Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Régi élet, új harcok - Page 9 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 9 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 9 Vote_rcap 
Luce Summer
Régi élet, új harcok - Page 9 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 9 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 9 Vote_rcap 
Rose Summer
Régi élet, új harcok - Page 9 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 9 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 9 Vote_rcap 
Daniel Cole
Régi élet, új harcok - Page 9 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 9 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 9 Vote_rcap 
James Cole
Régi élet, új harcok - Page 9 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 9 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 9 Vote_rcap 
Edward Summer
Régi élet, új harcok - Page 9 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 9 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 9 Vote_rcap 
Noah Cole
Régi élet, új harcok - Page 9 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 9 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 9 Vote_rcap 
Andy Biersack
Régi élet, új harcok - Page 9 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 9 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 9 Vote_rcap 
Lucifer
Régi élet, új harcok - Page 9 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 9 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 9 Vote_rcap 
Jake Walker
Régi élet, új harcok - Page 9 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 9 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 9 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Régi élet, új harcok

Go down 
+10
James Cole
Rose Summer
JOnathan
Edward Summer
Natasa
Jose
Dylan
Daniel Cole
Noah Cole
Luce Summer
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
SzerzőÜzenet
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:35 am

-Igen, ha ő nem Lucifer után futkorászik ez az egész nem történik meg. És ahogy viselkedett veled nem azt bizonyította számunkra, hogy érdekelné bármi is. Anya nem tudta mit gondoljon azon kívül, hogy öngyilkos akart lenni és 0-24 felügyeletet igényelt, szerencsére Elizabeth vigyázott rá. A többiek passzívak voltak. Az ikrek meg legszívesebben szerintem megölték volna Lucet. Miután ez az egész történt egyszer nem kereste meg például anyát...igen ő se akarta látni, de anya semmit nem akart élni se, engem se akart, hogy megakadályozzam a halálát mégis ott voltam vele.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:37 am

Sóhajtok. MInd a két felet megértem, sőt én is ilyen voltam. Luce helyében én se jöttem volna haza.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:38 am

-Jó ez így....-változom vissza.-..jogosan utál mindenki....nem fogok itt maradni sokáig, ne aggódj Dylan.-indulok be a házba.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:41 am

-Nem utálunk...talán az ikreken kívül, de nem tudunk megérteni. Talány anya igen bár még szerintem nem tudja hol van örömében.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:43 am

-Nem akarok gondot okozni senkinek...-nyitnám ki az ajtót de pont nekimegyek valakinek.
Vissza az elejére Go down
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:43 am

-Oooh micsoda rámenősség kislány. Nálam ellakhatsz.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:45 am

-Eszedbe ne jusson.- nyomom neki a fegyvert.
-Csak idő kell ezt feldolgozni. Mindegyikünknek.-
Vissza az elejére Go down
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:48 am

-Ooh ez felhívás egy keringőre kislány. Ha tovább csinálom megbüntetsz?-jelenik meg arcomon egy pimasz perverz mosoly.
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:49 am

Bekapcsoltam a sokkolót és megráztam vele...már nem halálosan csak, hogy kicsit kiüsse.
Vissza az elejére Go down
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:50 am

-Oooh ezaz. Csináld még.-vigyorgok.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:53 am

-Na!-rúgok bele egy kicsit.-MOst kint maradsz és elgondolkozol.-rugdosom ki az ajtóból.-Mi meg felejtsük el a múltat. Oké?-ölelem magamhoz ezt a három jómadarat.
Vissza az elejére Go down
Natasa

Natasa


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2021. Feb. 28.

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:57 am

Maradj velünk...egy család mindennél többet ér, akkor is ha az ember épp nem úgy érzi. És ezt talán ez az idő alatt te is megtanultad, ha a családodnak gondolsz minket.-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitimeVas. Júl. 03, 2022 12:58 am

-Rendben.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Régi élet, új harcok - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Régi élet, új harcok
Vissza az elejére 
9 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Régi ismerős
» Új lakhely, új munka, új élet...
» Zajlik az élet a világban
» Új suli , új barátok, új élet.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: