Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Egy rossz megérzés
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimePént. Márc. 01, 2024 11:03 am by Mia Cole

» Egy próba.....
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

» A négy Lovas
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:59 pm by Drake

» Meghívás.....
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:53 pm by Mia Cole

» Együtt a család
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 11, 2024 11:40 pm by Belzebub

Top posters
Mia Cole
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_lcapÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Voting_barÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_lcapÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Voting_barÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_lcapÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Voting_barÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_lcapÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Voting_barÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_lcapÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Voting_barÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_lcapÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Voting_barÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_lcapÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Voting_barÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_lcapÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Voting_barÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_lcapÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Voting_barÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_lcapÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Voting_barÚj lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Új lakhely, új munka, új élet...

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új lakhely, új munka, új élet...   Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2021 5:33 pm

-Új neked ez az egész igaz?- próbáltam egy kicsit lelkizni. Szeretnék nem csak testileg közel kerülni hozzá.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új lakhely, új munka, új élet...   Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2021 5:35 pm

-Igen...Amióta megláttalak az étteremben azóta...
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új lakhely, új munka, új élet...   Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2021 5:38 pm

-Gondoltam. De no para igazából minden olyan, mint egy lánnyal, csak ,másik lyukat használunk.- mondtam nevetve
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új lakhely, új munka, új élet...   Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2021 5:41 pm

-Hát ezzel csak vörösebb lettem nem nyugodtabb.-és tényleg úgy is érzem magam.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új lakhely, új munka, új élet...   Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2021 5:48 pm

Kicsit közelebb hajoltam hozzá úgy, hogy szánk szinte összeért.
-Ezt ugyanúgy kell csinálni.- és megcsókoltam újra
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új lakhely, új munka, új élet...   Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2021 5:56 pm

Újra ez az érzés. Olyan jó és félelmetes. Tetszik.
-Azért rád bízom az irányítást...-csókolom meg. Igen így lesz a legjobb.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új lakhely, új munka, új élet...   Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2021 6:00 pm

Andy teljesen átadta magát nekem. Ilyen jó még nekem se volt soha. Az elején a dolog mindig erre ment ki, de aztán szépen lassan megismertük egymást és beleszerettem. Életem legszebb két hónapja volt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Új lakhely, új munka, új élet...   Új lakhely, új munka, új élet... - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Új lakhely, új munka, új élet...
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Zajlik az élet a világban
» Régi élet, új harcok
» Új suli , új barátok, új élet.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Étterem-
Ugrás: