Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Ki is az ellenség? - Page 2 Vote_lcapKi is az ellenség? - Page 2 Voting_barKi is az ellenség? - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Ki is az ellenség? - Page 2 Vote_lcapKi is az ellenség? - Page 2 Voting_barKi is az ellenség? - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Ki is az ellenség? - Page 2 Vote_lcapKi is az ellenség? - Page 2 Voting_barKi is az ellenség? - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Ki is az ellenség? - Page 2 Vote_lcapKi is az ellenség? - Page 2 Voting_barKi is az ellenség? - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Ki is az ellenség? - Page 2 Vote_lcapKi is az ellenség? - Page 2 Voting_barKi is az ellenség? - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Ki is az ellenség? - Page 2 Vote_lcapKi is az ellenség? - Page 2 Voting_barKi is az ellenség? - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Ki is az ellenség? - Page 2 Vote_lcapKi is az ellenség? - Page 2 Voting_barKi is az ellenség? - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Ki is az ellenség? - Page 2 Vote_lcapKi is az ellenség? - Page 2 Voting_barKi is az ellenség? - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Ki is az ellenség? - Page 2 Vote_lcapKi is az ellenség? - Page 2 Voting_barKi is az ellenség? - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Ki is az ellenség? - Page 2 Vote_lcapKi is az ellenség? - Page 2 Voting_barKi is az ellenség? - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Ki is az ellenség?

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 06, 2020 10:47 pm

-Vezessek?-
Kérdeztem reménykedve az igenben...mindig vágytam rá, hogy egyszer lenyúljak egy ilyen hajót.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 06, 2020 10:48 pm

-Tekintve, hogy én nem tudok. Csak utánad.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 06, 2020 10:54 pm

-Ezek szerint a túlsó partig nem lesz szándékodban kinyírni-
Válaszoltam vigyorogva a fülke felé futva.
Belépve a fülkébe azonban meglepetés ért, ugyanis Andy-val találtam szembe magam.
-Ó, helló! Köszönten meglepetten.-
-Van társaságunk. Akkor mégis kinyírhatsz.-
Kiabáltam ki Rose-nak.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 06, 2020 11:01 pm

-Itt a felmentősereg. Amúgy a parton lévő élők most vették észre, hogy a hajójuk elúszott. Elég szépen megcsappant az élők száma.-
Léptem ki vigyorogva a kabin mögül.
-James, te miért szeretnéd ennyire gyarapítani a halottak számát, ha megkérdezhetem?-
Néztem a fiúra szúrós szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 06, 2020 11:06 pm

Egy ideig ott maradok ahol felszálltunk. Nem is tudom mit kéne most gondolnom, vagy tennem.Sok minden van most a fejemben. Muszáj kicsit átgondolnom.
Egy kis ácsorgás után bemegyek hozzájuk. Kimre nézek és mosolyogva integetek neki egyet, mikor pedig James elé érek komollyá válok, és jó nagy erővel felképelem. Szinte visszhangzik is a hangja a teremben.
-Hallgatlak.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 06, 2020 11:58 pm

-Ez teljesen jogos volt.-
Hátrálok el ez a mondat közben a hajó korlátjáig.
Ha, ezek hárman nekem jönnek inkább a vízbe ugrást választom...gondoltam magamban.
-Szóval az ott kezdődik, hogy...
Engem kb 12 évesen kiraktak otthonról és valljuk be se nem éltem sose jó környéken, se jó anyagiakkal,így tehát elhatároztam, hogy olyan munkát vállalok ami, jól fizet. Be is kerültem egy társaságba, akik vérrel dealerkedtek. Abban még nem is volt semmi gázos, jól kerestem vele, azonban a beszerzési folyamatról nem tudtam semmit. Mikor egy éve már náluk dolgoztam behívott a főnököm a "nagy fejek" közé és azt mondta, hogy le fognak tesztelni és , ha jól sikerül, akkor minimum 3-szor ennyit kereshetek. Nyilván vonzó volt számomra az ajánlat, így belementem. Elvittek egy kiképzőre hasonlító pályára, ahol egyre jobban őrzött tárgyakat kellett ellopjak és egyre erősebb lényeket megöljek. A lopásban már nem kis gyakorlatom volt így az gyerekjátéknak bizonyult, de a lelketlen gyilkolászás már kevésbé volt az erősségem. Kintről hallottam, hogy veszekednek "De hisz még csak gyerek! Én szívesen befogadom és kitanítom...a tehetségét kár lenne elpazarolni". Ezt egy kb 18 éves lány szájából hallottam. Mint később kiderült ő volt a leghíresebb beszerző és hát mindent eltanultam tőle, így mi gyakran párban dolgoztunk. A főnökünk egy kis idő után elkezdett meghülyülni és irreális elvárásai lettek. Összeszövetkeztünk ellene és megöltük, mintha csak baleset lett volna. Nem volt kérdés a társaságban, hogy Viktória lesz az új vezető. Remek vezetői képességének és mérhetetlen mennyiségű áldozatunknak köszönhetően, mi lettünk a dílerek királyai. Azonban ennyi nem volt elég Viktóriának. Mint tudni lehet a nemesi családból származó lényeknek ért a legtöbbet a vére. Nem is egy ilyen áldozatunk lett rohamos időn belül, azonban neki egy kellett a Summer család egy tagjának a vére. Engem anyámként nevelt és a legkíméletlenebb főnökként edzett. Az én feladatom volt ezt a családot figyelni és várni a legmegfelelőbb pillanatot, hogy elkezdődhessen a terv. Bevallom, miután évekig figyeltelek téged, nem volt nehéz kiszúrni, hogy te lennél a legkönnyebb préda, így csak a megfelelő pillanat kellett, hogy jókor legyek jó helyen. A dolog sikeresen terv szerint is haladt, hisz megbíztál bennem, azonban én is elkezdtem érzelmeket táplálni feléd. Te fényt és tisztaságot hoztál az én mocskos és sötét életembe. Így már egyre kevésbé akartam megtenni, ami a feladatom lett volna, azonban tudtam, hogy ha nem teszem meg ugyanarra a sorsra jutunk. Tehát elkezdtem bujkálni nevelőm elől, nyilván úgy, hogy téged is rángattalak magammal. Láttam, hogy ez így nem lesz elég. Ekkor találtam ki ezt az utazást, aminek a célja az volt, hogy sose akarj oda visszamenni. Csakhogy túl késő volt már és megtaláltak és üldözőbe vettek minket. Bevallom a bátyádat ismertem régről, ő az egyetlen aki eddig hatékonyan állt ellen Viktóriának és a bandának. Azt nem tudom, hogy ő és Kimék, hogy kerültek ide, de ha nem lennének itt valószínű, hogy mi már rég nem élnénk, ugyanis nem voltál engem hajlandó otthagyni feltartani őket. Na és hát itt a vége és itt vagyunk. Engem lehet így is kinyírtok, amit teljesen meg is értenék.-
A mondandóm végére már a korláton ültem, hogy csak egy mozdulat kelljen. hogy a vízbe vetődjek.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 12:10 am

Hallottam mindent, mégse tudom mit tegyek. Szeretem őt, de bánt, hogy ilyet tett volna velem. Ráadásul azt sem tudom bízhatok-e a szavaiban. Még akkor se ha azt mondja "szeret". Nem is tudok mit mondani. Gondolkoznom kell, sok sok mindenen.
-Nem foglak megölni....nem lennék rá képes.-veszek egy mély levegőt.- Én most...csak nem akarlak látni...-fordulok meg és kimegyek keresek egy csendes helyet és leülök. 
Érzelem kavalkád van a fejemben. 
Sírok...Elárulva érzem magam. Pont mikor azt hittem, hogy végre tudok kötődni valakihez, erre pont ő árul el. Borzalmas érzés. Egyedül.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 12:14 am

Érdekesen haladnak itt a dolgok. Őszintén mind a két felet megértem és hasonló helyzetben én sem tudnám mit kéne reagálnom.
Odasétálok Kim-hez.
-Jobb lenne ha megnéznéd. Biztos jól lenne most neki a társaságod.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 12:16 am

-Igen, én is erre gondoltam, csak nem voltam biztos benne, hogy nem te akarsz menni.-
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 12:19 am

-Szia!-
Ültem le Rose melle egy nyuszis csokival a kezemben.
- Ezt neked hoztam.-
Nyomtam a kezébe a csokit és átkaroltam fél kézzel.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 12:21 am

-Köszi.-ejtek el egy kis mosolyt.-Nem tudom mit kéne tennem, vagy mondanom...
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 12:24 am

-Szerintem még semmit. Neki sem lehetett könnyű és lehet idő kell hozzá, hogy eldöntse mit akar. Illetve nem akarok érzéketlennek tűnni, de ha te el is tudsz vonulni, bezárkózni, hogy ne öljenek meg ő nem teheti ezt meg. És ő is tudja, hogy mellette te nem leszel biztonságban így.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 12:28 am

-Ez igaz, de nem érdekelt volna. Bárhova vele mentem volna. Én csak azt akartam, hogy velem maradjon....-sóhajtok.-..azt hittem benne tényleg bízhatok, de most nem tudom.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 12:38 am

-Ne haragudj, hogy így mondom, de felvállalta volna, azért a halált, hogy megmentsen téged. Tudom ez az egész nagyon rosszul indult, de azért vedd figyelembe, hogy az eredeti tervéhez és életéhez képest mindent eldobott érted. Szerintem nem az a kérdés, hogy bízhatsz e benne, mert ha nem tehetnéd már rég halott lennél, hanem az, hogy vállaljátok e ennek az egésznek együtt a következményeit. Neked egyszerűbb ha hazamész szépen és bezárkózol egy életre. Ő meg nagyon valószínű, hogy elmenekül a világ végére és bujdosó lesz, mert ha nem megölik. Nézd rá most vadászik az egész dílerbanda és a családod is biztosa szívesen tudná rácsok mögött, vagy halottan. Ő nem fog téged keresni, mert nem kérhet arra, hogy menekülj vele, de te dönthetsz úgy.-
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 12:46 am

-Azt hiszem igazad van...-törlöm le a könnyeimet.-De azért még néhány sallert adok neki.-mosolygok.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 12:49 am

-Kívánom neki, hogy az legyen a legnagyobb problémája.-
Mondtam nevetve és átkaroltam.
-Na vissza megyünk ehhez a két szerencsétlenhez?-
Kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 12:50 am

-Igen. Menjünk. Mielőtt nekimennek egy jéghegynek.- nevetek.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 1:03 am

A csajok leléptek lelkizni. Jól fog nekik jönni.
Odasétálok James mellé és rátámaszkodok a korlátra.
-Van terved ez után?
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 1:07 am

-Minél hamarabb, minél messzebb. Mindenkinek jobb lesz nélkülem.-
Mondtam komoran.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 1:08 am

-Gondolod Rose csak úgy lemond rólad?
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 1:11 am

-Nem hiszem, hogy még valaha képes lenne bennem bízni és ezt meg is értem. A másik meg, hogy nélkülem sokkal nagyobb biztonságban van. Ha a bátyja nem lenne egy beképzelt tökfej mér halottak lennénk.-
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 1:17 am

-Ha nem akarna visszajönni, akkor nem lennél itt a hajón, sőt akkor nem ráncigált volna el onnan. Ott hagyott volna. Csak át kell gondolnia egy kicsit a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 1:18 am

-Ebben igazad van. Mindegy majd meglátjuk.-
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 1:20 am

-Igen, de azért ne lepődj meg ha kapsz még párat az előzőkből. Tudod ezek a nők olyan szeszélyesek.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Dec. 07, 2020 1:24 am

-Nem bánnám, ha pofon helyett inkább más csattogna de teljesen meg tudom értene ha kapok még egy párat. Még egész könnyen megúsztam. Bevallom arra számítottam, hogy úszhatok a következő partig, már ha nem sodródom be a hajó alá.-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ki is az ellenség? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki is az ellenség?   Ki is az ellenség? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ki is az ellenség?
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ellenség, vagy barát

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Peremváros-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: