Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy túl hosszú séta... Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Egy túl hosszú séta... Vote_lcapEgy túl hosszú séta... Voting_barEgy túl hosszú séta... Vote_rcap 
Luce Summer
Egy túl hosszú séta... Vote_lcapEgy túl hosszú séta... Voting_barEgy túl hosszú séta... Vote_rcap 
Rose Summer
Egy túl hosszú séta... Vote_lcapEgy túl hosszú séta... Voting_barEgy túl hosszú séta... Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy túl hosszú séta... Vote_lcapEgy túl hosszú séta... Voting_barEgy túl hosszú séta... Vote_rcap 
James Cole
Egy túl hosszú séta... Vote_lcapEgy túl hosszú séta... Voting_barEgy túl hosszú séta... Vote_rcap 
Edward Summer
Egy túl hosszú séta... Vote_lcapEgy túl hosszú séta... Voting_barEgy túl hosszú séta... Vote_rcap 
Noah Cole
Egy túl hosszú séta... Vote_lcapEgy túl hosszú séta... Voting_barEgy túl hosszú séta... Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy túl hosszú séta... Vote_lcapEgy túl hosszú séta... Voting_barEgy túl hosszú séta... Vote_rcap 
Lucifer
Egy túl hosszú séta... Vote_lcapEgy túl hosszú séta... Voting_barEgy túl hosszú séta... Vote_rcap 
Jake Walker
Egy túl hosszú séta... Vote_lcapEgy túl hosszú séta... Voting_barEgy túl hosszú séta... Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
 

 Egy túl hosszú séta...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:05 pm

James és Rose kettesben töltik a napot. Edward eltűnt amint haza értünk a nyaralásból. Masonnek pedig most dolga van. Gondolom megbeszélik, hogy most akkor mi lesz a helyzet a feloszlott bandával meg a bevételekkel. 
Mivel unatkoztam egyedül arra gondoltam eljövök kicsit sétálni. Rég voltam már így egyedül, de nem is olyan rossz. Habár jobban örülnék ha Mason is mellettem lenne.
Kissé hűvös van és eléggé borús az idő. De csak nem ázok meg.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:11 pm

Eltelt már egy hónap, de ma végre szabad utat kaptunk a terv megkezdéséhez. Végre. Öldösnék már végre. Megkaptam az infókat, hogy hol kell várakoznom. A park egyik magas fáján gubbasztok. nincs itt senki. Leszámítva egy valakit. A célpontomat. Egy phantomot elkapni eléggé gyerek játék. No meg jobban örülnék ha a kis kékségre vadászhatnék de Dominick akkor biztos a fejemet venné. De majd idővel azt is. Viszont most rajtam múlik, hogy hogyan fogok szórakozni. És van is egy tervem.
Felállok és felveszem magamra a kis kékség párjának alakját. James-ét. Fogom magam és leugrom Andy elé.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:13 pm

Megijedtem mikor hirtelen valaki elém ugrott, de jobban megnézve megkönnyebbültem mikor kiderült, hogy csak James az.
-Anyádat ijesztgesd James.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:14 pm

-Beszartál?-röhögök.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:14 pm

-Nagyon vicces...
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:16 pm

-Jó jó bocsi.-hagyom abba a röhögést.-Mit csinálsz erre? Veszélyes egyedül kószálni.-nem fogom sokáig húzni ezt a kis színjátékot. Nem is szabad.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:17 pm

-Úgy mondod mintha aggódnál.-kacagom el magam.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:18 pm

-A helyedben aggódnék amilyen ostoba vagy.-ül ki az arcomra egy gonosz vigyor.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:18 pm

-okéééé-ez fura. James egyáltalán nem szokott ilyen lenni.-Minden oké?
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:19 pm

-Oooh persze.-ragadom torkon és felemelem a földről.- Velem minden rendben.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:22 pm

Basszus. Ez így nagyon nem jó. Most már biztos, hogy ő nem James.
Megpróbálom a kezét leszedni a nyakamról, habár tudom, hogy esélytelen.Sokkal erősebb. De ez egy természetes reakció. Alig kapok levegőt.
-Ki....vagy..?
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:24 pm

Egy pszichopata röhögés csúszik ki a számon majd felveszem az ő alakját.
-Mindenki is. De neked már úgysem számít.-szorítom meg még erősebben a torkát és addig el sem engedtem amíg teljesen meg nem fulladt. Phantomként ebbe csak ideiglenesen hal bele. De azt pont elég.
Vissza az elejére Go down
Blake Hanson

Blake Hanson


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2021. Jan. 18.
Age : 59

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:27 pm

Jake mellett jelenek meg. 
-Fölöslegesen húztad az időt.-veszem fel a hátamra a phantomot.-Menj a dolgodra. Róla majd gondoskodom.
Vissza az elejére Go down
Jake Walker

Jake Walker


Hozzászólások száma : 287
Join date : 2020. Dec. 09.
Age : 70

Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitimeHétf. Márc. 22, 2021 4:29 pm

-Csak szórakoztam kicsit. Nem kell az oktatásod.-mutatok be neki majd Andy alakjában bemegyek a bárba és várom, hogy a többiek visszatérjenek. Jó kis buli lesz itt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy túl hosszú séta... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy túl hosszú séta...   Egy túl hosszú séta... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy túl hosszú séta...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Séta egy áldozattal
» Egy pokoli séta

Engedélyek ebben a fórumban:Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Park-
Új téma nyitása   Hozzászólás a témáhozUgrás: