Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Ketrecbe zárva - Page 3 Vote_lcapKetrecbe zárva - Page 3 Voting_barKetrecbe zárva - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Ketrecbe zárva - Page 3 Vote_lcapKetrecbe zárva - Page 3 Voting_barKetrecbe zárva - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Ketrecbe zárva - Page 3 Vote_lcapKetrecbe zárva - Page 3 Voting_barKetrecbe zárva - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Ketrecbe zárva - Page 3 Vote_lcapKetrecbe zárva - Page 3 Voting_barKetrecbe zárva - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Ketrecbe zárva - Page 3 Vote_lcapKetrecbe zárva - Page 3 Voting_barKetrecbe zárva - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Ketrecbe zárva - Page 3 Vote_lcapKetrecbe zárva - Page 3 Voting_barKetrecbe zárva - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Ketrecbe zárva - Page 3 Vote_lcapKetrecbe zárva - Page 3 Voting_barKetrecbe zárva - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Ketrecbe zárva - Page 3 Vote_lcapKetrecbe zárva - Page 3 Voting_barKetrecbe zárva - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Ketrecbe zárva - Page 3 Vote_lcapKetrecbe zárva - Page 3 Voting_barKetrecbe zárva - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Ketrecbe zárva - Page 3 Vote_lcapKetrecbe zárva - Page 3 Voting_barKetrecbe zárva - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Ketrecbe zárva

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeVas. Márc. 21, 2021 11:56 pm

Pufók...gondolom magamban
-Mi van, nincs kivel levezetni a stresszt?- röhögök
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 12:00 am

-Hm.-csukom le a laptopot és odamegyek hozzá és a kezeinél fogva a falhoz nyomom.
-Ugye tudod, hogy én azt csinálhatok veled amit akarok?
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 12:02 am

-Azt hittem undorodsz tőlem.- vigyorgok bele a pofájába
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 12:03 am

-Ezt egy szóval se mondtam. De most eléggé felhúztál, de a szavaiddal élve: Úgyse tudná meg senki sem.-csókolom meg.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 12:04 am

-Hmm nem is olyan rossz, kis álszent- mondom csók közben
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 12:06 am

-Hallgass!-kapom fel és becipelem a szobámba. Rálököm az ágyra én pedig fölé mászok és újra lefogom. És hát azt tettem vele amit csak akartam. 
Nesze neked stressz levezetés.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:37 pm

Nem tudom mi volt az az este... igazából nem is beszélünk róla. De jól esett amúgy már.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:39 pm

Egy pár nap eltelt azóta az este óta. Habár asszem hülyeség rá gondolni pláne ,hogy most van jobb dolgom is. Ideglevezetésre jó volt. 
A gép előtt ülve egyre jobban elkap a fejfájás és kezd eléggé meleg lenni bent, ahogy érzékelem.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:43 pm

Jason nagyon elfoglalt ezen a héten. Semmi közöm hozzá, de sztem kissé túlhajtja magát. Ma is, mikor hazajött úgy nézett ki, mint aki mindjárt elájul.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:46 pm

Nah jó. most már kezdek meggyulladni. Felállok és elindulok az ablakhoz, hogy kinyissam, de hirtelen összecsuklanak a lábaim. Megszédültem elég rendesen.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:49 pm

Egyszer csak egy puffanást hallok a másik szobából. Odaszaladok. Jason a földön.
-Nem akarok anyáskodni, de lehet ideje lenne kipihenned magad.- megyek oda segíteni
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:51 pm

-Jól vagyok.-állok fel a kanapénak támaszkodva. Úgy érzem ha elengedem, megint elesek. Leülök a kanapéra.
-Kinyitnád az ablakot?
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:53 pm

-Persze. Tárom ki egészem az ablakot.- Igazából most itt van az orrom előtt a szökési lehetőség, de semmi kedvem tovább menekülni.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:55 pm

-Kösz.-ledőlök. Fenébe, pont most kell elkapnia ennek. Ráadásul most meg ráz a hideg. Remek. Magamra is húzom az egyik takarót.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:56 pm

-Szabad? nyúlok a homloka felé, hogy megnézzem van e láza.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:56 pm

-Mondtam, jól vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:56 pm

-Látom...-
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:57 pm

Sóhajtok.
-Csak egy kis láz...
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:58 pm

-Kérsz egy pohár vizet?-
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 10:59 pm

-Igen.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 11:01 pm

Jason be is aludt. Egy darabig még itt akarok maradni mellette, hátha vmi kell még. Csakhogy nekem is elsötétül a világ egy idő után.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 11:05 pm

Reggel ébredek fel. Jobban érzem magam egy fokkal, legalábbis már nem szédülök. Amint felülök látom, hogy ez a kis vörös itt alszik a földön. Mit csinálhatott itt? Nah mindegy. Nem hagyhatom itt.
Felvettem a két kezembe és bevittem a szobájába. Leraktam az ágyra és betakartam. Aztán, hogy ne zavarja ki is mentem. Felhívtam pár kollégát, hogy egy kis időre itthon maradok pihenni. Így lesz most a legjobb.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 11:12 pm

Reggel a saját ágyamban ébredtem. Már nem emlékszem, hogy kerültem ide. Utolsó emlékem igazából Jason nyugodt szuszogása.
-Jó reggelt megyek ki a nappaliba. Kérsz kávét?- kérdezem a konyhába menet.
Furcsa, hogy nem üres a ház.
Vissza az elejére Go down
Jason Smith

Jason Smith


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2020. Dec. 09.

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 11:12 pm

-Igen, kérek szépen.
Vissza az elejére Go down
Kim

Kim


Hozzászólások száma : 244
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 24

Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2021 11:16 pm

Ezt most jól hallottam? Kedves velem...valószínűleg tényleg elég szarul lehet.
-Tessék rakom le elé.- én megfogom a könyvet, amit épp olvasok és leülök az egyik kényelmes fotelbe. Semmi kedvem behúzódni a levegőtlen könyvespolcok közé most, mikor ide ezerrel besüt a nap és jár a levegő.
-Hogy hogy itthon?- nézek még rá az olvasás előtt
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ketrecbe zárva - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ketrecbe zárva   Ketrecbe zárva - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ketrecbe zárva
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Vadászok központja-
Ugrás: