Mysterious Empires
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mysterious Empires
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Mi lesz most?
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:27 pm by Alistar

» Elrabolva...
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2024 10:10 pm by Oliver

» Egy rossz megérzés
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 11:26 pm by Alistar

» Régi ismerős
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2024 6:53 pm by Belzebub

» Egy próba.....
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 29, 2024 10:46 am by Alistar

» Egy meglepő ajánlat
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 23, 2024 4:44 pm by Luce Summer

» 1000 év után újra
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 21, 2024 12:13 am by Belzebub

» A kard..................
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 20, 2024 12:15 am by Mia Cole

» Az ünnepség
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimePént. Jan. 19, 2024 7:01 pm by Dylan

Top posters
Mia Cole
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_rcap 
Luce Summer
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_rcap 
Rose Summer
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Cole
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_rcap 
James Cole
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_rcap 
Edward Summer
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_rcap 
Noah Cole
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_rcap 
Andy Biersack
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_rcap 
Lucifer
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_rcap 
Jake Walker
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_lcapEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Voting_barEgy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (19 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:36 am-kor volt itt.

 

 Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé

Go down 
+2
Andy Biersack
Mason Smith
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:15 am

-Megyek.-
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:17 am

Megfogom a kezét és egy pohár fölé tartom.
-Bocsi ez most kellemetlen lesz.-vágom meg a tenyerét és a vérét belecsorgatom egy pohárba.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:18 am

-Végül is egyszer már megmentette az életemet ennyivel tartoztam neki.-
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:21 am

-Jogos.-megyek vissza Mason-höz. Megfogom a kezét és hirtelen lekapom róla majd a sebbe öntöm James vérét. Ami egészen gyorsan kezdi is begyógyítani a sebet. 
-így már megmarad.-Kötözöm le a sebét.- Nah James. Most már elmondhatod, hogy Edwardban vagy.-kacagok.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:22 am

-Inkább Roset választom..bocsi de hetero vagyok erre a posztra te alkalmasabb vagy.- vigyorgok vissza
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:23 am

-Bocsi de én már foglalt vagyok. De téged edward úgy is jobban kedvel.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:25 am

-Edward drága nem a karomat vágta volna el, hanem letépte volna a fejem inkább annyira szeret...-
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:27 am

-Egy kis feszültséget érzek srácok nyugi van...ha valaki ilyet csinálna megkapná az én drága Luciferem vacsorára...-
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:28 am

Azt hiszem nekem is bőven elég az a fenyegető nézés amivel James-re és Andyre nézek.
-Ne bántsátok. Nem szabad egy ilyen beteget.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:29 am

Visszanyerem az eszméletem és egyből felülök.
-HOl vagyok?
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:30 am

Edward hirtelen felült és annyira megijedtem, hogy felképeltem.
-hupsz.- Ennyit erről hogy ne bántsuk.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:32 am

-Kis álszent...- röhögöm el magam
-Legalább egy kicsit még kiütötted...én addig is élek.-
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:33 am

Rose reakciója olyan vicces volt. Nem bírtam megállni, hogy ne röhögjek. 
-Szép ütés.
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:34 am

Kicsit észhez térek.
-Kösz húgi ez kellett.-fordítom a tekintetem James-re és Andy-re.-Hallottam ám mindent.-morgok rájuk egyet.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 3:44 am

Befogtam és egyből hátra is léptem egyet. Picit neki is mentem Masonnek.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 4:28 am

-Igazán kedves alak...- jegyzem meg cinikusan
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack

Andy Biersack


Hozzászólások száma : 390
Join date : 2018. Jul. 07.
Age : 30

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 4:29 am

-Ő ilyen, ne törődj vele.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 4:31 am

-Ja ő Rose bátyja. Őszintén ha nem mondják meg nem lehetne mondani, hogy egy családból vannak.-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 4:32 am

-Hallok mindent.- felkelek. Kissé nehézkesen és épp, hogy nem rogyok össze de sikerül.
Vissza az elejére Go down
Rose Summer
Admin
Rose Summer


Hozzászólások száma : 573
Join date : 2017. Sep. 13.
Age : 25

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 4:33 am

-Edward. Maradj nyugton.-ültetem le szépen.-Mi történt veled? Eléggé szarul néztél ki.
Vissza az elejére Go down
https://mysterious-empires.hungarianforum.net
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 4:36 am

-Tudod a vadászok nem játszadoznak. A sebeim nagy része tőlük van. Azért nem gyógyúlnak nagyon, az ő fegyverük ha megsebez akkor nem gyógyúl be egy hamar. Aztán erre rátett egy lapáttal ez a nagy fesztivál itt.-Felállok a székből és szép lassan lerakom magam a padlóra és lefekszem.
-Kimerültem. Nem is tudom mikor aludtam utoljára.
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 4:39 am

-Gyere, mutatok egy nyugis helyet!-
Vissza az elejére Go down
Edward Summer

Edward Summer


Hozzászólások száma : 492
Join date : 2020. Sep. 02.
Age : 27

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 4:40 am

-Jól van.-felkelek.-Ha visszajöttem..-nézek Andyre meg James-re.-..megjárjátok.
Vissza az elejére Go down
James Cole

James Cole


Hozzászólások száma : 529
Join date : 2020. May. 21.
Age : 28

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 4:41 am

-Ha visszatersz az ace-bol...az én vérem van benned haha.- röhögtem el magam
Vissza az elejére Go down
Mason Smith

Mason Smith


Hozzászólások száma : 270
Join date : 2021. Jan. 18.

Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2021 4:43 am

-Amúgy meg Andy és James nélkül valószeg már elvéreztél volna, de ha ilyen kedvesen folytatod az ismerkedést sárkány kaja lesz belőled...-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé   Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy kis hiszti...na meg a nagy balhé
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Balhé a farkasokkal
» A nagy lopás...
» Tesós balhé
» A nagy galiba...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Mysterious Empires :: Játéktér :: Belváros :: Bár-
Ugrás: