Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Üzlet Luciferrel Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Üzlet Luciferrel Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Üzlet Luciferrel Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Üzlet Luciferrel Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Üzlet Luciferrel Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Üzlet Luciferrel Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Üzlet Luciferrel Vote_lcapÜzlet Luciferrel Voting_barÜzlet Luciferrel Vote_rcap 
Luce Summer
Üzlet Luciferrel Vote_lcapÜzlet Luciferrel Voting_barÜzlet Luciferrel Vote_rcap 
Rose Summer
Üzlet Luciferrel Vote_lcapÜzlet Luciferrel Voting_barÜzlet Luciferrel Vote_rcap 
Daniel Cole
Üzlet Luciferrel Vote_lcapÜzlet Luciferrel Voting_barÜzlet Luciferrel Vote_rcap 
James Cole
Üzlet Luciferrel Vote_lcapÜzlet Luciferrel Voting_barÜzlet Luciferrel Vote_rcap 
Edward Summer
Üzlet Luciferrel Vote_lcapÜzlet Luciferrel Voting_barÜzlet Luciferrel Vote_rcap 
Noah Cole
Üzlet Luciferrel Vote_lcapÜzlet Luciferrel Voting_barÜzlet Luciferrel Vote_rcap 
Andy Biersack
Üzlet Luciferrel Vote_lcapÜzlet Luciferrel Voting_barÜzlet Luciferrel Vote_rcap 
Lucifer
Üzlet Luciferrel Vote_lcapÜzlet Luciferrel Voting_barÜzlet Luciferrel Vote_rcap 
Jake Walker
Üzlet Luciferrel Vote_lcapÜzlet Luciferrel Voting_barÜzlet Luciferrel Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Üzlet Luciferrel

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aurora

Aurora


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2021. Nov. 05.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2021 11:25 pm

Na ma megismerkedem a pokollal és az urával. Egy kicsit kicsípem magam, hátha találkozok valakivel, a szörnyek már nem túl sok újdonságot tudnak nyújtani.
Közben odaérek Lucifer kastélyához, előtte egy kicsit sétáltam itt lent. Messziről látni lehet... méltó Luciferhez.
Belépek a kastélyba. Egyből megakad a szemem Luciferen. valami cseszett jól néz ki.
-Heló.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2021 11:29 pm

Épp azon agyaltam, hogy mivel kéne tölteni az időmet, mikor is betorpantak a termemben. Hm. Nem is rossz.
-Üdv kedves.-Termek előtte.-Minek köszönhetem látogatásod?-simítom végig az arcát és mikor az állához érek megfogom s feljebb emelem, hogy a szemembe nézzen.
Vissza az elejére Go down
Aurora

Aurora


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2021. Nov. 05.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2021 11:35 pm

Hmm arra nem számítottam, hogy ilyen szerencsém lesz.
-A szörnyek vezetője vagyok és szükségünk lenne valami szórakozásra.-
Nagyon nehéz nem megcsókolni. Nagyon kívánatos a szája.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2021 11:38 pm

-Hmm, téged szívesen elszórakoztatlak.-csókolom meg jó hevesen.
Vissza az elejére Go down
Aurora

Aurora


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2021. Nov. 05.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2021 11:40 pm

-Az tetszene.- csókolom vissza
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2021 11:43 pm

-Valahogy sejtettem.-távolodom el tőle, kicsit had húzzam.-De előbb mesélj mit szeretnél, és akkor meglátom milyen "árakat" szabok.-jelenik meg arcomon egy ördögi mosoly.
Vissza az elejére Go down
Aurora

Aurora


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2021. Nov. 05.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2021 11:46 pm

-Nekem úgy is megfelel.- Szóval a szörnyeknek nincs mivel szórakozniuk és tanácsot kérnék, hogy mit ajánlanál ebben az esetben.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2021 11:47 pm

-Oh ez egyszerű, van az a fű mennyiség. De neked drága, igen drága lesz.
Vissza az elejére Go down
Aurora

Aurora


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2021. Nov. 05.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2021 11:53 pm

-Mi lesz az ára?- húzom végig a szám az állkapcsán a szájától a füléig.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeKedd Dec. 28, 2021 11:55 pm

-Hát.-kapom fel,-biztos, hogy nem csak egykör.-nyomom egy falhoz.-már ha ügyes vagy. Szóvl hajrá, mutasd mit tudsz szépségem.-Csókolom meg.
Vissza az elejére Go down
Aurora

Aurora


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2021. Nov. 05.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:07 am

Elkezdem végigcsókolni az állát nyakát végig lefele a hasán. Nagyon tetszik, hogy a dzseki alatt nem hord semmit. Lassan, hogy húzzam kikapcsolom az övét és kigombolom a gatyáját, végigcsúsztatom ajkamat a boxerén majd azt is lejjebb húzom. -Hmm szép méretes.- nyalok végig a nemiszervén. Még izgatom kicsit a nyelvemmel aztán hirtelen lenyomom a torkomon. Miután kényeztettem elkezdem fölfele csókolgatni testét és rálököm a kanapéra. Szerencsére az a bugyi van rajtam, amelyik patentos így egyszerűen kicsatolom és elkezdek táncolni az ölében.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:13 am

Hmm. Tetszik ez a hozzáállás.
-Hmmm, nagyon tepersz látom.-fogom meg a derekánál és magamhoz húzom. Letépem a felsőjét és Elkezdem csókolgani a hasát és egyre felebb megyek, Mindkét mellére kitérek kicsit a nyelvemmel, majd idővel feljebb megyek az ajkaihoz.
-Teperj még.-vigyorodom el s elengedem én pedig csak hátradőlök had tegye a dolgát.
Vissza az elejére Go down
Aurora

Aurora


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2021. Nov. 05.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:17 am

-Csak nem azt szeretnéd, hogy könyörögjek?-hajolok fölé
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:22 am

-De.-teszem a torkára a kezem és egy kissé megszorítom,-Könyörögj, hogy játsszak veled.
Vissza az elejére Go down
Aurora

Aurora


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2021. Nov. 05.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:23 am

-Kérlek légy a gazdám.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:29 am

-Jó kislány.-elengedem a nyakát s a derekára csúsztatom a kezeimet majd megfordítom, úgy hogy háttal legyen nekem. Végig simítom a hátát majd mikor a lapockájához érek lejebb nyomom.
-Megmutatom milyen is a Gazdád.- lent tartom és behatolok és innentől kezdve megmuttam, hogy milyen is ha az én alávalóm valaki.
Vissza az elejére Go down
Aurora

Aurora


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2021. Nov. 05.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:32 am

Álmomban nem gondoltam, hogy ilyen kellemes találkozásom lesz.
-És mit gondolsz mennyit kell fizessek a folyamatos ellátásért?-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:34 am

-Hmm elég sokat, Elég sokszor.-jelenik meg arcomon egy önelégült perverz mosoly.
Vissza az elejére Go down
Aurora

Aurora


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2021. Nov. 05.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:35 am

-Megegyeztünk.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:37 am

-És ha nem tartod be meghalsz. -csókolom meg.
Vissza az elejére Go down
Aurora

Aurora


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2021. Nov. 05.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:43 am

-Szerintem nem lesz gond ezzel.- harapom meg a számat
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitimeSzer. Dec. 29, 2021 12:44 am

-Helyes.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üzlet Luciferrel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet Luciferrel   Üzlet Luciferrel Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Üzlet Luciferrel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egy kis üzlet...
» Az üzlet, az üzlet
» Üzlet vagy halál?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Alvilág-
Ugrás: