Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Régi élet, új harcok - Page 8 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 8 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 8 Vote_rcap 
Luce Summer
Régi élet, új harcok - Page 8 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 8 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 8 Vote_rcap 
Rose Summer
Régi élet, új harcok - Page 8 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 8 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Cole
Régi élet, új harcok - Page 8 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 8 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 8 Vote_rcap 
James Cole
Régi élet, új harcok - Page 8 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 8 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 8 Vote_rcap 
Edward Summer
Régi élet, új harcok - Page 8 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 8 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 8 Vote_rcap 
Noah Cole
Régi élet, új harcok - Page 8 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 8 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 8 Vote_rcap 
Andy Biersack
Régi élet, új harcok - Page 8 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 8 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 8 Vote_rcap 
Lucifer
Régi élet, új harcok - Page 8 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 8 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 8 Vote_rcap 
Jake Walker
Régi élet, új harcok - Page 8 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 8 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 8 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Régi élet, új harcok

Go down 
+10
James Cole
Rose Summer
JOnathan
Edward Summer
Natasa
Jose
Dylan
Daniel Cole
Noah Cole
Luce Summer
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 6:09 am

-Fúj!
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2022 11:45 pm

Feljöttem a szobámba. Tudom, hogy apa örül nekem de a többiektől nem így érzem..és megértem. POnt ezért nem éreztem, hogy ott lenne köztük a helyem.
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2022 11:47 pm

-Szép napunk van nem?-jelenek meg Luce ágyán ülve.-Fúj viccelek, de most jön az igazi móka-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2022 11:49 pm

-Nem engedtem ,hogy betold ide a segged!mordulok rá.-De kivételesen kíváncsivá tettél. MIről jár az a nagy szád?
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2022 11:49 pm

-Oh csak arról, hogy látogatód lesz. Tudod a drága urad.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2022 11:50 pm

-Mit keresne ő itt?
Vissza az elejére Go down
Jeffrey Jake Johnson

Jeffrey Jake Johnson


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2022. Feb. 21.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2022 11:52 pm

Elkacagom magam.
-Komolyan elhitted minden szavát? Milyen kis naív...de majd megtanulod.-jelenek meg előtte.-Jó szórakozást drága.-vigyorgok majd eltűnök. Nem hiányzik Lucifer balhéja. Már érzem, hogy közel van.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2022 11:55 pm

A nagy beszélgetésben megéreztem Lucifer jelenlétét. Már nagyon unom ezt a macska-egér játékot.
-Maradjatok bent.-megyek ki azzal az ajtó elé. Nem kéne senkit sem belekevernem.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 02, 2022 11:57 pm

-Biztos, hogy nemmész egyedül....-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:00 am

Edward elém jött. Oooh jó. 
-lám lám. Hát mégis élsz? MIlyen nagyszerű hír.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:00 am

-KÉpzelem...Minek jöttél?
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:01 am

-Csak keresem a bárányomat az erdőben. Úgy vélem itt van.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:03 am

Megéreztem Lucifert és amint az ablakhoz rohantam meg is láttam. Tudtam...tudtam, hogy valami nem stimmel.
Az ablakból hozzávágtam egy tűzgolyót és közte és apám között teremtem.
-Takarodj!
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:05 am

Luce támadását nem volt nehéz kivédenem.
-Drágám..máris így fogadsz? Azt hittem hiányolsz.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:06 am

-Hazudtál!-veszem fel démoni alakom.-Takarodj! Vagy én küldelek vissza a poklodba!-mordulok rá eléggé mély, démoni hangon.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:11 am

Már megint balhé... Bár most Luce nem apával kiabál. Lent termek. -Miért nem tudsz minket békén hagyni? nem volt már elég?... Luce magától is van olyan hülye, hogy utánad futkorásszon.-
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:14 am

-Nem hazudtam. Nem őt öltem meg, hanem Dominickot. Szóval nincs mit. Amúgy is, mit számít Luce? Ki vár téged itt haza? Senki, sőt még te voltál megvádolva nem igaz? Az anyád, és a testvéreid is téged vádoltak apád halála miatt. És? És? Ki fogadott be? Kinek a vállán sírtél hetekig? Hónapokig?
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:21 am

-Igen....talán igaz mindez...De tudod mit? Nem érdekel...Igen, én szöktem el, és igen elhiszem, hogy mindenki utál és hogy legszívesebben élve kibelezne mindenki. De igazuk van....Egy idióta ribanc vagyok! Egy annyira hülye személy aki azt hitte elérhet bármit, hogy megvédhetek bárkit.-sétálok oda hozzá.-De tudod mit? Ilyen áron nem kell az erőd! Akkor inkább újra a kis gyenge Luce leszek. Egy senki. De nem akarom, hogy többet közöm legyen hozzád, vagy a hülye kis cselédjeihez. Szóval takarodj! És vidd a kibaszott erődet is! Nem érdekel!
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:23 am

-Luce! Jól fontold meg a szavaidat.-mordulok rá.-Azt adtam neked amit akartál! Legyőzhetetlen lettél. Nem erre vágytál?
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:24 am

-Ezt akartam, de nem ilyen áron! Takarodj! És meg ne lássalak itt mégy egyszer!
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:25 am

-Legyen ahogy óhajtod kis kúrva. De jól jegyezd meg, mert többet nem látsz, aztán ne gyere vissza hozzám sírva!-fordulok meg és azzal elindulok haza.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:25 am

-Te meg jegyezd meg..ha még egyszer meglátlak vagy bántasz valakit...én magam öllek meg.
Vissza az elejére Go down
Lucifer

Lucifer


Hozzászólások száma : 320
Join date : 2021. Apr. 20.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:26 am

Bemutattam neki egyet aztán leléptem.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:28 am

-Wow, kezdetnek jó.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:29 am

MOst meglepődtem több dolgon is.
-Tényleg őt vádoltátok?-nézek Dylanre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Régi élet, új harcok - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Régi élet, új harcok
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Régi ismerős
» Új lakhely, új munka, új élet...
» Zajlik az élet a világban
» Új suli , új barátok, új élet.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: