Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi is megtesszük amit tudunk
Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimePént. Szept. 13, 2024 12:25 am by Kira

» A menny és a pokol ura
Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 2:07 am by Alistar

» Egy óriási hiba
Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:22 pm by Alistar

» Elrabolva...
Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 1:05 am by Othran

» Mi lesz most?
Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 12:13 am by Lucifer

» Egy rossz megérzés
Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

Top posters
Mia Cole
Mi is megtesszük amit tudunk Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk Voting_barMi is megtesszük amit tudunk Vote_rcap 
Luce Summer
Mi is megtesszük amit tudunk Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk Voting_barMi is megtesszük amit tudunk Vote_rcap 
Rose Summer
Mi is megtesszük amit tudunk Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk Voting_barMi is megtesszük amit tudunk Vote_rcap 
Daniel Cole
Mi is megtesszük amit tudunk Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk Voting_barMi is megtesszük amit tudunk Vote_rcap 
James Cole
Mi is megtesszük amit tudunk Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk Voting_barMi is megtesszük amit tudunk Vote_rcap 
Edward Summer
Mi is megtesszük amit tudunk Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk Voting_barMi is megtesszük amit tudunk Vote_rcap 
Noah Cole
Mi is megtesszük amit tudunk Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk Voting_barMi is megtesszük amit tudunk Vote_rcap 
Andy Biersack
Mi is megtesszük amit tudunk Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk Voting_barMi is megtesszük amit tudunk Vote_rcap 
Lucifer
Mi is megtesszük amit tudunk Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk Voting_barMi is megtesszük amit tudunk Vote_rcap 
Jake Walker
Mi is megtesszük amit tudunk Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk Voting_barMi is megtesszük amit tudunk Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Mi is megtesszük amit tudunk

Go down 
+9
Alistar
Belzebub
Tristan
Ryan
Kirill
Caleb
Kira
Loki
Mia Cole
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 11:57 pm

Felébredtem. Eléggé kótyagos a fejem és mentálisan és fizikailag is fáradtnak érzem magam.
Nem ismerős a hely amit megpillantok. 
-hol vagyok?-teszem fel a kérdést egy közeledő alaknak.
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2023. Aug. 23.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 11:58 pm

-Jó helyen.-sétálok oda hozzá.-Benjamin hozott ide. Itt biztonságban vagy amíg tart a harc.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2024 11:59 pm

-Mi?-ülök fel  hírtelen és meg is szédülök.-Már harcolnak? Én meg itt fetrengek?!-fordulok meg és megpróbálok talpra állni, de összerogyok.
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2023. Aug. 23.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:01 am

-Hé hé, nyugi.-ültetem vissza.-Csúnya lesz amit mondok, de te jelenleg semmit nem tehetsz. Útban lennél csak. Szóval maradj itt és pihenj.-kapom a tekintetem az ajtó felé, ahonnan óriási nagy dörömbölés hallatszik. Bárki is az, nem közénk való.
-Maradj itt.-indulok meg az ajtó felé, ami hirtelen berobban.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:10 am

A nagy füst közepette észrevettem, hogy a srác elkezdett egy másikkal harcolni. Itt az idő, lépnem kell. Kikeltem az ágyból és téblábolva de kerestem egy kiutat. Szerencsére sikrült. Nem tudom, hogy hogy és valszeg nem tudnám megismételni de sikerült a városba kikötnöm. 
Gyalog nem lesz túl sok hasznom. De szerencséra találtam egy motort. Hihi ez megteszi.
Felpattanok rá és megindulok. Van egy ötletem, de Kira mindenképp kell hozzá. Gondolom mivel nem tud a seggén ülni így ő is ott lesz.
Padlógázzal száguldok át mindenen. Elég sok időmbe telt ideérni de sikerült. Legalábbis a hegytetőre. Innen már ki tudom szagolni Kirat. 
A szag után menve elindultam az erdőbe. Egyre közelebb van. 
Elmentem két fa között és arra lettem figyelmes, hogy valami a mellkasomnak csapódik és nagy erővel lerepültem a motorrol. Kellemetlen volt.
-Hé! Ki vagy te?!-hallom meg egy srác hangját. Nem egyedül van és érzem rajta kira szagát.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:13 am

-Mia! Te mit keresel itt? Krva szarul nézel ki... pihenned kéne hogy a faszban is hívjáknál.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:14 am

-Szia neked is.-ülök fel, közben próbálva levegőt venni még.-Nem gondoltad, hogy megölük a seggemen miközben te harcolsz?-vigyorodom el.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:19 am

-Eszembe se jutott csak az sem hogy az a hülye elenged... Egyébként meg semmi értelmünk sincs, ugyanis a barbár farkasok sehol nincsenek... most már lesz mert téged kedves Belzebub felettébb könnyen kiszagol és megtalál.. talán így késleltetjük.- csinálok egy jó kis füstfelhőt egy sprayel. -lehetőleg pasizni se akarj egy pár óráig..- fintorodom el az igénytelen vérmedve szagtól. Hatásos ez a szar
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:24 am

-Kösz.-fogom be az orrom.-Visszamegyek a házba, de kell, hogy fedezzen addig valaki.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:43 am

-Caleb vállalod? Nélkülem nem mész sehova.-
Vissza az elejére Go down
Caleb




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2024. Aug. 13.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:45 am

-Bármikor. Azért jelzek, ha megjönnek.-
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:46 am

-Na hogy akarunk oda menni? mutatok rá arra hogy Mia állapota nem elhanyagolható tény.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:47 am

-Én vezetek, te felülsz mögés és ölsz amit látsz közeledni.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:49 am

-Szó se lehet róla egy ilyen hangos gépen...-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:51 am

-A tempó a lényeg. Ha Othran vagy Oliver megtámadna, a lovasok védenek minket. Valóban jobb lenne tudnék futni. Akkor a hátamon el tudnálak vinni...sajnálom, de ezt most nem tudom megtenni...-ilyen amikor haszontalannak érzed magad.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:55 am

-A lovasoknak dolguk van rajtunk kívül... de lovagolhatunk farkasokon..-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:56 am

-Hmm, van gránátotok?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 12:57 am

-Ismersz?-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 1:02 am

-Akkor  a hegy oldalba Caleb robbantson fel pár gránátot, vagy csak egy kis  csapat. A robbanások elég nagy figyelmet és hangzavart keltenek. 3-4  gránát, addig simán bejutunk.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 1:40 am

-Akkor az ő életük múlik ezen...nem lehet egy egy ötlet miatt mások életét kockáztatni nem érted? nekünk úgy kell oda bemenünk, hogy nem hogy az ellenség ne vegyen észre, de a milyeink se, mert akkor felborul a harc menete ami a tervek szerint halad jó esetben. Nem tudsz valamilyen módon farkast idehívni-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 1:46 am

-Az is hanggal járna...-gondolkozom el.-Egy sárkány...? Elég elterelés lenne?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 1:47 am

-Igen de meg fogják ölni.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 1:48 am

-És ha nem tudják?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 1:52 am

-Te tudod de Belzebub elég esélyes.. én meg nem lennék boldog ha ártatlan halna meg miattunk.-
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 1:54 am

-Nem fogja, ne aggódj.- várj egy percet.-kezdtem el keresni a telefonom. Ja igen, már nincs...-Odaadod a telód?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mi is megtesszük amit tudunk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mi is megtesszük amit tudunk
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: