Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Elrabolva...
Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2024 12:20 am by Mia Cole

» Egy rossz megérzés
Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

Top posters
Mia Cole
Régi élet, új harcok - Page 2 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 2 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 2 Vote_rcap 
Luce Summer
Régi élet, új harcok - Page 2 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 2 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 2 Vote_rcap 
Rose Summer
Régi élet, új harcok - Page 2 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 2 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Cole
Régi élet, új harcok - Page 2 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 2 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 2 Vote_rcap 
James Cole
Régi élet, új harcok - Page 2 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 2 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 2 Vote_rcap 
Edward Summer
Régi élet, új harcok - Page 2 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 2 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 2 Vote_rcap 
Noah Cole
Régi élet, új harcok - Page 2 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 2 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 2 Vote_rcap 
Andy Biersack
Régi élet, új harcok - Page 2 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 2 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 2 Vote_rcap 
Lucifer
Régi élet, új harcok - Page 2 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 2 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 2 Vote_rcap 
Jake Walker
Régi élet, új harcok - Page 2 Vote_lcapRégi élet, új harcok - Page 2 Voting_barRégi élet, új harcok - Page 2 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Régi élet, új harcok

Go down 
+10
James Cole
Rose Summer
JOnathan
Edward Summer
Natasa
Jose
Dylan
Daniel Cole
Noah Cole
Luce Summer
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:00 pm

Rohantam anya felé, hogy gyógyítsam. Nem is foglalkozom a másik oldalon az emberrel csak ráteszem anya szívére a kezem. -Nem, nem halhatsz meg te is!- küszködöm teljes erőmből.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:03 pm

Kicsit elborult az agyam Dylannel kapcsolatban. Amíg hátat fordított nekem felé dobtam egy tűzlabdát.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:03 pm

Előrántottam a kardom és Dylan és a tűzgolyó közé ugrottam és kivédtem a támadást.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:08 pm

-Faszomnak szólsz bele. De jó akkor előbb veled végzek.-indulok meg felé.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:10 pm

-Nem...- lököm el Lucet amennyire tudom
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:11 pm

-Tűnj innét!-fogom meg a karjánál fogva és Danielhez vágom így mind a ketten elrepülnek. Majd tovább megyek.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:13 pm

Megindultam én is. Igen kicsit furcsa a lányom ellen harcolni de észhez kell térítenem. Bármi áron.
Elkezdtünk vívni. Nagyon gyors, alig bírom kikerülni a támadásait. Az ereje nagyobb így egy egy támadás után ellök de valahogy tartom magam. MOndjuk inkább védekezek mint támadok.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:14 pm

-Lasú.-lendítem meg kardomat a feje felé.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:16 pm

Épp, hogy el tudtam kerülni a vágást. A kard éle súrolta a maszkom és a csuklyám egyaránt ami így leszakadt rólam. Nah ez jó lesz. Itt mindenki azt hiszi, hogy DOmincick vagyok.
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:18 pm

-?? Dominick- ezt nem lehet érteni....ha Edward halott itt ez az ember aki úgy néz ki mint ő ilyenből meg csak egy van...de
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:29 pm

Dominick?! Hú neki most nagyon nem kellett volna megjelennie.
-Most fogod megbánni, hogy megszülettél.
Vissza az elejére Go down
Daniel Cole

Daniel Cole


Hozzászólások száma : 558
Join date : 2021. Dec. 09.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:33 pm

Amint megpillantottam Dominickot egyből kínozni kezdtem.
-MOst visszakapsz mindent!
Vissza az elejére Go down
JOnathan

JOnathan


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2022. Jun. 11.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:38 pm

-Hűtsd le magad öcsi.-termek mellette és ellököm. Így igazából kizökkentem az erejéből.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:41 pm

Nem foglalkoztam velük újra támadtam.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:43 pm

Elkaptam Luce kardját a levegőben mikor támadni akart. Telibe a pengét fogta meg ami jó mélyen a kezembe is hatolt. Elkezdett belőle a vér is folyni. Az egyetlen dolog ami bizonyíthatja, hogy nem az vagyok akinek hisznek, hanem tényleg én. NIncs olyan varázslat ami a vér szagát meg tudná változtatni.
-Elég lesz, Luce.
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:44 pm

-Apa!-
Vissza az elejére Go down
Noah Cole

Noah Cole


Hozzászólások száma : 487
Join date : 2021. Dec. 09.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:44 pm

-Edward!!-
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:45 pm

-Apa...?-döbbenek meg és egyből vissza is nyerem igazi alakom.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:46 pm

-Én vagyok. Hagyd abba ezt kicsim. Ez nem te vagy....
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:50 pm

Elengedem a kardom. Nem hiszek a szememnek.
-Apa....-kezdenek el ömleni a könnyeim.-Sajnálom...
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:53 pm

Eldobom a kardot és átölelem.
-Shh. Minden rendben lesz már.
Vissza az elejére Go down
Luce Summer

Luce Summer


Hozzászólások száma : 594
Join date : 2021. Sep. 07.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:56 pm

Nem bírom abbahagyni a sírást.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2022 11:57 pm

-Jól van már elég lesz, nagy vagy már ehez.-Engedem el és megsimizem a fejét.- El ne menj.-hagyom ott és odasietek Nathoz.
-HOgy van?
Vissza az elejére Go down
Dylan

Dylan


Hozzászólások száma : 228
Join date : 2021. Sep. 13.

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:00 am

-Már biztos, hogy él.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 17, 2022 12:01 am

-Akkor jó.-húzom magamhoz Dylant és őt is megölelgetem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Régi élet, új harcok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Régi élet, új harcok   Régi élet, új harcok - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Régi élet, új harcok
Vissza az elejére 
2 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Régi ismerős
» Új lakhely, új munka, új élet...
» Zajlik az élet a világban
» Új suli , új barátok, új élet.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: