Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Üzlet vagy halál? Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Üzlet vagy halál? Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Üzlet vagy halál? Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Üzlet vagy halál? Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Üzlet vagy halál? Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Üzlet vagy halál? Vote_lcapÜzlet vagy halál? Voting_barÜzlet vagy halál? Vote_rcap 
Luce Summer
Üzlet vagy halál? Vote_lcapÜzlet vagy halál? Voting_barÜzlet vagy halál? Vote_rcap 
Rose Summer
Üzlet vagy halál? Vote_lcapÜzlet vagy halál? Voting_barÜzlet vagy halál? Vote_rcap 
Daniel Cole
Üzlet vagy halál? Vote_lcapÜzlet vagy halál? Voting_barÜzlet vagy halál? Vote_rcap 
James Cole
Üzlet vagy halál? Vote_lcapÜzlet vagy halál? Voting_barÜzlet vagy halál? Vote_rcap 
Edward Summer
Üzlet vagy halál? Vote_lcapÜzlet vagy halál? Voting_barÜzlet vagy halál? Vote_rcap 
Noah Cole
Üzlet vagy halál? Vote_lcapÜzlet vagy halál? Voting_barÜzlet vagy halál? Vote_rcap 
Andy Biersack
Üzlet vagy halál? Vote_lcapÜzlet vagy halál? Voting_barÜzlet vagy halál? Vote_rcap 
Lucifer
Üzlet vagy halál? Vote_lcapÜzlet vagy halál? Voting_barÜzlet vagy halál? Vote_rcap 
Jake Walker
Üzlet vagy halál? Vote_lcapÜzlet vagy halál? Voting_barÜzlet vagy halál? Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Üzlet vagy halál?

Go down 
+3
Daniel Cole
Charlotte
Yori
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 11:26 pm

Megérkeztem a drága nővérkémhez.
Útközben természetesen a két farkas kapott egy egy bilincset, mivel elkezdtek ébredezni. A végén már "pórázon" jöttek utánam. Azt hiszem ez a látvány tetszeni fog Charlotte-nak.
-Szia. visszatértem.-sétálok be az irodájba a két farkassal.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 11:33 pm

-Mindig szeretem, mikor megjelensz. Sose kell csalódjak benned. Mesélj, mi történt?- üdvözlöm húgomat
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 11:36 pm

-Úgy tűnik jó embert bíztam meg a feladattal. Hamar elkapta MIa-t onnan pedig már csak vártunk. Ígértem neki egy magasabb pozíciót és úgy tűnik méltó rá.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 11:36 pm

-Ki az?-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 11:38 pm

-Anakin. Egy vizi szörny.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 11:41 pm

-Ő jó fiú. Elvégez minden munkát, amiben van érdeke. Nincs akadálya a magasabb fizunak, sok mindent intézett nekem mostanában. Lucasról is ő informált. Meg aztén nagy előny, hogy uralkodik a vizeken.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 11:42 pm

-Igen. Úgy hallottam szereztetek még egy behajtót. Rendesen dolgozik?
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 11:45 pm

-Lucas eddig az egyik legjobb. A másik nagyon új még de Lucassal pont kiegészítik egymást. Meg aztán róluk is hallottam egy két dolgot, ha minden jól jön ki ők lesznek a legjobbjaink.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 11:48 pm

-Remek. Velük most akarsz beszélgetni?
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 11:54 pm

-Előbb térjenek kicsit magukhoz, nem árt ha életben maradnak. Viszont veled szeretnék beszélni.- otthagytuk kikötve, nyakörvel a két kicsit kába kutyust. -Szeretném ha te vezetnéd az üzletet, amit átveszünk tőlük. Eleget láttad én, hogy mit csinálok és benned teljesen megbízok. Meg az a tiéd lenne, ha szükségünk van egymásra összefogunk, de szerintem jó vezető válna belőled.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeKedd Aug. 01, 2023 11:56 pm

-Ha úgy véled hogy megfelelek rá természetesen elvállalom. Igyekszem mindent úgy vezetni ahogy te.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:02 am

-Szerintem menni fog, de ha bármire szükséged van itt vagyok. Illetve a vezetői rétegedet te válogatod az embereim közül, az elmúlt időszakban megkétszereztem a csapatot. Lucasékat személyes érintettség miatt nem küldeném oda, Anakin meg mindkettőnkkel kapcsolatban lesz.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:03 am

-Rendben. Akkor amíg ébredeznek megkeresem az embereimet.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:05 am

-A nem bizalmasok annyit tudjanak, hogy bővülünk és ezért áthelyezzük őket. Nehogy valaki kikezdjen veled.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:06 am

-Ha megpróbálná lefejezném.-jelenik meg arcomon egy gonosz mosoly.
Vissza az elejére Go down
Charlotte

Charlotte


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2023. Mar. 25.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:07 am

-A piszkos munkát sose te végezd, ha nagynak akarsz tűnni.-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:09 am

Lassan kezdtem magamhoz térni. Egy irodában vagyunk baszki. Megpróbáltam felállni de abban a pillanatban visszahúzott a lánc. Faszom. Utálom a láncokat.
-Hé Noah.-lökdösöm meg.- Ébresztő.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:10 am

-Heh?-
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:10 am

-Ne hezz. Kelj fel. Meg kéne szöknünk innen.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:11 am

-Ezekből a láncokból?- mordulok
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:13 am

-Fölösleges.-lépek be az ajtón.-Láncok nélkül is ott ücsörögnétek. Vagy nem érdekel a drága hugicátok sorsa?
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:14 am

Egyszerre mordultunk fel.
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:19 am

Csak kuncogok egyet.
-Egyelőre nem kell aggódnotok. De ez változhat, attól függően, hogy mit sikerül beszélneket Charlotte-al.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:21 am

-Mondjátok mi kell.-
Vissza az elejére Go down
Yori

Yori


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2023. Apr. 26.

Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitimeSzer. Aug. 02, 2023 12:24 am

-Mától az üzletetek a miénk. Nekünk fogtok dolgozni. Mindenpénz nekünk jön. Cserébe nem lesz baja a drága húgotoknak. Természetesen a legelső, vagy a legapróbb próbálkozásnál gondoskodom róla, hogy a leglasabb és legfájdalmasabb halálban legyen része.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üzlet vagy halál? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üzlet vagy halál?   Üzlet vagy halál? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Üzlet vagy halál?
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ellenség, vagy barát
» Végre kettesben...vagy nem?
» Egy kis üzlet...
» Az üzlet, az üzlet
» Üzlet Luciferrel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Más földek-
Ugrás: