Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi is megtesszük amit tudunk
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimePént. Szept. 13, 2024 12:25 am by Kira

» A menny és a pokol ura
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 2:07 am by Alistar

» Egy óriási hiba
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:22 pm by Alistar

» Elrabolva...
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 1:05 am by Othran

» Mi lesz most?
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 12:13 am by Lucifer

» Egy rossz megérzés
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

Top posters
Mia Cole
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Voting_barMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Voting_barMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Voting_barMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Voting_barMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Voting_barMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Voting_barMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Voting_barMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Voting_barMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Voting_barMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_lcapMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Voting_barMi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Mi is megtesszük amit tudunk

Go down 
+9
Alistar
Belzebub
Tristan
Ryan
Kirill
Caleb
Kira
Loki
Mia Cole
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 2:54 am

-Tudod hogy úgy se teszem. Te a hűtőig elengedsz minket? Kis farkasnak jót tenne egy kis husi.-
Vissza az elejére Go down
Kirill




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2024. Aug. 12.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 2:56 am

-Menj. Habár szerintem sok mindent nem fogsz találni benne.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 2:59 am

-Hát... -veszek elő valami sülthús maradékot meg egy üveg vodkát -megteszi.- húzom meg
-kérsz ? - biccentek farkasunk felé, Miának meg odaadom a husit
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 3:00 am

Ettem egy kicsit aztán én szinte el is aludtam.
Vissza az elejére Go down
Kirill




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2024. Aug. 12.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 3:02 am

-Kösz kihagyom. amúgy is, lassan idő van.-sétálok az ablakhoz. Mindegyik kezd fáradni.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 3:06 am

-Valahol megvárjunk, vagy tudunk valamit tenni értetek? Ezt elég fura megkérdezni.-
Vissza az elejére Go down
Kirill




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2024. Aug. 12.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 3:15 am

-Maradjatok a seggeteken.- Kezdek el vetkőzni.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 9:19 pm

-Hogyne.-Kelek fel. Igen egy kis képkocka kimaradt, gondolom be aludtam kicsit.-Kira segítesz nekem?-veszek ki a táskámból pár szál dinamitrudat.-Durrantunk?
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 9:29 pm

-Na ennek már látom értelmét.- vigyorodom el
Vissza az elejére Go down
Kirill




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2024. Aug. 12.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 9:36 pm

Elvigyorodom.
-Ez már jól hangzik.-változom át. Miután átváltozom, vonyítok egyet és a többi barbárfarkas már ömlik is kifelé a házból.
Vissza az elejére Go down
Ryan

Ryan


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2023. Nov. 17.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 9:44 pm

Na feltűntek ezek is. Bazdmeg, ennek nem lesz jó vége. Elég közel jöttek már felvettem a védekező helyzetet de elfutottak mellettem. Mi a ? elkezdték mészárolni a felélesztett démonokat és angyalokat. Vagyis, Belzebub ellen harcolnak.
Összenéztünk a többiekkel és láttam rajtuk is hogy érthetetlenül állnak a helyzethez.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2023. Nov. 17.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 9:46 pm

-Mi a fasz ?-
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 9:51 pm

-Oooh valaki meggyőző volt.-meglepődtem, erre azért nem számítottam.-Ha nem haragszotok..-nézek Luciferékre akik a sárkánnyal küzdenek.-...kiírtom a patkányokat a házamból.-teleportálok azzal el a házba.
-Micsoda fogadtatás. Kicsilány, hoztad a barátnődet is szórakozni?-vigyorodom el, majd a kis szöszit a falhoz repítem és felszegezem rá.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 9:55 pm

Menny innen... bólintok Mianak. Őt már eleget kínozták. Én meg ezt úgy sem élem túl. És nem tud mit tenni.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 10:00 pm

-Ereszd el!-állok oda az egyik dinamithoz, egy gyújtóval. Neki is hátrány lehet ebből, hiszen akkor x ideig ő is tehetetlen lenne.
Vissza az elejére Go down
Belzebub

Belzebub


Hozzászólások száma : 121
Join date : 2023. Dec. 23.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 10:02 pm

-Nem fogod meggyújtani drága. Túlságosan félsz ahhoz igaz?-nézek a remegő kezére. Fél, és még fizikailag sincs ilyen állapotban.
-Igaz?-vágom őt is falhoz.
Vissza az elejére Go down
Kirill




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2024. Aug. 12.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 10:16 pm

Ráugrom Belzebubra és elkezdem marcangolni.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 10:18 pm

-Kira.- esünk le együtt a falról és odamászom hozzá. - Szállj meg.-csattintom magamra egy bilincset.-Van egy tervem.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 10:24 pm

-Jól van, de annak mi értelme? -
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 10:25 pm

-Ha átváltozom, a testem erősebb lesz így felrobbanthatjuk a házat úgy hogy benne vagyunk, Így se te se én nem sérülünk meg annyira.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 10:39 pm

-Jogos.- szállom meg -Nem beszólásként mondom de hülye érzés h kilóg a picsám.- röhögök
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 10:40 pm

~Ne hajolgass...-jegyzem meg.~Gyújtsd meg a kanócot utána engedj átváltozni, és ha esetleg visszaváltozom légy szíves a pulcsidat dobd rám majd.
Vissza az elejére Go down
Kira

Kira


Hozzászólások száma : 227
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 10:45 pm

Akkor bemutatom a Kira féle sexy guggolást... ás most fuutááás és hasra, ahol lehetőleg semmi nem omlik ránk.
Vissza az elejére Go down
Mia Cole

Mia Cole


Hozzászólások száma : 687
Join date : 2023. Jan. 28.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 10:48 pm

MIután felrobbantottuk a házat, szó szerint mi is kirepültünk. Nagyobb volt a robbanás mint gondoltam, szerintem túl toltuk a dimanitot.
Repülés közben sok minden nem volt meg, viszont azt tudom, hogy érkezéskor valakit kilapítottunk.
~Ismerős ez a szöszi..-morcogok magamban.
Vissza az elejére Go down
Tristan

Tristan


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2023. Nov. 17.

Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2024 10:50 pm

-fúj....mi a fasz?????-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi is megtesszük amit tudunk   Mi is megtesszük amit tudunk - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mi is megtesszük amit tudunk
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: