Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Régi élet, új harcok - Page 3 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 3 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Régi élet, új harcok - Page 3 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 3 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Régi élet, új harcok - Page 3 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 3 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Régi élet, új harcok - Page 3 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 3 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Régi élet, új harcok - Page 3 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 3 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Régi élet, új harcok - Page 3 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 3 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Régi élet, új harcok - Page 3 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 3 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Régi élet, új harcok - Page 3 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 3 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Régi élet, új harcok - Page 3 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 3 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Régi élet, új harcok - Page 3 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 3 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Régi élet, új harcok

Go down 
+10
James Cole
Rose Summer
JOnathan
Edward Summer
Natasa
Jose
Dylan
Daniel Cole
Noah Cole
Luce Summer
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:01 am

-mi történt veled?-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:02 am

-Egy pár mumus. De majd elmondok mindent ha haza mentünk. MIndennyian.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:05 am

-Add a kezed, begyógyítom a sebed.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:07 am

Odanyújtom.
-Aztán menjünk.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:07 am

-jolvan.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:08 am

Dylan ügyesen begyógyította a kezem. Felvettem Nathtot és hazamentünk mind. Jo ék is jöttek meg Luce is.
-Jó végre itthon.-rakom le Nathot a kanpéra.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:10 am

Ez a szag! Edward!
Lerohanok és megpillantom. Odarohanok hozzá és megölelem.
-Te hülye! Megmondtam, hogy megöllek ha megint megsiratsz.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:13 am

-Edward. Mi történt?- veregetem hátba
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:18 am

AHogy látom mindnenkinek hiányoztam. Bevallom jó érzés.
-Nem is tudom, hol kezdjem...-gondolom át.-Egyszer elmentem sétálni és volt szerencsém beleakadni egy két mumusba. Sajnos sok esélyem nem volt így elkaptak. Bezártak egy sötét börtönbe és egy évig ott tarottak meg persze kínoztak. Aztán elengedtek és megfenyegettek, hogy ne jöjjek vissza többet és elmondták, hogy mindenki azt hiszi meghaltam és, hogy mindenki Dominicknak fog hinni. KÉnytelen voltam elmenni. Jose és Jo adott nekem menedéket két évig. Nem tudtam mit kéne tennem, vagy hogy hogy jöhetnék vissza. Amíg agyaltam megkértem JOse-t, hogy figyeljen rátok és amint gáz lett a helyzet szólt és most itt vagyok.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:26 am

-Ismerted a két mumust?-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:27 am

-Csak az egyiket. Régről de azt hiszem nem kell bemutatnom.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:28 am

-És akkor most mi lesz? visszajöttél.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:29 am

-A nyakatokra hoztam őket.-röhögök.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:29 am

-Hülye.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:30 am

-De muszáj volt visszajönnöm pláne, hogy lenne mit megbeszélni.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:31 am

-akkor hajrá.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:32 am

-Nah igen. -nézek Dylanre és Luce-re.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:36 am

-Sajnálom...amit ma tettem és amit három éve....én csak..a magam ura akartam lenni és azt tenni ami nekem jó...önző voltam és hülye...és tudom, hogy nem akartatok rosszat nekem...sajnálok mindent..
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 1:02 am

-Én is bocsánatkéréssel tartozom. Hagynom kellett volna, hogy magad jöj rá a dolgokra. Többet nem fogok beleszólni a dolgaitokba. De csak, hogy tudd.-megyek oda hozzá.- Azért tettem amit mert jobb életet szántam nektek.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 1:03 am

-Veled jobb.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 1:04 am

-Ehez én egyedül nem vagyok elég.-húzom oda.-Ehhez mindennyian kellünk. Együtt.
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 1:06 am

Edward hangjára keltem fel. -Edward?-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 1:07 am

-Nath?-megyek oda hozzá.-Jól vagy?
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 1:08 am

-Tényleg te vagy?-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 1:08 am

-Igen. Sajnálom, hogy eddig várnod kellett rám.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Régi élet, új harcok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Régi élet, új harcok
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Régi ismerős
» Új lakhely, új munka, új élet...
» Zajlik az élet a világban
» Új suli , új barátok, új élet.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: