Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi is megtesszük amit tudunk
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimePént. Szept. 13, 2024 12:25 am by Kira

» A menny és a pokol ura
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2024 2:07 am by Alistar

» Egy óriási hiba
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Júl. 06, 2024 11:22 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 1:05 am by Othran

» Mi lesz most?
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeSzer. Jún. 12, 2024 12:13 am by Lucifer

» Egy rossz megérzés
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

Top posters
Mia Cole
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_rcap 
James Cole
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_rcap 
Lucifer
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé

Go down 
+2
Andy Biersack
Mason Smith
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 28

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:40 am

-Én Rose-t hagynám érvényesülni. Tekintve, hogy az volt a célja, hogy egymásnak essünk. Dominick kilóméterekről is más mint én. Ugyan is ő egy hibrid, így egyből feltűnik ha nem én vagyok. És ezt a kis rókánk is tudja igaz?-igen átlátható.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 29

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:42 am

-Szép próbálkozás tényleg ... Szerintem is Rose a pálya.-
Vissza az elejére Go down
Lucy

Lucy


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2021. Jan. 24.

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:43 am

-MI? ne ne ne- le kéne lépnem.-Elmegyek. ígérem nem is láttok többet.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 26

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:46 am

-Oh nem, nem. Ha egy farkas kiszemeli a prédáját akkor nem hagyja futni.-mosolygok. A hajánál fogva a pulthoz húzom ahonnan kiszedek egy jó nagy kést, és ahogy ígértem ki is beleztem és felkötöttem szépen a csillárra a beleivel. Egyedül annyi különbség, hogy kapott a szívébe egy karót is, hogy biztosan véglegesen megdögöljön. Habár egy baj van. Csupa vér lett az összes ruhám.
-Uuuuh szép látvány.- mondom elégedetten mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 29

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:48 am

-Ügyes vagy babám...csak jó lesz összetakarítani ezt. És most szépen megyünk és megfürdesz és átöltözöl...-
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 26

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:50 am

-A takarítás majd később. Zuhanyozni meg úgy is jössz velem.-fogom meg a kezét és el is ráncigálom. Persze volt ott más is mint zuhanyzás, de hát nah. Nem adom James-t. Ő az enyém.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:52 am

-Szia drágám.- simogatom meg a sárkányomat, ahogy felérek.
-Gyere te...- ölelem meg Andyt. Az exekért sose érdemes bánkódni.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 31

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:53 am

Hozzábújok. Örülök, hogy itt van.
-Sajnálom....csak kicsit meglepődtem...
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:55 am

-Hát tényleg nem semmi a csaj. De nézd az pozitív oldalát, legalább téged ebbe nem rángatott bele. Neked ehhez túl jó lelked van.- puszilom meg az arcát
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 31

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:56 am

-Igen, meg így találkozhattam veled.-mosolygok.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:57 am

-Óóó. Bár az elején legszívesebben kinyírtál volna, valld be.- nevetem el magam.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 31

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 12:58 am

-Igen mert kb megvettél engem....
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 1:00 am

-Az azért erős túlzás. Én csak fizettem a szolgáltatásodért. Remélem most már ingyen is odaadod magad nekem.- vigyorodom el perverzen
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 31

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 1:01 am

-Hát nem is tudom...-húzom az agyát egy picit.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 1:02 am

-Biztos?- mászok fölé, miközben a hátára fektetem
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 31

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 1:03 am

Megint. El is vörösödöm.
-Nah jó...most az egyszer még.-csókolom meg.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2021 1:05 am

-Vagy még egy párszor.- Utolsó mondatom után legfeljebb pár nyögés jött ki a szánkon, aztán ölelkezve elaludtunk a sárkányom védelmében.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 7 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé
Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Balhé a farkasokkal
» A nagy lopás...
» Tesós balhé
» A nagy galiba...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Bár-
Ugrás: