. Bocs hogy nem leselkedtem mindig a lányod után mint Adam.
Vissza az elejére Go down
Aridam

Aridam


Hozzászólások száma : 216
Join date : 2022. Aug. 12.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:29 pm

-Hagyjuk.-
Vissza az elejére Go down
Adam

Adam


Hozzászólások száma : 187
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:29 pm

-MI van velem?-érkezem én is vissza.
Vissza az elejére Go down
Melui

Melui


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2022. Aug. 05.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:31 pm

-Lényegtelen. Az a fontos hogy a másik kutyuskánk megvan.
Vissza az elejére Go down
Yasushi

Yasushi


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2022. Aug. 08.

Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2022 1:32 pm

-Engem az se érdekel. Egyedül az hogy most már szánhatnál rám is időt aljas boszi.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Találkozás egy közeli idegennel...   Találkozás egy közeli idegennel... - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Találkozás egy közeli idegennel...
Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Új találkozás
» Egy angyali találkozás
» Kellemetlen találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: